דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - מקץ - כ"ב כסלו תשע"ה

14/12/2014

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת מקץ תשע"ה - נמסר כ"ב כסלו תשע"ה

 

בורא עולם אומר ליהודים: 'כל מה שאני עושה בעולם, כל מה שקורה בעולם, אם בפעילות איתני הטבע, אם בסיבוכים בין מדינות ובתוך עצמן, אם בכלכלה או במלחמות - הכל בידיי יהודים יקרים! את הכל אני עושה בשבילכם יהודים יקרים. אני בשמיים צופה עליכם ועל כל העולמות ושום דבר לא זז בלי השגחתי! אם לא הייתי משגיח על העולם מא' עד ת' - מחיידקים עד קרני ראמים ובני אדם, לדאוג למזון ולהאכיל אחד אחד - העולם היה נחרב ולא היה מתקיים אפילו שניה אחת. ולמרות הדברים הקשים בעולם - הרוע מכלה את עצמו! אני הקדוש-ברוך-הוא רק טוב ומטיב, עושה רק טוב. היהודים החיים מחוץ לארץ ישראל, צריכים לברוח משם דחוף ולעלות לארץ הקודש, לא תנצחו אותי, אף אחד לא ינצח את הקדוש-ברוך-הוא! נגמרה הגלות ואתם ממשיכים אותה על חשבונכם, ממשיכים אותה על חשבון החיים שלכם והזמן הטוב ביותר שלכם. אתם לא תעכבו את הגאולה ואת המלכת מלך המשיח! אם לא תבואו – תפסידו, אל תבואו בטענות. אם תבואו לארץ תהיה לכם ברכה עד בלי סוף!'

האנטישמיות תתגבר ותתגבר ויהיה כמו שקרה ליהודים לפני למעלה מחמישים שנה. רק שעכשיו יש ליהודים לאן להגיע, יש להם אמא ואבא - ארץ ישראל הקדושה.

גאולה ראשונה וגאולה אחרונה - אותו דבר. בגאולה ראשונה, יצאו בני ישראל ממצרים והגיעו לארץ ישראל, לא היה קל ארבעים שנה במדבר – הגיעו לארץ ישראל והקימו אותה. בגאולה השנייה, יצאו יהודים מכל מדינות העולם כדי להגיע לארץ ישראל, והקימו אותה בשנת תש"ח (1948). בשתי הגאולות לא קמה עדיין מדינת ישראל ובשתי הגאולות הקימו אותה. עכשיו, בפעם השלישית - מדינת ישראל קיימת! צריך רק לעלות ולהגיע לארץ ישראל, לא יהיו פשרות – חבל!

הבחירות במדינת ישראל - הדבר הכי מכוער שהיה מאז קום המדינה עוד לא נברא דבר כזה מכוער בין יהודים, ממש בושה! שכחו מה זו יהדות, שכחו שיהודים נרדפו בגלות אלפי שנים ושמרו על יהדותם בצורה הטובה ביותר, אלפי שנים נשמרו, אז מה קרה עכשיו? בשלושים השנים האחרונות, יהודים איבדו כיוון במקום להתחזק שיש לנו מדינה משלנו. כל חברי הכנסת והשרים, במקום להתמקד בעיקר - מתמקדים בטפל. לא אכפת להם מהיהודים בארץ ומהיהודים בחו"ל שצריכים להעלות לארץ. כל אחד והאינטרס שלו והעיקר - שישב בכיסאו ושיראו אותו בטלוויזיה. לא אכפת להם יהדות, לא אכפת להם תורה. עכשיו, כולם במדינת ישראל יודעים בבירור, מי חבר כנסת טוב ומי לא טוב.

יהודים יקרים, לא להתבלבל מכל הפרסום ותעמולת הבחירות, הכל אחיזת עיניים. צריך להיות מתונים עם הרבה סבלנות ואורך-רוח לתמוך באנשים שרוצים את שלמות ארץ ישראל, שדואגים ושומרים על כל פיסה מאדמת הקודש ורוצים לדאוג לפרנסה.

יהודים, לא להתבלבל מהדיבורים, מהפגנת הכוח בתקשורת, מהפרסום ומהתעמולה של כל אחד שרוצה להיות בכנסת ישראל. שום דבר לא ישתנה בבחירות! יישאר אותו הדיבור, יישארו אותם הכיסאות - אותה הגברת בשינוי אדרת, חבל על מיליארדי השקלים שזורקים, חבל על הבחירות.

רוב הערבים שמחים, צוהלים ורוקדים, על שממשלת ישראל התפרקה, ומחכים שתעלה ממשלה שיצליחו לקחת ממנה חלקים של אדמת קודש - שימשיכו לחלום! הם רוצים לקחת סנטימטר ועוד סנטימטר ואחר כך לכלות את כל מדינת ישראל, לקחת אותה לידיהם.

הפלסטינאים, חמאס וג'יהאד מנצלים את בלאגן הבחירות. הפלסטינאים נותנים יד חופשית לפגוע ביהודים. כל החיוכים של אבו מאזן עם החמאס, כולם יחד עושים קנוניה אחת וצוחקים על משלחת השלום של מדינת ישראל.

התקשורת בישראל הפסיקה לשדר לעם ישראל מה שקורה בעולם ומשקיעה בבחירות, רק זה מעניין אותם, איך מכפישים זה את זה - כתוב בתורה: "ואהבת לרעך כמוך"...

כל הממונים על צבא-הגנה-לישראל - לתת להם גיבוי. מי שפוגע בהם מתעסק עם ריבונו של עולם! הם שנותנים לנו לחיות ולישון ושומרים על אדמת הקודש. ריבונו של עולם מבקש ממדינת ישראל: לא לפגוע בחיילי צה"ל, להפסיק להכפיש אותם! חיילי צבא-הגנה-לישראל צדיקים, אסור לפגוע בהם. הם ישרים ואמיתיים, עושים מלאכתם ביושר ובאמת להצלת היהודים בארץ ישראל, לא להסתבך עם הקדוש-ברוך-הוא. צבא-הגנה-לישראל צריך להיות בהיכון לא להאמין לאף אחד.

יהודים יקרים, הורים יקרים, צריך להיזהר מהתבוללות! ההתבוללות עוזרת לגויים לפגוע בעם ישראל, זה פטנט, זו שיטה להכחיד את עם ישראל. אלפי שנים שמרו יהודים על יהדותם ולמה בארבעים השנים האחרונות צריך ליפול, חס ושלום, להתבוללות? כל יהודי או יהודייה שמתבוללים עם גויים, הנשמה עוזבת אותם, נשמה לא תהיה בחיבור עם גויים! אחר כך הם סובלים שנים רבות סבל נוראי וקשה לתקן. יש לנו את מדינת ישראל, מקום קטן בעולם - מקום של יהודים. צריך לשמור עליו, אין ליהודים לאן ללכת, רוב העולם מוסלמים.

הקדוש-ברוך-הוא נותן מהלומות קשות בכל רחבי העולם חוץ מישראל:

בארצות הברית יש הפגנות והפרעות על עניין הגזענות, כדי שירגישו מה מרגישה מדינת ישראל כשמאשימים אותה בגזענות. ארצות הברית תמשיך להסתבך עם הגזענות וההפגנות הקשות. ארצות הברית לא מדברת עם מדינת ישראל עד שתראה מי יעלה בבחירות – ימין או שמאל. לא להתפתות מהדיבור הנעים שלה - האינטרס שלה הוא לעשות שלום עם כל מדינות ערב ולא עם מדינת ישראל.

סוריה נמחקת ונמחקת, דאע"ש לא מוותר לאף אחד והמורדים לא מוותרים לאף אחד. תוהו ובוהו בסוריה.

בעיראק תוהו ובוהו.

בתורכיה עומד להיות תוהו ובוהו. ארדואן על הכוונת, רוצים להרוג אותו, חמאס ודאע"ש שולטים בתורכיה, עוד מעט נשמע.

בירדן עומד להיות תוהו ובוהו. יש כבר ועומד להיות פיצוץ עם כל הפליטים שזורמים אליה. ירדן מחכה לתוצאות הבחירות, בינתיים הפליטים אוכלים אותה מכל הכיוונים.

חיזבאללה ונסראללה מבולבלים ומפוחדים.

איראן ממשיכה לשלוח תחמושת לחיזבאללה וצבא-הגנה-לישראל עוצר את זה בזמן.

מצרים, סיסי שומר על עצמו ועל ממשלתו וכל מי שפותח את הפה מחסלים אותו. הם פוחדים מחמאס ודאע"ש, פוחדים ממהפכה במצרים.

החמאס בעזה ממשיך עם החיזוק והטיפול במנהרות, מחדשים הכל. חמאס מאמן ומדריך עם כסף את הנוער ברצועת עזה ובגדה המערבית איך לפגוע ביהודים – צבא-הגנה-לישראל להיות ערניים בגדה. רוב הערבים בישראל במתח מול ישראל, יש דאע"ש בצפון ויש חמאס בדרום. מבריחים הרבה נשק ותחמושת כדי להפריע בתוך עם ישראל.

מדינת ישראל לא צריכה להיות יפת-נפש מול העולם, לא צריכה להתרגש מאף מדינה, רוב אזרחי המדינות הם מוסלמים ורוצים רק את האינטרס שלהם.

כל בעלי הצווארון הלבן, שעושים מעשים לא טובים, שוחד, רמאות ונוכלות, גניבות ומעשי זימה - יתגלו כולם, מקטן עד גדול, דתי ולא דתי, שמאל וימין. המפורסמים יתגלו בתקשורת, והלא מפורסמים - מטפל בהם הקדוש-ברוך-הוא בסתר.

במדינת ישראל יהיה חורף טוב וגשמי ברכה, בשנה הזאת, בשנה הבאה ואח"כ עד אין-סוף. תמיד יהיה טוב למדינת ישראל והכלכלה הכי טובה, העולם כולו חי בזכות מדינת ישראל!

הרוחות הקשות ימשיכו לפגוע בעולם, רעידות אדמה קשות ימשיכו לפגוע בעולם, שיטפונות קשים ימשיכו לפגוע בעולם, התפרצויות הרי געש ושריפות, חום וקור ימשיכו להיות וילכו ויתחזקו בכל העולם. במדינת ישראל יהיו דברים קטנים ביותר, זעירים - כדי לעורר את עם ישראל.

בורא עולם מזכך ומנקה את העולם, מכין אותו לגאולה השלימה! יהודים יקרים, להפוך מר למתוק, רע לטוב, שנאה לאהבה ואהבת-חינם. כל מדינת ישראל היהודים צריכים להיות ולנהוג 'ואהבת לרעך כמוך' זה הכוח של עם ישראל – האחדות!

משיח פועל בסתרי סתרים עד יום ההמלכה בו ימליך אותו ריבונו של עולם, אז יכיר אותו כל העולם ויהיה שקט ושלום בכל העולם!

חנוכה שמח וטוב לכל היהודים!

 

 

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "מקץ" תשע"ה להורדה
הדפס
עבור לתוכן העמוד