דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - נח - כ"ו תשרי תשע"ה

20/10/2014

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת נח - נמסר כ"ה תשרי תשע"ה (19.10.14 למניינם)

 

אבא שבשמיים - אב הרחמים! עם ישראל השתדל בסליחות, בתפילות של ראש השנה, יום כיפור, סוכות ושמיני עצרת. אבא שבשמיים עזר בתפילות ועזר שיתקבלו תפילותיהם, יתקבלו לימוד התורה, מעשי החסד והשמחה של כל היהודים במדינת ישראל!

כל היהודים בארץ ישראל הרגישו שבחגים שחלפו היה משהו מיוחד, ירדו מכל יהודי אין-סוף קליפות. כל היהודים התחדשו, אם יהודים שהתפללו, אם יהודים שלמדו תורה ואם שעשו חסד. כל יהודי יש בו משהו טוב והקדוש-ברוך-הוא בודק את הטוב שבו. אין יהודי שאין בו טוב ושלא עושה טוב, גם יהודי שלא שומר תורה ומצוות.

נחזור ונאמר: גשם מבורך למדינת ישראל בעיתו ובזמנו, יביא ברכה מאילת ועד מטולה, ירושלים והמרכז, גשמים טובים ובריאים בעִתם ובזמנם.

ארץ ישראל טהורה וקדושה, האדמה שלה קדושה, האוויר שלה צח וזך - אין בעולם כולו כמו ארץ ישראל. יש הרבה מקומות לטייל בארץ ישראל, יש בה רפואה, בריאות ופרנסה בשפע - כל הטוב שבעולם יש בארץ ישראל. מדינת היהודים, מדינת ישראל, מחייה את כל הארצות בעולם! ממשלת ישראל צריכה לפקוח עיניים, יש חלק מהגויים במדינת ישראל, חלק לא קטן, שמצטרפים לדאע"ש, יש קנוניה, במיוחד בצפון הארץ. השב"כ והמוסד צריכים 'להתלבש' עליהם לפני שהם יגדלו ויסתבכו איתם. צריך לעקוב חזק אחרי דאע"ש, הם רוצים להיכנס ולהתביית בירדן, ומשם להיכנס לגדה המערבית ולירושלים. צריך להקפיד לשים לב ולא להיות יפי-נפש.

אבו מאזן שונא יהודים, יש בו רוע, מראהו התמים מזויף, פניו לא אמיתיות, הוא לא דובר אמת ועם ישראל לא מעניין אותו - מעניין אותו רק להחריב את מדינת ישראל. אבו מאזן רוצה להראות לחמאס ולכולם שהוא גיבור גדול ולא עושה חשבון למדינת ישראל. הוא עושה הצגה מול ישראל והחמאס כדי שהחמאס ייתן לו את השלטון על רצועת עזה והפלסטינאים, לכן הוא מראֶה רוע מול מדינת ישראל.

ממשלת ישראל, אין זמן למשחקים. להפסיק להאשים זה את זה, חייבים להיות מלוכדים ולהבין זה את זה. יפה-נפש - אין לו מקום בממשלת ישראל, עדיף שיהיה בבית. כל מה שתעשה ישראל, גם הטוב ביותר - תמיד יאשימו אותה. מדינת ישראל רודפת שלום, אוהבת שלום ורוצה שלום, מדינת ישראל לא נגד אף עם בעולם - העמים נגדה.

אף ארץ או מדינה בעולם לא יכולה לפגוע במדינת ישראל ארץ הקודש, נגמר התיקון נגמר הסבל! ארץ ישראל קדושה, כל מדינה שתנסה לפגוע במדינת ישראל - בורא עולם ייתן בה מהלומה שלא תקום לעולם, הקדוש-ברוך-הוא נותן להם מהלומות, מסבך ומסכסך בין מדינות, מביא אסונות טבע, גשמים קשים בעולם, רעידות אדמה, שיטפונות ואסונות במטוסים, רכבות ומכוניות.

דאע"ש בקרוב תתביית גם במצרים, ילחמו בדמוקרטיה ויעשו מלחמת מצרים בתוך מצרים.

החמאס מחכה בינתיים למשא ומתן, שימשיכו לחכות.

סוריה, תוהו ובוהו אש וגופרית.

עיראק, תוהו ובוהו אש וגופרית.

תורכיה, הרוע והשנאה בוקעים מתוכה. לארדואן לא תהיה שליטה, רוצים להרוג אותו. יש בתורכיה בסיס גדול של דאע"ש.

ירדן בפחד, לא יודעת מה לעשות, סומכת על ממשלת ישראל ומאמינה רק בה.

לבנון, אין לה כוח, לא רוצה להתערב.

נסראללה לא מאמין לאף אחד, פוחד שהחיזבאללה יתהפכו לדאע"ש, פוחד ששומרי הראש שלו יהרגו אותו. מבוהל, מבולבל, מסובך עם עצמו - אין לו יום ואין לו לילה.

איראן פוחדת מישראל פחד כבד וגדול. היא יודעת שצבא-הגנה-לישראל יכול להגיע לכל מקום בעולם, ויכול להפתיע אותה בהפתעה שלא 'חלמה' עליה. גם הקדוש-ברוך-הוא יטיל עליה מהלומות קשות, אם תנסה לחשוב או לתכנן דבר לא טוב מול עם ישראל.

ברצועת עזה לאט לאט משקמים את המנהרות. יש עוד מנהרות שצבא-הגנה-לישראל לא מכיר.

ארצות הברית לא פוגעת ולא רוצה לפגוע בערב הסעודית, קטאר וכווית, בגלל העסקים והפחד שהם ילכו עם הרוסים. חלק מחברי הכנסת שדיברו על ארצות הברית - צודקים. למה להאשים את ישראל? שיפסיקו להאשים, ישראל לא מפריעה לאף מדינה, רוצה רק לשמור על אזרחיה. אין קשר, ארגון דאע"ש לא קם בגלל ארץ ישראל.

ממשלת ישראל צריכה לטפל בנוער של מדינת ישראל, שלא יתדרדרו לתרבות שלילית של סמים, שתיה חריפה והתנהגות לא יפה - צריך למצוא פתרונות. ממשלת ישראל צריכה למצוא גם פתרון חוקי לסודנים, כדי שהיהודים יחיו בכבוד וברווח.

כל אנשי הצווארון הלבן והלא לבן, בשנת תשע"ה, יגלה בורא עולם את כולם במערומיהם, כל אנשי השוחד, הגניבה, הרמאות, הזימה והבגידות. בורא עולם ידאג שיצלמו אותם בכל מקום ויפרסמו אותם במערומיהם.

יהודים, בניו של בורא עולם היקרים לו מכל. יש אנטישמיות קשה מאוד בכל ארץ ומדינה בעולם. הם מוכנים להיפגע ולפגוע בעצמם - העיקר לפגוע ביהודים. בכל מקום בעולם יש אנטישמיות - בכל ארץ ומדינה. יהודים יקרים, לעלות לארץ ישראל דחוף! בורא עולם מזהיר: לעלות דחוף, אל תאמרו שלא הזהיר אתכם בורא עולם.

יהודי ישראלי שנוסע אל מחוץ לארץ ישראל, לא לנסוע לחינם, רק למטרת עסקים או שליחות להצלת יהודים ולהבאתם לישראל - היהודים בחו"ל לא מוגנים! הקדוש-ברוך-הוא מברך יום יום כל יהודי ויהודי שיהיה מוגן ושמור, אך הבחירה בידיו - ונשמרתם מאוד לנפשותיכם! יש דין קשה בעולם כולו חוץ מבמדינת ישראל, זו הסיבה שאין הגנה לאף יהודי מחוץ לארץ ישראל, לא לקחת סיכונים יהודים יקרים - חבל!

יהודים יקרים, אין זמן, הקדוש-ברוך-הוא רוצה התעוררות של כל היהודים! מבטיח בורא עולם: במדינת ישראל תהיה כלכלה טובה, יהיה נדל"ן טוב וחיים טובים ומאושרים! ארץ ישראל - ארץ הצבי, גדלה ומתרחבת כמו עור של צבי, גם בכלכלה, במעשי החסד, בנדל"ן – בכל גדלה ונמתחת!

יקומו הרבה יהודים בתוך ארץ ישראל, שבורא עולם ייתן להם, דרך חלומות, להבין שיש גאולה. שהגאולה נפתחה משנת תש"ח. יבינו וידעו שיש משיח בארץ ישראל הקדושה שהוא גם בשר ודם וגם מלאך בתוכו! הכל הולך להתגלות דרך יהודים בעצמם, שידברו ויבקשו מבורא עולם את המלכת מלך המשיח בדור הזה, בזמן הקרוב הזה! אין חישובי קיצין, זה בידיו של בורא עולם בכבודו ובעצמו! פתאום יבוא היום וימליך את מלך המשיח ואז, כמו שכתוב, יהיו רק שמחה, שלום, אהבת חינם וייבנה בית המקדש השלישי בארץ ישראל הקדושה, וחיי נצח לכל היהודים!

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת נח תשע"ה להורדה
הדפס
עבור לתוכן העמוד