דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסרים תשע"ג

ריבונו של עולם מראה לכל היהודים שהם יהודים, בארץ ובעולם, שאי אפשר לסמוך על אף אחד בשום דבר! בורא עולם יביא את כל היהודים שהם יהודים לעזוב את כל הבלי העולם ולסמוך רק עליו! רק על בורא עולם יש לסמוך! אין עוד מלבדו!
ארץ ישראל קדושה, אדמת ארץ ישראל, בתי הכנסת, קברי הצדיקים הכל קדוש - מפה הברכה של העולם! משיח נמצא, פועל ומגן על עם ישראל!
בשנה החדשה הבאה עלינו לטובה, שנת תשע"ג, יהיה הרבה געש! הים יהיה גועש ורועש, ובכל ארץ ומדינה יהיה הרבה געש! כלומר יהיו שיטפונות, צונאמי, רעידות אדמה, רוחות קשות, אש והתפרצויות הרי געש, כדי לטהר את העולם! אין זמן יהודים יקרים!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
עם ישראל, השנה הזאת, תשע"ג, תהיה שנה מבורכת וטובה מאוד בכל המובנים! הקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר על עם ישראל, מרחיק את כל האויבים מעם ישראל, מסכסך ומסבך ביניהם, הם נלחמים עם עצמם כדי שיהיה שקט לעם ישראל. הקערה מתהפכת על פיה, חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ומנהיגיהם ימחקו את עמם.
יהודים שחיים בצרפת - לברוח כמה שיותר מהר! צרפת 'על הכוונת' להימחק בהסתבכויות קשות ביותר!
הכלכלה של ישראל תצמח, תפרח ותגדל! זו הבטחה של אבא שבשמיים: לעולמי עולמים לא תיפול כלכלת ישראל!
הגאולה התחילה! משיח פועל ועובד ומטפל יפה מאוד בכל המפריעים לארץ ישראל הקדושה!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
היהודים החיים מחוץ לארץ ישראל, צריכים לעלות דחוף לארץ ישראל בשנה הזאת! תמכרו את הבתים ואת העסקים ותבואו לגור ישראל! האנטישמיות תתגבר מיום ליום - שעה אחרי שעה!
צריך להפסיק לפגוע בחיילי צבא-הגנה-לישראל! לא להפחיד אותם ולא לערער את ביטחונם - ההפך, צריך לחזק את ביטחונם ולעודד אותם בכדי שיצליחו במשימותיהם.
השנה הזאת, שנת תשע"ג, תהיה שנה של שיגעון עד כדי כיליון של ממש בכל מיני מקומות בעולם - חוץ מארץ ישראל הקדושה! כל היהודים שיהיו בארץ ישראל, יזכו לפרנסה, הגנה ושמירה, וחיים ארוכים וטובים!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
הממשלה עשתה טעות גדולה כשהכריזה על בחירות - אותם אנשים בשינוי אדרת! במקום להתעסק בעיקר, בהגנת עם ישראל - עסוקים במי יהיה ראש הממשלה הבא!
צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני מאוד ומפוקח! לא לזלזל באף אויב! יש הרבה מרגלים מירדן, מצרים ועוד מדינות, שמעבירים מידע לגויים סביבנו.
יהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, בורא עולם קורא לכם לעלות לארץ ישראל הקדושה! מתחנן לפניכם ריבונו של עולם שתבינו אותו, הוא לא עוצר כלום!
בורא עולם רוצה שעם ישראל יקרא תהילים! כל עם ישראל היהודים, ללא יוצא מן הכלל!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
כל ראשי הקהילות מחוץ לארץ ישראל, ללא יוצא מן הכלל, תביאו את הקהילות שלכם דחוף לארץ ישראל! אם אתם מתעקשים בגלל החומר והכסף - אתם פותחים מלחמה עם מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא!
בממשלת ישראל, במְקום להגן ולשמור על היהודים בארץ ישראל, משמיצים אחד את השני. אלה שממהרים להיכנס לממשלה, עושים זאת אך ורק בשביל כיסא ופנסיה לכל החיים!
כל הדברים הלא נקיים, הנעשים בעם ישראל על ידי יהודים, דתיים או לא - יתגלו כולם במערומיהם!
יהודים יקרים, בניו של הקדוש-ברוך-הוא, בורא עולם מתעתע בכל העולם!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
כל איתני הטבע נמצאים בפעילות חזקה וימשיכו להתחזק מיום ליום! בכל יום 'יחטוף' מקום אחר את המכה שלו!
עם כל התוהו ובוהו הזה, עם כל השיגעון בעולם - ישראל מוגנת והיהודים נוהרים לארץ ישראל! במוח היה - עכשיו בכוח! שנים רבות דיבר הקדוש-ברוך-הוא אל ליבם, ומזה שלוש שנים, עבר לכוח ההולך ומתגבר. כלום לא יחלוף - ילך ויתגבר! תקשיבו טוב, תקראו טוב - ילך ויתגבר!!!
לא להאמין למסתננים לארץ! הם לא פליטים, הם נשלחו להרוס ולפגוע ביהודים!
ממשלת ישראל וצבא-הגנה-לישראל - לא למהר להיכנס לעזה וסביבותיה! לחשוב עשר פעמים - זה לא הזמן!
צבא-הגנה-לישראל, לא לקחת סיכון! יש להתעסק איתם בכלים - מסוקים וטנקים - לא בגוף חשוף!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
כל היהודים שהם יהודים אמיתיים, ללא יוצא מן הכלל, יבחרו דחוף בארץ ישראל הקדושה ובקדוש-ברוך-הוא! הגיע הזמן, שכל היהודים בעולם יבינו שהסתיימה הגלות ויבואו דחוף לארץ ישראל הקדושה - נגמר הזמן!
חיילי צבא-הגנה-לישראל לא להיות בשאננות! לא לסייר רגלית בגבולות, רק עם רכבים משוריינים שמגינים על גוף האדם.
הקדוש-ברוך-הוא שונא זימה ותועבות, מקום שיהיו בו זימה ותועבה - ישטוף אותו הקדוש-ברוך-הוא במים או יפרק אותו ברעידות אדמה - תִראו בעיניים ולא תאמינו! לא יהיו שוב סדום ועמורה!
מלך המשיח פועל, עובד ויודע את תפקידו! מפרק מדינה אחרי מדינה! בינתיים בסתר - אחרי ההכתרה - יופיע בגלוי!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
האיראנים שמחים, רוקדים וצוהלים על שאובמה נבחר. הם לא יודעים שגם זו תוכנית של הקדוש-ברוך-הוא והכל לטובת עם ישראל.
עם ישראל, צריכים להתפלל לשלום חיילי צבא-הגנה-לישראל 24 שעות ביממה, כדי שיהיו מוגנים ושמורים!
אמריקה תְצַפה לעוד סופה בקרוב - רוח קשה ביותר. הסופה שעברה, פגעה באבנים ועצים, הסופה הבאה תפגע בבני אדם! יהודים, תברחו משם מהר, אך ורק לארץ ישראל!
כל יהודי, איש או אישה, עשיר או עני, שירצה לרמות או לעשות כל מעשה רע אחר, יתגלה במערומיו! אם יעשה תשובה אמיתית מהלב - יעזרו לו משמיים!
הקדוש-ברוך-הוא לא ירפה מהתוהו ובוהו בעולם, עד שאחרון היהודים יהיה בארץ ישראל ויתגלה מלך המשיח בן דוד ברחמים!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
מערכת 'כיפת ברזל', שבשמיים קוראים לה 'כיפת היהלום' - מגינה ומסוככת על עם ישראל! זהו תהליך אלוקי, בליווי של הקדוש-ברוך-הוא לכל טיל וטיל!
