דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - נח תשע"ג

18/10/2012

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת נח תשע"ג

 

בורא העולם, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, מזכך ומטהר היום את כל העולם כולו – כך בדיוק היה בתקופת נֹח והמבול. המבול שטף וניקה את העולם כולו, וארץ ישראל הקדושה הייתה מוגנת מהמבול. אחרי המבול נשארו רק נֹח ומשפחתו, היום - עשרות מיליוני יהודים!

הממשלה עשתה טעות גדולה כשהכריזה על בחירות - אותם אנשים בשינוי אדרת! במקום להתעסק בעיקר, בהגנת עם ישראל - עסוקים במי יהיה ראש הממשלה הבא! המון זמן לקח לממשלה הקיימת ללמוד את כל התהליכים סביבנו עִם מדינות עָרַב, עכשיו כשהיא כבר עמוק בעניינים - אין לה תחליף!

זה לא הזמן להחליף ממשלה, אין זמן למשחקים! ממשלה חדשה שתקום תצטרך ללמוד הכל מחדש, ייקח לה שנה להיכנס לעניינים, ובינתיים הבעיות מתרבות ומתחזקות! למה לתת לאויבים לנצל את עניין הבחירות עכשיו?! במקום לטפל באיראן, במדינות עָרַב ובבעיות הנוער, מחפשים ממשלה חדשה?! אותה גברת בשינוי אדרת! הם יכולים לעשות רעש כדי שיקומו חברי כנסת או שרים חדשים, אבל הם לא יודעים שבורא עולם, בורא גם את ממשלת ישראל מ-א' עד ת'!

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני מאוד ומפוקח! לא לזלזל באף אויב! יש הרבה מרגלים מירדן, מצרים ועוד מדינות, שמעבירים מידע לגויים סביבנו. כל חוט שידרה הם מגלים לאויב, לא להאמין באף אחד! כולם פועלים למען האינטרס שלהם ושונאים את היהודים!

יהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, בורא עולם קורא לכם לעלות לארץ ישראל הקדושה! מתחנן לפניכם ריבונו של עולם שתבינו אותו, הוא לא עוצר כלום! בורא עולם מזהיר כמה וכמה פעמים, אל תבואו בטענות אחר כך. בורא עולם הולך להבדיל את היהודים מהגויים - בגדול! תפסיקו להגיד 'המצב ישתפר' ו'לי זה לא יקרה' - עד שתיראו מה קורה וכל המשפטים האלה יתהפכו עליכם לרעה.

בצרפת חושבים שמצאו את החוליה שפעלה נגד היהודים - זה רק קצה חוט! יש עוד מאות אלפים כמו אלה, כדאי ליהודים לעלות לישראל! צרפת היום חשוכה ליהודים. בצרפת פוחדים שהמוסלמים ייקחו את השלטון, עדיף ליהודים, כמה שיותר מהר לחזור הביתה - לישראל! הכל הבל הבלים בצרפת ובכל אירופה, באמריקה וסביבותיה, עדיף לכם לבוא ולרדת מהעץ בכבוד, מאשר שתבוא רוח ותעיף אתכם מצמרת העץ לאדמה!

בסוריה אסאד ימשיך למחוק את עמו. הקדוש-ברוך-הוא ראה שתורכיה רוצה להתגרות בישראל, נתן לה מהלומה - מלחמה עם סוריה!

בלבנון, ארגון החיזבאללה בכוננות, מחכה להוראות מאיראן, עכשיו הוא בלי כנפיים. בחיזבאללה לא יודעים שהמהלומה שלהם בדרך, לפני שתתבצע התוכנית לפגוע בישראל.

בירדן בקרוב מאוד יהיו הפרעות קשות.

מצרים בכותרות, הם ימשיכו לאכול אחד את השני כדי להפיל את השלטון והמצב שם יהיה כמו בסוריה.

איראן - כלב נובח לא נושך! מידי פעם הם מאיימים אבל הם לא יכולים לעשות כלום. יש להם פחד שימחקו את איראן. בינתיים באיראן יש שקט, כרגע עובדים במחתרת שני-שליש מהעם האיראני, על מנת להפיל את אחמדינג'אד ומשטרו.

החמאס בעזה מראים לישראל: 'אתם הבאתם את חיילי מצרים להרחיק את החמאס - נַרְאֶה לכם שאף אחד לא ישלוט בנו'.

בארצות-הברית כל עוד אובמה לא ידבר בגלוי בכלי התקשורת ויגיד שהוא תומך בישראל - לא יצליח ואחר יחליף אותו.

כל מדינה שתרצה לפגוע בישראל, תִּפָּגַע קשה מאוד - היא ומנהיגיה!

כפי שאמרנו פעמִים קודמות, הכלכלה בארצות העולם תמשיך להתרסק וליפול, שלב אחרי שלב לפי הצורך, על מנת לא לפגוע בארץ ישראל! לא יהיה ערך לשום דבר!

ממשלת ישראל צריכה להיות מתונה ושקולה בהעלאת המחירים. לא להעלות מחירים מקצה לקצה, לעשות שיקול דעת נכון בכמה להעלות.

צריך למנוע כל התבוללות בכל מחיר, זה מרגיז את בורא עולם!

בורא עולם רוצה שעם ישראל יקרא תהילים! כל עם ישראל היהודים, ללא יוצא מן הכלל! במיוחד חייבים לקרוא תהילים בשבתות בבתי הכנסת - לא על חשבון התפילה. פותחים את ההיכל, כל הציבור עומד על הרגליים וקוראים בכל פעם חמישה עשר פרקי תהילים. מתחילים מ-א' עד שמסיימים את הספר. קריאת תהילים מבטלת גזירות ומגינה על עם ישראל!

הרוחות הקשות, השיטפונות הקשים, הגשמים, השריפות והחום, התפרצויות הרי הגעש, רעידות האדמה והסכסוכים בכל מדינה ומדינה - זה תוהו ובוהו! וזה לא יפסיק, ההפך - יתחזק בקרוב! 

ארץ ישראל הקדושה תהיה מוגנת ושמורה!

יתגלה מלך המשיח בקרוב!

יבנה בית המקדש!

והדור הזה, שיהפוך מר למתוק, יאמין וייתן בטחונו בבורא עולם - לא יראה מוות לעולם!

זה הדור! זו התקופה! זה הזמן להתגלות מלך המשיח!

  מסר הרב שליט"א לפרשת "נח" תשע"ג להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד