דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וילך תשע"ג

19/09/2012

בס"ד                                                       

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת וילך תשע"ג

 

ריבונו של עולם מראה לכל היהודים שהם יהודים, בארץ ובעולם, שאי אפשר לסמוך על אף אחד בשום דבר! בורא עולם יביא את כל היהודים שהם יהודים לעזוב את כל הבלי העולם ולסמוך רק עליו! רק על בורא עולם יש לסמוך! אין עוד מלבדו!

התפילה שערכו בכותל המערבי וכל התפילות של עם ישראל, הסליחות של חודש אלול, תפילות ראש השנה, יום הכיפורים, חג הסוכות וחול המועד, כל אלה ביחד, ימחקו את כל מדינות עָרַב כולל איראן! סבלנות, תראו הכל בעיניים ותשמעו באוזניים!

המתח בין ממשלת ישראל לשלטון האמריקאי, מְכֻוָן מריבונו של עולם, כדי להראות ליהודים שאין על מי לסמוך, לא על אמריקאים ולא על האירופאים. רק הקדוש-ברוך-הוא, האחדות בתוך עם ישראל ואהבת החינם, הם הכוח של עם ישראל! בורא עולם גרם למתח הזה, כי פתרון הבעיה עם האיראנים יהיה בדרך אחרת - תפילותיהם של עם ישראל יקברו את איראן עמוק באדמה עם כל המפעלים הרעים! לא להתחנף לאמריקאים כדי לקבל אישור ותמיכה לעבודה הזאת.

בורא עולם סיבך את הסורים, אדם אחד - אסאד, מוחק את סוריה! באותו זמן שהקדוש-ברוך-הוא יראה, שחצי מהעם הסורי נמצא בשנאה גדולה מאוד - ייקח את אסאד! אסאד את העבודה שלו כבר עשה! לא יהיה שלום בסוריה לעולמי עולמים! סוריה תימחק! כמו שסיבך ריבונו של עולם את סוריה, כך בדיוק יסבך את איראן! תהיה מלחמת אחים ולא יהיה ערך למפעלי האטום! בינתיים, האיראנים הם ה'שוט' כדי שעם ישראל יחזור בתשובה, אבל צריך להתפלל!

במצרים יש התלקחות, הנשיא שלהם לא מבין בכלכלה רק במלחמות, לזה לא צריך בית ספר! תהיה שם מלחמת אחים!

ירדן 'השקטה', נחש הקוברה - יוצא מהמאורה כל פעם, מכיש וחוזר לנקב שלו.

תראו באיזה יופי הקדוש-ברוך-הוא פועל ועובד! מחריב את מדינות עָרַב סביבנו, מחריב את כל העולם כולו (חוץ מארץ ישראל) מהטומאה, מביא שנאה ואנטישמיות קשה ואכזרית מול היהודים, עומד למחוק עוד הרבה מדינות, והכל כדי שהיהודים יבואו מארצות הברית וסביבותיה, אירופה ואוסטרליה לארץ ישראל הקדושה! מתוך עשרת אלפים מקרים של אנטישמיות נגד יהודים, אולי רק עשרה מתלוננים, אחרים אומרים לעצמם 'למה להסתבך, ממילא כולם גויים, אם אתלונן אולי יעצרו אותי' - שותקים וסובלים!

בורא עולם יביא שיטפונות קשים, אש, שריפות וחום, גשמים קשים, רעידות אדמה (כל יום יש ארבעים רעידות), הרי הגעש מתחילים 'להניע את המנועים'! אפשר להסתכל מהצד ולומר - מה רבו מעשיך ה'! בורא עולם עושה סימנים ליהודים מכל הכיוונים, רומז להם שיבואו לארץ ישראל. ליהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, לא יהיה כסף! יש יהודים שמחכים עד שיִמָכְרו הבתים והעסקים - לא יתנו לכם כלום! תמכרו בכל מחיר, גם בהפסד ותבואו לארץ ישראל! בארץ ישראל אתה חי וקיים, לא כמו מחוץ לארץ ישראל, שם צריך להתחפש כדי שלא יכירו שאתה יהודי! הקדוש-ברוך-הוא לא ישמע לתפילתם של היהודים שחיים מחוץ לארץ ישראל! קודם ישמעו לו ויבואו לארץ ישראל הקדושה, ואחר כך ישמע את תפילתם! נעשה רצונו ויעשה רצוננו! היהודים שחיים מחוץ לארץ ישראל, נמצאים שם בגלל הכסף והחומר! בורא עולם ייקח להם הכל! הם יבואו לארץ ישראל, עולים חדשים, כמו תינוקות שנולדו מחדש - בלי כלום! כמו שתינוק נולד לעולם בלי כלום!

בורא עולם לא ותרן, יש לו תוכניות ולא ישנה אותן גם בשביל שישה-שבעה מיליארד בני אדם! יְשַנֶה בורא עולם אותם או יעלים אותם.

ארץ ישראל קדושה, אדמת ארץ ישראל, בתי הכנסת, קברי הצדיקים הכל קדוש - מפה הברכה של העולם! משיח נמצא, פועל ומגן על עם ישראל! בזכותו אין ליהודים מה לפחד!

כל הצדיקים שנפטרו בכל העולם, נמצאים במערת המכפלה! חבל על הכסף ועל הטיסות! מבזבזים כסף לחינם! לא תקבלו כלום בגולה, כי הצדיקים לא נמצאים שם!

ישראלים, יש לְמַעֵט לצאת מהארץ לטיולים. יהודים שגרים בארץ ישראל עם משפחותיהם, יכולים לצאת לגיחות לצורכי עבודה ולחזור.

הכלכלה בארץ ישראל לא תיפול לעולמי עולמים! כל חודש תהיה צמיחה ועוד צמיחה ועוד צמיחה! כל העולם יהיה בשוק ובהלם - איך זה שכל העולם מתמוטט וישראל צומחת?!

את כל המסתננים יש להחזיר למדינותיהם! לסגור את כל המחסומים בכל הכוחות!

בארץ ישראל אין אבטלה, יש עבודה בשפע, גם אם יעלו עשרה מיליון יהודים לארץ! בתנאי שירצו לעבוד בכל עבודה, יש פרנסה לכולם! אלה שצועקים 'מיתון' - לא רוצים לעבוד. העבודה היא חיינו ואורך ימינו. חיינו – ממנה אנחנו אוכלים ושותים, אורך ימינו - העבודה גורמת לאדם לפעילות גופנית ומכניסה אותו לכושר, כל הגוף עובד, מתרפא ומאריך ימים.

כל בעיה בגבולות - להרים מסוקים! המחבלים הגויים של היום, הם לא המחבלים של שנת שישים ושבע, הם מתאמנים עשרים וארבע שעות ביממה ומומחים בכל שיטות הלחימה! לא לזלזל!

חיילי צבא-הגנה-לישראל, לא לעלות על טרמפים! לא להגיד 'לא יקרה לי'!

לממשלת ישראל שמכהנת עכשיו, יש ניסיון רב. לא לשמוע לאף אדם בעל לשון חלקלקה, שמתלהט, צועק וזועק, לא להתפתות מהחיצוניות ולא לרדוף אחריו בשביל עם ישראל. לא משנה אם הוא דתי או לא - אותה הגברת בשינוי אדרת! בורא עולם הוא שמנהל את ממשלת ישראל, לא מס שפתיים ולא דיבורים! כל שרי הממשלה וחברי הכנסת הם דוגמא לעם ישראל! אתם צריכים להתנהג בצורה בוגרת וליצור אהבת חינם ביניכם, לא להתפתות לסטרא אחרא!

צריך להשקיע הרבה בהסברים לנוער של עם ישראל, על השתייה החריפה והסמים, זה הדור שימשיך את עם ישראל!

כל ראשי הערים יפגשו מדי פעם, כדי לבדוק איך לכוון את מחפשי העבודה למקומות שונים - מלמעלה יעזרו לכם!

בשנה החדשה הבאה עלינו לטובה, שנת תשע"ג, יהיה הרבה געש! הים יהיה גועש ורועש, ובכל ארץ ומדינה יהיה הרבה געש! כלומר יהיו שיטפונות, צונאמי, רעידות אדמה, רוחות קשות, אש והתפרצויות הרי געש, כדי לטהר את העולם! אין זמן יהודים יקרים!

עם ישראל הוא מקור הברכה של כל העולם! מלך המשיח בן דוד, פועל, עובד ומגן על עם ישראל ואין לעם ישראל שום פחד מאף מדינה בעולם! אשרי המאמין ורחמים על מי שלא מאמין! הזמן הזה הוא הזדמנות להדבק חזק בריבונו של עולם ולקיים את עשרת הדיברות! כדאי לכם! תרוויחו חיים לנצח נצחים!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "וילך" תשע"ג - להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד