דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - חיי שרה - ט"ז חשון תשע"ה

9/11/2014

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת חיי שרה - נמסר ט"ז חשון תשע"ה (9.11.14)

 

בורא עולם, שהעולם שלו וברא אותנו לכבודו, הוא מנהיג את העולם והוא מכוון את העולם כרצונו. נעשה רצון ה' - יעשה רצוננו, לא נעשה רצון ה' - לא יעשה רצוננו ונסבול לחינם. הבחירה החופשית הולכת ומתמעטת עד שתיעלם.

יימשכו אסונות הטבע, הסיבוכים והסכסוכים בין מדינות ובתוך עצמן. המצב החברתי ימשיך להסתבך והמצב הכלכלי ימשיך להסתבך. זה לא זמן מתאים ליהודים ישראלים להשקיע מחוץ לארץ ישראל. צריך להשקיע בפיתוח ונדל"ן בארץ ישראל הקדושה.

אבו מאזן, הפלסטינאים והחמאס נכשלו כישלון כבד מאוד עם המנהרות והתוכניות שתכננו ליום הכיפורים. הייתה מלחמת 'צוק איתן' ששברה ופירקה אותם לחלקים. לא הלך להם לפגוע ולהרוס את מדינת ישראל דרך המנהרות, החליטו לשלם כסף גדול כדי לעשות שטיפת-מוח לערבים הצעירים בגדה המערבית ובמזרח ירושלים, שייצאו להפגנות ויעשו תסבוכות כדי שתהיה, חס ושלום, אינתיפאדה שלישית. לא תהיה אינתיפאדה שלישית! מנהיגי החמאס, הג'יהאד והפתח, עשו לערבים המתפרעים שטיפת-מוח, מכרו וזרקו אותם לפח. הם יושבים מבחוץ ונהנים מהעולם ומתועבות העולם, מחממים את הנוער הערבי בישראל ומסביב לישראל שיהיו הפועלים השחורים שלהם, הם ששולחים אותם להפריע בארץ הקודש - לא יעזור להם כלום. שכל הורה ערבי יתפוס את הבן שלו ויחנך אותו.

ממשלת ישראל צריכה לפעול ביד קשה מול המתפרעים, לא לפחד מאף מדינה ולשמור על מדינת ישראל.

כל הסיבוכים והסכסוכים עם הערבים סביב, מטרתם לשבור את ממשלת ישראל, כדי שתסכים לרצונם. ממשלת ישראל וכל אזרח יהודי, להיזהר – אם הערבים מקבלים משהו, הם רוצים עוד, אין להם שובע, הם לא שמחים בחלקם.  הם שונאים את היהודים, רוצים לפגוע ולהרוס את כל מדינת ישראל ולהחזיר אותה לזמן של לפני קום המדינה. בצפון הארץ יש קנוניה של דאע"ש, כשמדינת ישראל תפעל ביד חזקה מול כל ההפגנות והמפריעים, יהיה שקט בארץ.

ראש ממשלת ישראל הוא בעל ניסיון רב והוא המתאים ביותר כרגע, להפסיק לקטר עליו, להפסיק להפריע לו ולהפסיק לנסות להכשיל אותו. כל מי שהוא לא ראש ממשלה, מקטר ומפריע, אבל אם היה במקום בנימין נתניהו - היה עושה אותו דבר. אסורה שנאת חינם, צריך אהבת חינם! צריך לחזק ולגבות את ראש ממשלת ישראל, זה לא יפה כל ההפרעות, זה כמו גן של ילדים שלא מתפתחים. לב מלך ביד ה', והוא מודרך מפי עליון בלי שירגיש. אז בבקשה, תעזבו אותו לנפשו, תעזרו לו ותתמכו בו חזק. כל פעם שיש ויכוח בממשלת ישראל, הערבים מנצלים זאת ועושים הפגנות. לא יעזור לאף אחד, ישראל תמשיך לפרוח ולגדול! הקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר על מדינת ישראל, על היהודים בארץ ישראל, ואנחנו צריכים לשמור על נפשנו – ונשמרתם מאוד לנפשותיכם.

חצי מיליון יהודים בדרך לעלות לישראל עכשיו. הסוכנות וממשלת ישראל-להתארגן לקבל אותם!

דאע"ש ממשיך להתפתח, לגדול ולהשתולל, להרוס את סוריה, ירדן ועיראק ובדרך גם למצרים ולעוד הרבה מקומות.

המורדים בסוריה עושים שמות - נשלחו מבורא עולם.

עיראק אש וגופרית, אף אחד לא יכול לעצור.

בירדן יש פליטים מסוריה ומעיראק וגם חמאס – תוהו ובוהו הולך לקרות שם, הכל יתערבב.

מצרים, כדי שחמאס ודאע"ש לא יפילו את סיסי ויהרגו את הצמרת המצרית, סיסי צריך לנהוג ביד חזקה ביותר נגד החמאס ודאע"ש.

כל ראש ממשלה או נשיא בעולם שיפתח את פיו בדברים לא טובים נגד מדינת ישראל, בורא עולם יפגע בו ישירות, יבייש אותו וישפיל אותו עד עפר מכל הכיוונים. אם זו מדינה או ארץ, יסכסך ביניהם בורא עולם בתוך עצמם ויהיו כמו סוריה - ויש דוגמא יפה שכבר קרתה.

אף אחד לא יכול להפריע לארץ הקודש מדינת ישראל.

ארצות הברית, טיל ששוגר לחלל התפוצץ, חללית שהמריאה התפוצצה, מטוס של אובמה השתתק, ובארצות הברית יש עכשיו שתי דעות, שהנשיא אובמה כבר לא יכול לעשות מה שהוא רוצה.

בכל העולם מלחמת גוג ומגוג - ובארץ ישראל שקט ושלווה! לא תהיה מלחמת עולם עם אטום ולא מלחמת עולם שלישית. בורא עולם נשבע שלא יחריב את העולם - כתוב בתורה. ואם בורא עולם לא יחריב את העולם, אף אחד לא יכול - זה העולם שלו!

בטורקיה דאע"ש מתלבש חזק, ארדואן בפחדים גדולים.

איראן עסוקה באטום, זוחלת כמו נחש בשקט בשקט, כדי לייצר אטום. רוצה להיות מעצמה, פוחדת פחד מוות מארץ ישראל הקדושה. ארצות הברית חלשה מול איראן, היא פוחדת שאיראן תלך עם רוסיה.

ארצות הברית באה לקראת מדינות ערב, פוחדת שילכו לרוסיה.

יהיו אסונות טבע קשים בעולם. כל המטיילים היהודים הישראלים שיוצאים לטייל בעולם, שישמרו מאוד על עצמם, הם הולכים למקומות מסוכנים - אין שם הגנה ושמירה, חבל על החיים שלכם.

דאע"ש יתפשט בכל כדור הארץ זרועות זרועות, חוץ מישראל, יעזור לאנטישמיות לגרש את היהודים מכל העולם - ויצליח, כי זאת הוראה מהקב"ה. כי הגיע זמן הגאולה של ישראל, הגיע הזמן שיהודים יפסיקו לסבול, הגיע הזמן ליישב את הנגב, השומרון, בנימין והגליל מערבי!

איתני הטבע, מים, אש, אדמה ורוח, ימשיכו לזעזע את העולם כולו חוץ מישראל.

כל המשחדים והמשוחדים, הגונבים, הרמאים, הנואפים, הסוטים ואנשי הזימה, תעשו תשובה - לא יתפסו אתכם! לא תעשו תשובה - יתפסו את כולכם במערומיכם. לא משנה דתי או לא דתי, כולם, מהגדול עד הקטן, העולם מזדכך ומתנקה.

הגשם יורד בישראל בברכה גדולה, מנקה ומזכך את מדינת ישראל. ימשיך לרדת גשם טוב מאוד וגם עוד שנים רבות עד בלי די. צריך להכין את מערכת תשתית הניקוזים.

כל התסבוכות בעולם, והתוהו ובוהו, זה הכל חבלי משיח. זו גאולה, זו המלכת מלך המשיח בן דוד ברחמים בזמן הקרוב. הדור הזה זכה, אשרי המאמין, המאמין יהיה במעגל הראשון!

כשימליך בורא עולם את מלך המשיח, הוא יעשה את מלחמות ישראל! עם ישראל יפסיק לסבול וצבא-הגנה-לישראל יפסיק לסבול. ממשלת ישראל תתפקד רגיל, הצבא יתפקד רגיל, אבל משיח יעשה את מלחמות ישראל.

משיח נמצא ומגן בסתר. עוד מעט יפעל, ישמור ויגן בגלוי, ועולם כמנהגו נוהג, הכל יהיה רגיל, מטוסים מכוניות ובניית בית המקדש השלישי!

 

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "חיי שרה" להורדה
הדפס
עבור לתוכן העמוד