דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - לך לך תשע"ג

24/10/2012

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת לך-לך תשע"ג

 

ריבונו של עולם, בורא עולם ומנהיג העולם, חוזר ואומר לכל היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל, באירופה, אמריקה ובכל היבשות, לחזור לארץ ישראל! כל יום שמאחרים, שוקעים יותר ויותר. אין תקווה בשום דבר. לא לחכות שמשהו ישתנה בעולם, ההפך, כל יום יהיה גרוע פי כמה וכמה מאתמול! טוב לברוח בזמן ולצאת לחירות, מאשר להישאר שם ולהפסיד את החיים! בורא עולם מַתְרֶה, אל תבואו אליו בטענות אחר כך - לא ישמע אתכם! אל תרגיזו אותו!

כל ראשי הקהילות מחוץ לארץ ישראל, ללא יוצא מן הכלל, תביאו את הקהילות שלכם דחוף לארץ ישראל! אם אתם מתעקשים בגלל החומר והכסף - אתם פותחים מלחמה עם מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא! לא כדאי לכם להתעסק עם הקדוש-ברוך-הוא, אף אחד בעולם לא ניצח אותו. ארץ ישראל היא המקום הקדוש ביותר בעולם! פתח השמיים נמצא בארץ ישראל! יש בארץ ישראל מקום לגור ופרנסה למאה מיליון יהודים ואתם לא יודעים!

בממשלת ישראל, במְקום להגן ולשמור על היהודים בארץ ישראל, משמיצים אחד את השני. מה שרואה העין זה לא מה שנמצא בלב! חבל שהעם והעולם רואים אתכם כך, זה מבייש מאוד ומוריד מערככם ומכבודכם!

אלה שממהרים להיכנס לממשלה, עושים זאת אך ורק בשביל כיסא ופנסיה לכל החיים! אלה, לא אכפת להם מארץ ישראל!

יהודים יקרים, צריך לפקוח עשר עיניים ועשר אוזניים! לא לרוץ אחרי כל מיני אנשים חדשים שקמו פתאום, הלשון שלהם מטעה אתכם אבל הם לא יכולים להזיז כלום! יהודים יקרים, אל תתפתו להשתכנע לדיבור של 'מטאטא חדש' שרוצה להיכנס לממשלת ישראל ואומר שיכול לשנות, הוא לא יכול כלום. לא להתפתות.

כל המפלגות שמפריעות למדינת ישראל פועלות באינטרס, לא הגנת עם ישראל לנגד עיניהן - רק הכיסא, הרכב, הכבוד והפרסום בכלי התקשורת! הקדוש-ברוך-הוא יתעתע בהם ויבלבל אותם. אל תתעסקו עם הקדוש-ברוך-הוא! בורא עולם רוצה התעוררות מלמטה של יהודים שאיכפת להם איזה ממשלה תקום. הקדוש-ברוך-הוא, הוא שמחליט מי יהיה ומי לא! לא יעזור כלום לאף אחד, מי שהצלת עם ישראל חשובה לו, באמת וביושר, כמו משה רבנו - יצליח ויעלה, מי שיפעל מתוך אינטרס - יