דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסרים תשע"ד

כל היהודים צריכים להיות בראש השנה כמו טבעת נישואין, דתיים וחילוניים, להיות בקריאה אחת לבורא עולם ולקרוא תהילים. בראש השנה צריך לנקות את כל הבלי העולם, לחדש ולהתחדש במצוות וברצון לקדוש-ברוך-הוא. עם ישראל מוגן ושמור כמו כיפת השמיים.
האנטישמיות תתגבר עד אין-סוף ותהיה רכבת אווירית של עולים חדשים לארץ ישראל, בזמן הקרוב ביותר.
ישראל צריכה להיות בכוננות, מאילת עד מטולה ורמת הגולן. למרות שהקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר, יש גם בחירה חופשית של האדם. כפי שאמרנו: תפילות, תחנונים וקריאת תהילים, דתיים וחילוניים, מבטלים גזרות רעות מעל עם ישראל ועם ישראל מוגן ושמור כמו כיפת השמיים!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
ראש השנה עבר טוב, הרבה טוב לכל עם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא כותב מה יהיה גורלו של כל אדם, בכל מדינה ומדינה, מראש השנה עד ראש השנה.
כיבוד הורים מכל הלב האמיתי, זו מצווה גדולה מאוד. הזכות נשמרת ליהודי ויהיו לו חיי אושר, עושר, שלווה וביטחון.
צבא-הגנה-לישראל, הוא הצבא החזק ביותר בעולם, כי צבא השמיים מחובר אליו והקדוש-ברוך-הוא מגן על חיילי צבא-הגנה-לישראל. חיילי צבא-הגנה-לישראל יעשו השתדלות להגן על עצמם - להיזהר מלעלות על טרמפים.
הקדוש-ברוך-הוא מאחל לכל יהודי ויהודי, שיזכה להיות במעגל הראשון בזמן המלכת מלך המשיח צִדקנו!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
צבא-הגנה-ישראל לא להיות בשאננות - אין אמונה בגויים. מאילת ועד מטולה הגבולות נמצאים בסכנה, צריך זהירות.
כל מי שרוצה לעשות נזק או לפגוע במדינת ישראל, האדמה תפתח את פיה ותיקח אותו עם כל המפעלים שלו. רוח קטנה ביותר של הקדוש-ברוך-הוא מחריבה עולמות!
הכלכלה של ישראל פורחת ומסודרת, יש פרנסה לכולם ותהיה פרנסה לכל מי שרוצה עבודה באמת. הקדוש-ברוך-הוא נתן ליוסף הצדיק במצרים ברכה בתבואה, יוסף נתן לכל העולם והברכה נשארה אותו דבר. הקדוש-ברוך-הוא לא ייתן, לעולמי עולמים, לאף מדינה ואומה בעולם, להשפיל את עם ישראל ולזלזל בו - נגמר!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
ממשלת ישראל, אל תהיו יפי-נפש, תפסיקו להפריע לצבא מצרים לעשות 'ניקיון' בסיני. הקדוש-ברוך-הוא נתן במוחם של המצרים לנקות את כל מדבר סיני - זו עבודת ה', זה מהלך אלוקי!
אמרנו שאסור לסמוך על הערבים, הקדוש-ברוך-הוא הראה לנו איך החייל נלקח למוות ונרצח. זה מדליק נורה אדומה לכל היהודים בארץ ישראל ובעולם - אין אמונה בגויים, אין להם נשמה ואין להם רחמים!
הקדוש-ברוך-הוא מבקש מעם ישראל - מי לה' אליי! כשעם ישראל ידבקו בריבונו של עולם, מדינת ישראל תהיה מוגנת ושמורה מהכל!
בארץ ישראל הקדושה יהיה חורף יפה ונעים ומלא מים. ימלא את הכנרת ומדינת ישראל במים, ליהודים הגרים בארץ ישראל תהיה שנה טובה ומבורכת.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

האנטישמיות תתגבר בצורה קשה שיהודים לא יוכלו להסתובב ברחובות ובמקומות עבודתם. הגויים יפגעו בכל העסקים, הבתים והמכוניות של היהודים. שבעה מיליארד אנשים בעולם נגד היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, כולל המטיילים - לחזור לישראל דחוף!
ממשלת ישראל צריכה להיות בעלת תעוזה, לשמור על גבולותיה ולא להיות וותרנית על גבולותיה. כל המפריעים למיניהם, אלו מחבלים, ששִחררו מהכלא. כל מחבל ששוחרר הוסיף עוד אלף מחבלים איתו והקים מפלגה.
כל אדם, איש או אישה, שייתנו שוחד, יעשו מעשי רמאות, נוכלות, גניבה או אינטרס, מהקטן עד הגדול, דתי או לא דתי, יִתָפסו במערומיהם, במיוחד המפורסמים והמוכרים.

לקריאת המסר המלא- היכנסו...
בעולם כולו תוהו ובוהו. בורא עולם לא יעשה מבול כמו בזמן נֹחַ, אבל דברים דומים קיימים, כדי לנקות את הרוע, השנאה, הזימה והתועבות וכדי שיחזרו בתשובה. למען יִרְאו ויִרַאו, יבינו וידעו, שהכל מהקדוש-ברוך-הוא - הוא המנהיג את העולם!
אוניית הפליטים שטבעה מול חופי איטליה, לא יודעים מה קרה שם ואיך טבעה. עשו להם מלכודת, הטביעו את האונייה!
ממשלת ישראל, במקום להתעסק עם הגויים, הפלסטינאים, ירדן, בורא עולם מבקש, בכל לשון של בקשה: בבקשה, תתחילו להתעסק בהבאת יהודים דחוף לארץ ישראל! כמו שהיה בשנת 48, ששלחו שליחים לכל מדינות העולם כדי למלא את ארץ ישראל ביהודים, אותו דבר עכשיו רק יותר חזק ויותר דחוף!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
צבא-הגנה-לישראל צריך להיות מפוקח! יש עוד מנהרה אחת שצריכה להגיע לבסיס צבאי, קרוב לאזור עזה. צריך לבדוק טוב טוב ולפקוח עיניים, יימצאו אותה בזמן הקרוב - בתנאי שילכו לחפש.
החמאס הוא זרע עמלק, בבקשה מדינת ישראל, לא להתערב במלחמה של מצרים בחמאס! מצרים צריכה למחוק את החמאס, אם לא - החמאס ימחק את מצרים.
בארץ ישראל יש התבוללות קשה, תפסיקו להגיד מודרניים, אירופאים, אמריקאים - אלה עמים ריקים, אנחנו ילדיו של בורא עולם ישירות, בלי מתווכים! המסתננים הגויים בישראל, באים להשמיד את בנות ישראל, את עם ישראל, וחבל שבנות ישראל עוזרות להן להשמיד את עצמן.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
חבל שמשחררים מחבלים! כל מחבל אוסף לו עוד אלף איש איתו. שיפסיקו לשקר לאנשים שמאפשרים בנייה תמורת שחרור מחבלים.
חברי כנסת ושרים לחשוב כמה פעמים על כל צעד שעושים, נבחרתם ואתם משחקים בחיי אדם ובגורל ארץ ישראל הקדושה - ארץ היהודים! אין ליהודים לאן ללכת! לגויים סביבנו יש לאן ללכת, ליהודים אין.
רעידות האדמה המופיעות פה ושם בארץ ישראל - לא צריכים תקציבים, פקחים ושום דבר. עושה זאת בורא עולם כדי לייצב כל יהודי ולעורר אותו לפשפש במעשיו ולתקנם. המקיים את עשרת הדיברות לא יאונה לו כל רע, ההיפך - תהיה לו ברכה והצלחה בכל מעשיו ובגופו!
לצבא-הגנה-לישראל אסור להיות בשאננות, לא להאמין לאף מדינת חוץ, אם אין אני לי - מי לי!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
מנער בורא עולם את כדור הארץ מכל הקליפות. מנער הקדוש-ברוך-הוא, מסבך ומסכסך בין כל הערים, המדינות והארצות על פני כדור הארץ, כדי להוציא אותם משלוותם, כדי שיתעסקו עם עצמם ובהצלתם ושלא יתעסקו עם תועבות, תאוות וזימה.
הסוכנות היהודית, להתכונן דחוף, לבוא לקראת היהודים מהגולה, לתת יד גדולה כדי לעזור להם ולשקם אותם בארץ ישראל, זה הכוח של עם ישראל היום!
הרב עובדיה יוסף זצ"ל, בא בחלומות אך ורק לל"ו צדיקים. כל אדם, כל יהודי או יהודייה, שיפרשו בשקר חלומות על הרב עובדיה יוסף זצ"ל או צדיק אחר, כדי לעלות ולהתפרסם באמצעות החלום - יִפָּגעו ישירות מבורא עולם.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
בקשה של בורא עולם ממדינת ישראל, מהיהודים בארץ ובעולם, לא לזלזל באדמת הקודש! לא להאמין לכל מילה שאומרים נציגים ממדינות חוץ ולא להאמין בשלום שחושבים שיהיה עם הפלסטינאים!
צריך להיזהר מהמסתננים, כי הם עושים תועבות ורוע בעם ישראל. הם לומדים מהחמאס לעשות מנהרות, כן, הם עושים מנהרות!
הקנאה מתקיימת מאז תחילת העולם, שונאים את היהודים בכל העולם, כמו קין שהרג את הבל, עשיו שרצה להרוג את יעקב ועד היום הזה. אסור לנו לסמוך על אף מדינה בעולם, לכן צריך דחוף לְאַחֵד, ללכד, ולאגד שמאל וימין בעם ישראל!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
כל המדינות והארצות במזרח התיכון, שעושות בעיות למדינת ישראל, מהיום, יום ראשון י"ד כסלו התשע"ד, הקדוש-ברוך-הוא מתחיל לירות אש וגופרית! זה תהליך אלוקי! כל מדינה או ארץ, שתציק למדינת ישראל, הקדוש-ברוך-הוא יטפל בה אישית וישירות - זה נחתם ונסגר!
מדינת ישראל צריכה לשמור מההתבוללות, הזימה והזנות. הקדוש-ברוך-הוא כועס מאוד, לא רוצה שהעם הנבחר, העם היהודי, יירד מהשוליים כמו שקרה במדבר בזמן העגל.
כל חייל וחיילת יהיו ערניים ולא יפנו גב לגויים בארץ ישראל. צריך להיות תמיד דרוכים ותמיד עם הפנים לראות מי עומד מולכם. לא להירתע מהם ולא לפחד.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...


יהודים יקרים, אסור שתהיה מהפיכה בישראל כמו במדינות ערב, צריכים להיות מאוחדים ומלוכדים לדורי דורות!
כל היהודים שגרו בישראל ועזבו - יחזרו בגדול!
ממשלת ישראל, אל תעשו טעות חמורה כמו שהייתה בגוש קטיף! אבו מאזן צוחק על כולם בעיניים, הוא עושה פנים מסכנות של 'תרחמו עלינו', יש להם תכניות רעות להרוס את ישראל.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

  1. לעמוד הבא

עבור לתוכן העמוד