דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - חיי שרה תשע"ד

21/10/2013

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת חיי-שרה תשע"ד

 

ריבונו של עולם רומז לעם ישראל, ליהודים בישראל. ברעידות האדמה האחרונות, שמדברים עליהן ונכנסים ללחץ, מתח, פחד וחרדה, הקדוש-ברוך-הוא מראה לעם ישראל מה כוחו של בורא עולם! האדם הוא כלום, חיידק יכול להמית אותו - הדְבקות לבורא עולם נותנת לו חיים. הקדוש-ברוך-הוא מראֶה לעם ישראל היהודים: בלי להידבק לבורא עולם - אין כלום, בלי תמיכה של בורא עולם - לא שווים כלום. שבעה מיליארד גויים בעולם נגד עַם ישראל. בורא עולם רומז ליהודים 'אני פה, להידבק אליי בבקשה'. בתוך שנייה, בורא עולם הופך עולמות! עשה רעידת אדמה בצפון, כדי שעם ישראל יתפללו אליו, יהיו באחדות, בשלמות ושלום זה עם זה. אם קשה לכם כרגע להידבק עמוק בריבונו של עולם, מבקש בורא עולם: 'תהיו באחדות וב"ואהבת לרעך כמוך" וזה ייחשב לכם כאילו אתם נדבקים בי, כי על זה העולם עומד - העולם היהודי!'.

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות מפוקח! יש עוד מנהרה אחת שצריכה להגיע לבסיס צבאי, קרוב לאזור עזה. צריך לבדוק טוב טוב ולפקוח עיניים, יימצאו אותה בזמן הקרוב - בתנאי שילכו לחפש.

הגויים משקרים כמו שהם אוכלים ממתקים. הם אלופים בדיבורים, אם הם מדברים אמת, הם מתבלבלים. הם יצחקו עִם היהודים, יגידו מילים יפות ובמקביל, באותה שנייה, ישלחו הודעת סמס איפה לפגוע במדינת ישראל.

החמאס הוא זרע עמלק, בבקשה מדינת ישראל, לא להתערב במלחמה של מצרים בחמאס! מצרים צריכה למחוק את החמאס, אם לא - החמאס ימחק את מצרים. במצרים חושבים רק על אוכל, אוכל, אוכל, כי אין שם אוכל. החמאס במצרים, עזה וסיני, יעשו הכל כדי להפיל את המשטר במצרים וכדי שיהיה להם הכוח לשלוט במצרים. אחר כך הם עוברים לשלוט בירדן וכן הלאה לסוריה וכן הלאה לבנון, כאילו הם יפי-נפש, דואגים לדמוקרטיה ודואגים לשלום העולם - הכל שקר וכזב.

מלך ירדן מחכה לתוצאות של הפלסטינאים, אמריקה וישראל, שלא יזכה לזה! מלך ירדן, בלילה מחכה מתי יגיע הבוקר ובבוקר מחכה מתי יגיע הלילה, ככה כל יום עד שיהרגו אותו.

הקדוש-ברוך-הוא, אחרי החגים שעברנו, לא פוסח על אף אחד, לא על מדינות וארצות, ולא על בני אדם, גויים או יהודים - כל אחד והחינוך שלו. לילדים שלו, היהודים, נתן רעידות אדמה קלות בצפון, כי על היהודים הקדוש-ברוך-הוא שומר ומגן ורוצה שיידבקו אליו. לגויים ייתן בורא עולם רעידות אדמה קשות ביותר שלא יישכחו אותן לעולם. תכף ומיד מתחיל באיראן, כי איראן לא עושה תשובה והיא מדברת ולא מבצעת. איראן תקבל רעידת אדמה קשה וחזקה שלא יישכחו לעולם!

הסורים ימָחקו, הם עושים צחוק. אחד יאכל את השני, אין להם תקנה, חרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה, מנהגיהם יהרגו את עמם בתוך עמם, ועמם יהרגו את עמם בתוך עמם. הם יהיו עסוקים רק בלקבור אנשים.

ארצות-הברית כל-כך רוצה להתחבר לאיראנים כי היא פוחדת מרוסיה שמאיימת בשיתוף פעולה עם איראן. היא פוחדת שרוסיה תיקח את איראן תחת חסותה. ארצות-הברית בפחד שהרוסים ישלטו במזרח התיכון. זה האינטרס שלה, זה מה שמעניין אותה. חוץ מזה, לא מעניין אותה אף אחד בעולם! ארצות-הברית אכפת לה רק על עצמה, לקחת כמה מדינות כדי לשלוט במזרח התיכון.

תורכיה, הפליטים אוכלים אותה שלב אחרי שלב. היא 'מודרנית', 'אירופאית' - שימשיכו להתעסק עם ישראל...

יוון תלך ותידרדר בכלכלה ותיפול לתהום רבה. לא להתעסק עם היוונים, הוזהרתם!

ירדן ברוך ה', מלאה פליטים שאוכלים אותה שלב אחרי שלב, בלי שייפסקו השלבים. אף מדינה לא מוכנה להכניס מסתננים ופליטים לגבולותיה, הם מקלקלים את תרבותה, כמובן וכמובן בארץ ישראל.

בארץ ישראל יש התבוללות קשה, תפסיקו להגיד מודרניים, אירופאים, אמריקאים - אלה עמים ריקים, אנחנו ילדיו של בורא עולם ישירות, בלי מתווכים! המסתננים הגויים בישראל, באים להשמיד את בנות ישראל, את עם ישראל, וחבל שבנות ישראל עוזרות להן להשמיד את עצמן. בסופו של דבר הגויים יזרקו אותן לפח, חבל על חייהן. ההורים צריכים להתערב במיידי וקשה, גם שיגידו שהם פרימיטיביים בכדי שהנר של עם ישראל יהיה דולק ישירות לבורא עולם ולא יהיה מחוספס.

חיילי צבא-הגנה-לישראל תיזהרו לא לעלות על טרמפים! לא חלפה הסכנה! אל תאמרו 'לי זה לא יקרה', מה שהיה עם שליט - אחד ויחידי.

הממשלה תהיה במעקב אחרי הכלכלה של עם ישראל, אפילו שמצאו נגידה, שלא יזניחו חס ושלום. צריך להיות עם יד על הדופק כי יש ברכת ה' בדבר. אם הנגידה תישאר, יתנו לה מלאך ליווי, שלא תדאג - משמיים עוזרים. הכלכלה של ישראל תמשיך לפרוח כי היא בידי בורא עולם.

חיזבאללה, נסראללה ולבנון - אין להם כוח.

המוסד, השב"כ וצה"ל: איראן מעבירה ללבנון תחמושת ונשק ורוצה להעביר תחמושת ונשק כבדים יותר. בצה"ל צריכים לפקוח עיניים חזק, איראן רוצה לחזק את החיזבאללה, נסראללה ולבנון, כדי להפריע לעם ישראל. שלא יזכו לזה!

ימשיכו שיטפונות למחוק את הרוע בעולם, אש ושריפות קשות, רוחות, סערות וכל מיני סוגי טייפונים למיניהם. בורא עולם לא ירפה ולא יפסיק להשתמש באיתני הטבע כדי לטהר את העולם, ויגביר מידי פעם, כדי לגרש את היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, ששכחו אותו.

כל יהודי שגר בגולה, יעבור ייסורים קשים עד שיבוא לישראל, חבל להם על הזמן, כי לא קם אדם או מלאך או משהו אחר שקיים בעולם כולו, שניצח את הקדוש-ברוך-הוא.

כל מי שמדבר דברים רעים על ישראל, נשיא או ראש ממשלה, ארץ או מדינה - יתהפך עליו ועל עמו.

בורא עולם רוצה להמליך את מלך המשיח! בשמיים הומלך ונחתם, ובכדור הארץ, במדינת ישראל - זה יבוא פתאום!

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "חיי שרה" תשע"ד להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד