דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - אחרי מות-קדושים - ל' ניסן תשע"ה

19/04/2015

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת אחרי מות קדושים תשע"ה - נמסר ביום ראשון, ל' ניסן תשע"ה (19.4.15)

 

אבא שבשמיים אומר ליהודים בישראל ובעולם:

'לשמוע את קולי כרגע - לא תשמעו, אבל רמזים אני שולח ומְבַצֵע דרך איתני הטבע, דרך סכסוכים בין מדינות, דרך גשמים במדינת ישראל, דרך דברים משונים שקורים בעולם - עשר המכות בעולם. האנטישמיות בעולם היא הקשה ביותר שהייתה אי פעם. אני נלחם לכם ומגן על עם ישראל, על היהודים במדינת ישראל, ואף אחד לא יכול לנגוע במדינת ישראל, המדינה שלי, אדמת הקודש! מי שייגע בה אני אתן בו נגע. כל ארץ ומדינה שרוצים לפגוע במדינת ישראל - אפגע בהם קשות, פגעתי בעבר ואמשיך לפגוע. הבאתי את דאע"ש לעולם, כדי לנקות את כל העבודה הזרה שיש בעולם מאז תחילת העולם'.

דאע"ש אין לו דין ואין לו דיין. העולם מודרני וכואב הלב לראות מה שהם עושים, אבל הם שליחים מבורא עולם. הם ימשיכו להתמלא, להתפתח ולגדול, לעשות ניקיון ולפרק את העבודה הזרה והניאוף בעולם. הם נכנסו חזק למצרים ולירדן, בטורקיה הם מתפשטים, מתחזקים ומתבייתים, זה בסיס האֵם שלהם.

סוריה תמשיך להימחק ונמחקת, אין לה תקנה ולא תהיה. משלמת היום על מה שעשתה לחיילי צה"ל במלחמות ישראל.

נסראללה וחיזבאללה הולכים ומתפרקים, מאבדים כיוון.

עיראק גם היא תכלה מן העולם, כמו סוריה. משלמים היום על שהבהילו את עם ישראל לפני 25 שנה, עם הטילים של סדאם חוסיין.

ירדן מלאה פליטים, הם יאכלו את ירדן והיא תקרוס. לא להשקיע בירדן יהודים יקרים!

תורכיה, דאע"ש שולט בה ומכרסם אותה. ארדואן על הכוונת, אין לו ברירה, הוא הולך אחריהם.

תימן וכל האזור ימשיכו להסתבך.

איראן חצי מודרנית וחצי פרימיטיבית, גם שם יהיה פיצוץ בקרוב. איראן עשתה תרגיל עם רוסיה איך לשגע את ארה"ב, היא שיקרה ורימתה את ארה"ב וצוחקת על כל העולם. הרוסים שמחים על הצלחתה של איראן לרמות את ארה"ב. איראן ורוסיה אחים.

במצרים - החמאס, המוסלמים הקיצוניים ודאע"ש פוגעים ורוצים להפיל את המשטר, היום-מחר הוא ייפול.

ברצועת עזה ממשיכים לחפור מנהרות. אפילו שיש מכונות שבודקות אם יש מנהרות - לא לסמוך עליהן, הן לא מדייקות במאה אחוז. צבא-הגנה-לישראל צריך להמשיך לבדוק גם בדרך הטבע. במבצע 'צוק איתן' היו ניסים ונפלאות גדולים.

הקדוש-ברוך-הוא עושה מגדל בבל, מבלבל את כל ראשי המדינות במזרח התיכון ואת כל המדינות והארצות בעולם. הקדוש-ברוך-הוא עושה הכל כדי להגן על מדינת ישראל, על הנוער והיהודים במדינת ישראל, ושלא תהיה התבוללות, עושה הכל, מביא מזג אוויר משונה כדי שלא יחטאו יהודים במדינת ישראל. הקדוש-ברוך-הוא שומר על ילדיו!

ממשלת ישראל צריכה להקים מהר ממשלה. כל חברי הכנסת יפסיקו עם העלבונות וכל אחד ייקח את תפקידו ברצינות, כי בנימין נתניהו מודרך מריבונו של עולם - לב מלך ביד ה'.

ממילא הכלכלה והביטחון הם בידי הקדוש-ברוך-הוא, הוא מנהל הכל. זה לא משמעותי מי יהיה בעל התפקיד - האחריות היא של ריבונו של עולם! לוותר ולזרום עם ראש הממשלה, חבל. אי אפשר לתעתע במדינת ישראל ובעולם כולו.

כל עוד מלך המשיח לא פועל בגלוי בעולם, ממשיכה ממשלת ישראל לפעול.

אבו מאזן צוחק על כולם, משקר על חברי הכנסת במצח נחושה. יש כאלה שנופלים ברשת ומאמינים לו, יש לו מטרות רעות.

יש הרבה קנוניות של חמאס בגדה המזרחית, הערבים בגדה המזרחית עוזרים להם. יש קנוניות בצפון ובדרום, יש חלק קטן של בני מיעוטים במדינת ישראל בעלי תעודת זהות כחולה, שעוזרים להם - הם הכי מסוכנים.

יהיו אסונות טבע כבדים הרבה יותר מאשר לפני פסח. הקדוש-ברוך-הוא הורס, משמיד ומבלבל כל ארץ ומדינה שהולכים נגד מדינת ישראל ושרוצים לפגוע במדינת ישראל.

מטוסים ימשיכו להסתבך, כל סוגי המטוסים. האניות ימשיכו להסתבך. רכבות יעופו ויתנגשו, גם אוטובוסים.

הקדוש-ברוך-הוא שואל את עם ישראל: 'מה, אתם לא מבינים שאני מדבר אליכם דרך אסונות הטבע, דרך סיבוכים וסכסוכים בעולם? אני מפרק והורס את כל מדינות ערב - אתם לא רואים שאני נלחם לכם? לא רואים שהכלכלה בארץ ישראל הכי טובה בעולם, שהנדל"ן בארץ ישראל הכי טוב לעולמי עולמים? האם כל הסימנים לא מספיקים כדי להבין שאני מדבר אליכם?'

הקדוש-ברוך-הוא קורא ליהודים שגרים בחו"ל לעלות לארץ ישראל!

אתם מבינים מה זה? הקדוש-ברוך-הוא קורא ליהודים לעלות לארץ ישראל - 'יקבלו אתכם במדינת ישראל בידיים פתוחות ובחיבוק מלא. תהיה לכולכם פרנסה בשפע. אני אבא שבשמיים מקבל אתכם באהבה גדולה מאוד ובחיבוק גדול! לא להתמהמה. תעזבו את יצר הרע ואת החומר. עולם הטומאה, הזימה והתועבה, נגמר. החיים של האדם, הבריאות שלו, ילדיו - שווים כל חומר וכל כסף בעולם. יהיו לכם פרנסה וחיים טובים במדינת ישראל. בעבר אהבו את היהודים בעולם, כי הם המציאו פטנטים. היום לא צריכים את היהודים כי יש להם כבר את כל הפטנטים והסודות. הם לא צריכים את היהודים יותר, היהודים גמרו את תפקידם בחו"ל סופית. אחרי המסר הזה - אם לא תבינו, אל תבואו בטענות!'

יום העצמאות בשנה הזו, בימים הקרובים, יהיה יפה ונהדר ביופיו וכל עם ישראל יחגגו בבתיהם וישמחו שהקדוש-ברוך-הוא נתן ליהודים מדינה - מדינת ישראל. לא לשכוח את חיילי צבא-הגנה-לישראל שבזכותם אנחנו נמצאים פה!

אצל הקדוש-ברוך-הוא, המספר שבע הוא מספר אהוב וחשוב. הקדוש-ברוך-הוא משתמש בו לדברים שחביבים עליו: שבת - היום השביעי, שבע ברכות בנישואי חתן וכלה, פסח - שבעה ימים, שבעת אלפים שנה - כל שבעת אלפים שנה מתחלף העולם. גם מדינת ישראל עוד מעט סוגרת שבעים שנה, מדינת ישראל בת ששים ושבע! בתוך השבעים יהיו דברים נפלאים, ניסי ניסים, דברים מעניינים שלא היו מתחילת העולם! גאולה - כל העולם יחזור בתשובה והיהודים יהיו קדושים, טהורים ודבוקים בריבונו של עולם. משיח בקרוב מאוד יעבוד בפרהסיה, משיח צומח לאט לאט ובטוח!

 

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת אחרי מות-קדושים תשע"ה להורדה
הדפס
עבור לתוכן העמוד