דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - בראשית תשע"ג

9/10/2012

בס"ד

 

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת בראשית תשע"ג

 

ריבונו של עולם מדבר אל כל העולם, אל היהודים בארץ ובעולם שהם יהודים אמיתיים, ואל כל הגויים. לגויים אומר ריבונו של עולם: 'לא כדאי לכם להתעסק עִם עַם ישראל היהודים', וליהודים אומר: 'אין זמן! תנצלו את הזמן הזה כדי לחזור בתשובה שלימה!'

היהודים החיים מחוץ לארץ ישראל, צריכים לעלות דחוף לארץ ישראל בשנה הזאת! תמכרו את הבתים ואת העסקים ותבואו לגור ישראל! האנטישמיות תתגבר מיום ליום - שעה אחרי שעה! בכל מדינות העולם לא יהיה שלום עם היהודים! האנטישמיות הולכת ומתפשטת כאש בשדה קוצים. היהודים האמיתיים שחיים בגולה - אין לכם מה להישאר ומה לחפש שם. ארץ ישראל הקדושה היא הנשמה, הרוח והגוף שלכם. ארץ ישראל הקדושה היא אמא ואבא שלכם והיא המקום המוגן ביותר בעולם עבור היהודים - הקדוש-ברוך-הוא נמצא בארץ ישראל.

נשיא ארצות-הברית לא יצליח בבחירות אם לא יחזור בו, יהיה יד אחת עִם עַם ישראל ויתמוך במדינת ישראל בגלוי, מול כלי התקשורת וכל העולם. אם יהיה אמיץ ויצא בגלוי לתקשורת מול כל העולם, כשליבו ופיו שווים - יצליח בבחירות וימשיך להיות נשיא, אם לא - תופסק מנהיגותו והמחליף שיבוא אחריו יהיה טוב ממנו!

הקדוש-ברוך-הוא מבקש מממשלת ישראל, בכל לשון של בקשה: 'זה לא זמן לבחירות בארץ ישראל! תפסיקו לשחק במשחקי כבוד. צריך לעבוד קשה בכדי להגן על מדינת ישראל והיהודים! אנא מכם זה לא זמן לבחירות!' בכל פעם קם מישהו, דתי או לא, וחושב שהוא רוצה ויכול לנהל את המדינה - הוא לא יכול לעשות כלום! בדיבורים כולם מומחים! לממשלת ישראל המכהנת, יש ניסיון ארוך והיא עמוק בתוך העניינים! העולם נמצא על חוט השערה - זה לא זמן לבחירות!

אסור לשרים להילחם ביניהם, אלא לשבת סביב שולחן ולדון בכל עניין לגופו. תהיו בוגרים, מוטלת עליכם האחריות על כל היהודים בארץ ובעולם. שלא ילעגו לנו העמים המחכים לרגע בו יהיה, חס ושלום, הרס בממשלת ישראל. זה הזמן להגן על המדינה - בבקשה להתנהג בהתאם ובָאֱמֶת. אתם חושבים שעם ישראל בחר בכם, אבל הקדוש-ברוך-הוא, בכבודו ובעצמו, הוא שבחר בכם!

צריך להפסיק לפגוע בחיילי צבא-הגנה-לישראל! לא להפחיד אותם ולא לערער את ביטחונם - ההפך, צריך לחזק את ביטחונם ולעודד אותם בכדי שיצליחו במשימותיהם. כל חיילי צבא-הגנה-לישראל הם שליחים של הקדוש-ברוך-הוא. הם לא כפופים לאף אחד. צריך לתת להם גיבוי, אם לא ניתן להם גיבוי - חס ושלום... חס ושלום... חס ושלום...

באיראן שני-שליש מהעם - נגד הנשיא! איראן תמשיך להפתיע בהסתבכויות בתוך עצמה - כמו בסוריה.

סוריה נמחקת ותמשיך להימחק. מצרים מבעבעת מבפנים. ירדן מסתבכת בתוך עצמה ונכנסים ממנה מחבלים לישראל. לבנון מסתבכת עם עצמה - חיזבאללה מסתבך עם כולם!

יש תור, כולם יסתבכו לפי הסדר ולפי הדחיפות! לא 'להילחץ', סבלנות, יגיע התור של כל מדינה להסתבך כמו סוריה!

בעזה, נלחמים בתוך עצמם - הרבה קבוצות רוצות לשלוט!

התורכים אומרים 'אחים אנחנו, איך נלחם נגד סוריה - אנחנו אחים', אבל בסוריה, שם הורגים אחד את השני - זה לא אחים! הכל הצגות! אין אמונה באף מדינה זרה!

היהודים צריכים להתלכד ולהתאחד! ממשלת ישראל צריכה להיכנס לסדר חדש, בו יִשָמְרו כל סודות המדינה בחדרי חדרים! כל שר בממשלת ישראל שינסה להפריע לממשלה, יתגלה במערומיו והעם לא יאהב אותו - חבל! הרודף אחר הכבוד, יראה את כולם מצליחים והוא ייפול!

הקדוש-ברוך-הוא מוביל את כל הגויים סביבנו להילחם ביניהם, שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה! כל ארץ ומדינה, שרוצה להפריע לעם ישראל, הקדוש-ברוך-הוא מנחית עליה מהלומה. מבלבל להם ריבונו של עולם את השפה כמו שבילבל את דור הפלגה במגדל בבל. זו לא אותה השפה. הקדוש-ברוך-הוא מבלבל אותם וגורם להם להילחם ביניהם עד שיאכלו אחד את השני ולא יישאר מהם זֵכֶר!

אומר הקדוש-ברוך-הוא: מדינות וארצות שיכירו במדינת ישראל, יפסיקו להטריד ולהפריע לה, ויכריזו על כך בכלי התקשורת בפני כל העולם - יזכו לשקט ורוגע, כלכלה חזקה וטובה, שלום ביניהם, הגנה ושמירה, ברכה והצלחה. ארצות ומדינות שלא יכירו במדינת ישראל - הקדוש-ברוך-הוא ייתן בלב מנהיגיהן להרוס, לכלות ולהרוג את עמם. הבחירה בידיים שלהם!

מטרת כל פצצות המרגמה והטילים שנשלחו מעזה וסביבותיה ומסוריה - לעורר את עם ישראל לחזרה בתשובה שהיא תיקון המידות, אהבת חינם בין היהודים והתנהגות כבני אדם.

השנה הזאת, שנת תשע"ג, תהיה שנה של שיגעון עד כדי כיליון של ממש בכל מיני מקומות בעולם - חוץ מארץ ישראל הקדושה! כל היהודים שיהיו בארץ ישראל, יזכו לפרנסה, הגנה ושמירה, וחיים ארוכים וטובים!

תהיה השנה עלייה גדולה מאוד לארץ ישראל. איתני הטבע יגרמו לשיטפונות, צונאמים קטנים ויעילים מאוד, סופות ורוחות קשות, רעידות אדמה, התפרצויות הרי געש, אש ושריפות!

העולם כולו יהיה תוהו ובוהו על פני תהום ורוח ה' מרחפת על כל העולם, מכינה אותו לקראת עולם חדש של גאולה ברחמים! מכינה אותו להנהגתו של מלך המשיח בן דוד!

  מסר הרב שליט"א לפרשת בראשית תשע"ג - להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד