דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וירא - ט' חשון תשע"ה

2/11/2014

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת וירא תשע"ה

 

בורא עולם ממשיך וימשיך לטלטל את כדור הארץ באסונות טבע, אסונות מוזרים ודברים שאדם לא דמיין בראשו. בורא עולם מפתיע בכל פעם בדבר חדש שעדיין לא גילו, מחלות קשות, התפרצויות הרי געש, רעידות אדמה, רוחות, סערות וסיבוכים קשים בכל מדינה.

האנטישמיות מתגברת בגלוי ובסתר, לא תיעצר עד שאחרון היהודים יעזוב את אדמת חוץ לארץ ויבוא לארץ ישראל - ארץ הקודש, פקעה סבלנותו של בורא עולם! בורא עולם מזהיר אותם וממשיך להזהיר, לעלות דחוף דחוף לארץ ישראל הקדושה, לא יחכה להם! כל הקהילות המפוזרות, בהרבה מדינות וארצות בעולם, יעזבו את עולם החומר והכסף ויעלו דחוף דחוף לארץ ישראל! הולכים לפגוע בהם קשות, קשות מאוד! הקדוש-ברוך-הוא מאותת ליהודים בעולם מכל הכיוונים, בורא עולם מאותת ליהודים הישראלים שיוצאים לטייל מחוץ לארץ ישראל - לא לצאת, חבל, אתם יהודים, אין לכם הגנה מחוץ לארץ ישראל! זה זמן של דין בעולם, לא לקחת סיכונים, חבל! כל המטיילים היוצאים נמצאים בסכנה, הם צריכים לשמור על עצמם ועל נפשם.

כל מה שעושה בורא עולם, מתנהל בדיוק בדרך בה הוא רוצה, בורא עולם לא שוכח אף אדם. כל יהודי שיהיה קרוב לבורא עולם - יהיה מוגן! בורא עולם נותן ייסורים לבני האדם כדי שיידבקו בו. בורא עולם אוהב את ילדיו היהודים ורוצה שכולם יהיו מאוחדים ומלוכדים, מאוד כואב לריבונו של עולם שיש ימין ושמאל בארץ הקודש! אבא שבשמיים רוצה שיהיו כולם בדעה אחת ובאהבת חינם, יגנו וישמרו על המולדת. להיזהר אלף אזהרות: לא להאמין לגויים ולא לוותר על אף פיסת אדמה ולימוד תורה!

כל מה שקורה בירושלים עיר הבירה, קורה בגלל הרשלנות ויפי-הנפש של מדינת ישראל החוששים מה יגיד העולם. מתנהגים עם הגויים בכפפות של משי וחבל, לכן הם עושים מהומות. ריבונו של עולם כועס שמדינת ישראל מתחשבת במה יגיד העולם ולא במה יגיד הקדוש-ברוך-הוא.

בורא עולם אומר לעם ישראל: אין פחד מאף מדינה וארץ בעולם, זו ארצנו כבר אלפי שנים! אין עוד מדינת ישראל באף מקום בעולם ואין ליהודים לאן ללכת. יהודים, תפסיקו להתנהג כמו 'מודרניים', יהודי ששומר על יהדותו, הוא הטוב ביותר בעולם! לגויים המוסלמים יש הרבה מדינות וארצות, ליהודים יש ארץ ישראל אחת מדורי דורות. יש בעולם שנאה קשה ביותר מול היהודים, שבעה מיליארד אנשים בעולם שונאים את היהודים. בארץ ישראל, יהודים מוגנים ושמורים על-ידי בורא עולם! חבל ומסכנים היהודים הישראלים שעוזבים את ארץ ישראל. בחו"ל מחכים להם בפינה, מתנכלים להם, פוגעים בהם ומביישים אותם, אין להם הגנה ושמירה, הם כמו ילדים יתומים.

דרושה השגחה מרובה של הצבא, השב"כ והמוסד, על חלק מהגויים בירושלים, בצפון ובדרום. צריך לעקוב אחרי כל תנועה שלהם, יש להם מרגלים ומלשינים שעובדים איתם.

כל הגויים שגרים בארץ ישראל ומצטרפים לדאע"ש - הורגים אותם ואומרים שהם נהרגו במלחמה. דאע"ש אומרים שהם מרגלים לטובת ישראל לכן הם הורגים אותם. זה תהליך של הקדוש-ברוך-הוא!

דאע"ש בסוריה ועיראק, עובדים על כל העולם. הם תולים דגלים על צריפים ריקים והאמריקאים וארצות אחרות מפצצים שם - זה דמה, יש צריפים, יש דגלים ואין דאע"ש! האמריקאים חושבים שהם הרגו אלפים, אבל - הרגו עשרה אחוז ממה שהם חושבים. דאע"ש ממשיך לגדול ולהתפתח בתורכיה.

סוריה, בתקשורת כבר לא מדברים כלום, נכנסו לשגרה. יש שם הרג ורצח של אלפים ביום, ולא מה שכותבים - 186 איש. סוריה הולכת ודועכת עד שתיגמר.

בעיראק תוהו ובוהו אש וגופרית.

ירדן כל הזמן נובחת, מסובכת עם פליטים מעיראק, סוריה ועוד כל מיני מקומות. צה"ל שומר על מלך ירדן למרות שיש נהירה של מאות אלפי פליטים לירדן. לא להשקיע בירדן, היא תתפרק לחלקים, זה לא הזמן להיות עשיר!

במצרים הנשיא סיסי נלחם בכוח בחמאס, במחבלים ודאע"ש, הוא יודע שהוא על הכוונת ועושה הכל כדי שלא ייפול המשטר במצרים. הוא פוחד ממהפכה, יודע בתוך תוכו שהוא בתור - סימנו אותו כדי לפגוע בו.

אבו מאזן שולח הרבה מחבלים צעירים לגדה המערבית, לעשות הפגנות ומלחמה נגד ישראל, עושים להם שטיפת מוח. הוא חושב שידו על העליונה, אבל בורא עולם הוא הקובע.

בורא עולם הכניס דיבור באנשים כדי לחזק את ישראל וכדי שלא יהיה פילוג בעם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא יאיר פנים ליהודים להתחבר אליו.

איראן משחקת אותה ילדה טובה, טובת לב, כדי לקבל את הטוב מארצות הברית. אחר כך, יבעטו אותה וילכו עם הרוסים. איראן מפחדת פחד מוות ממדינת ישראל. לפני שאיראן תעשה משהו מול ישראל, הקדוש-ברוך-הוא יחריב אותה! זה לא הזוי, זה מאה אחוז - שרק תנסה!

ארצות הברית עוזרת לאיראן כדי שלא תלך עם רוסיה. זאת הסיבה שארצות הברית במתח עם ישראל - שלא לאבד את איראן ומדינות ערב, שלא ילכו לרוסים.

החמאס בשקט בשקט, 'ילד טוב', לא עושה כלום כי רוצה שיזרימו כספים וחומרי בניין, לשקם את המנהרות ברצועת עזה. מכין צבא חדש ומחמש אותו ולא אכפת לו מכל אזרחי הרצועה. אבו מאזן והחמאס כולם כנופיה אחת.

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני בגבולות, צריך להיות מוכנים, לא לחכות להפתעות.

ממשלת ישראל הנוכחית טובה ואסור לפרק אותה! בחירות ייקחו חצי שנה, שנה עד שהממשלה החדשה תפעל, ובינתיים הערבים חוגגים ויחגגו – חבל! צריך לשמור מאוד על ראש הממשלה ועל הממשלה! ראש הממשלה מבוגר, מתון ויש לו ניסיון רב. להפסיק לדבר לשון הרע על ממשלת ישראל!

מדינת ישראל מבורכת! מבורכת בכלכלה, בעבודה, בפרנסה, יש שפע בכל - רק שירצו לעבוד. הגשם יורד באהבה ובשמחה במדינת ישראל, יהיה גשם מבורך לשנים רבות!

כל המושחתים, המשוחדים, אנשי הזימה, התועבות ותאוות הבצע, מקטן עד גדול, דתי ולא דתי - יתגלו כולם!

מלחמת גוג ומגוג היא לגויים בעולם כולו - מדינת ישראל היא המקום הכי מוגן ושמור בעולם!

יש סימנים, בורא עולם נותן סימנים ומראה סימנים, אם בשמיים, אם בארץ ואם בחלומות לאנשים, כדי לעורר אותם ולהגיד להם: יש גאולה וקרובה המלכת מלך המשיח. פתאום יבוא היום! בלי התערבותו של בורא עולם שימליך את מלך המשיח בקרוב, העולם ייחרב ולא יישאר אפילו זבוב על פני כדור הארץ - לכולם יש אטום. הקדוש-ברוך-הוא נשבע אחרי המבול בזמן נֹח שלא יחריב את העולם. ואם בורא עולם לא יחריב - אף אחד לא יכול להחריב!

יהודים, לקיים את עשרת הדיברות דחוף, להתאחד ולהתלכד באהבת חינם בעם ישראל, להרבות בתפילות ולימוד תורה לבורא עולם, ולבקש מריבונו של עולם שיפסיק את הייסורים מעל עם ישראל וימליך את מלך המשיח! כשימליכו את מלך המשיח - יעשה את מלחמות ישראל בגלוי, זה לא הזוי!

 

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת וירא תשע"ה להורדה
הדפס
עבור לתוכן העמוד