כל יהודי ויהודיה, לקרוא כמה פרקי תהילים, מה שלבכם חפץ, גם בשבילכם וגם בשביל יהודי אחר. זה לא הזמן להתרברב ולתעתע, רק להתאחד ולהתאגד בעם ישראל!
יש למצוא פיתרון דחוף כדי שלא יכנסו חיילי צבא-הגנה-לישראל רגלית לעזה, כי החמאס וכל תושבי עזה והסביבה עשו יד אחת!
הם רוצים הפסקת אש רק לטובתם, כדי שיוכלו להתחמש כפל כפליים ולהכין עצמם למלחמה חדשה! אין להם כוונת שלום!
בתפילה וזעקה לקדוש-ברוך-הוא - כל חיילי צבא-הגנה-לישראל יהיו שמורים ומוגנים! זו הבטחה של מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...


צבא-הגנה-לישראל יצא בזמן מעזה! ברוך ה' שהקדוש-ברוך-הוא ניהל את המלחמה ועצר את המלחמה! כל טיל שנורה מ'כיפת הברזל', שבשמיים נקראת 'כיפת יהלום', היה בהשגחת הקדוש-ברוך-הוא בעצמו!
החמאס קיבל מכה קשה ביותר - וחיילי צבא-הגנה-לישראל בריאים ושלמים!
יש כנופיה גדולה מאוד של ערבים בתוך ארץ ישראל, שרוצים לחטוף חיילים! חיילי צבא-הגנה-לישראל, תיזהרו!
השנאה והאנטישמיות מול כל היהודים בעולם, יתגברו ויתגברו כדי לגרש אותם מהגולה לארץ ישראל הקדושה, ירצו או לא ירצו, לא יעזור להם - זה מהלך אלוקי!
כל הרבנים צריכים להתלכד ולהתאחד, לא משנה אשכנזים, ספרדים או חרדים! כולם צריכים לצאת לעם ישראל בזעקה גדולה!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
בורא עולם אומר לכל היהודים שהם יהודים אמיתיים, לעלות דחוף לארץ ישראל הקדושה! האנטישמיות התחילה לצאת בגלוי נגד כל היהודים ועם ישראל. אחרי השואה דיברו נגד היהודים בלחש, בחדרי חדרים. היום מדברים נגד היהודים ומדינת ישראל מעל הבמה, מול כל העולם!
כל המפלגות: לרדת מהעץ הגבוה, משחקי כבוד - לא אצל בורא עולם! חבל על בזבוז הכסף, תשקיעו את הכסף הזה בחינוך הנוער שלנו!
יש כנופיה גדולה של ערבים בארץ ישראל שמתכננת חטיפות של חיילי צה"ל - תיזהרו!
קץ העולם הרע הגיע! יחד עם זה, משיח בן דוד מנקה את העולם הישן והתחיל לפתוח עולם חדש! בקרוב יתגלה!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
כל האמהות והאבות היהודים, צריכים לנהל שיחות-נפש עם ילדיהם ולהזהיר אותם, שלא יענו למִסרונים או לשיחות טלפון מגויים המפתים את בנות ישראל הקטינות למעשים רעים. צריכים ההורים להיות ערניים ולטפל בבעיה בהסברים ולא בכוח, חבל על ילדינו!
ממשלת ישראל וכל חברי-הכנסת יפסיקו להשמיץ ולרכל זה על זה. ידברו בשפה יפה והעם יבחר את מי שירצה, העם לא טיפש. כל המשמיצים והרכלנים לא ייבחרו.
צבא-הגנה-לישראל לא יישען על אף אחד. הצבא צריך למלא את תפקידו כראוי וחס ושלום לא להתעניין בפוליטיקה. לא משנה מי יעלה - הכל יהיה אותו הדבר. עם ישראל ישן בלילה, חי וקיים בזכות חיילי צבא-הגנה-לישראל!
עם ישראל, אל תהיו כפויי טובה. צריך להודות לריבונו של עולם ולקיים את עשרת הדיברות במלואן. אל תחכו!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

  1. לעמוד הבא

עבור לתוכן העמוד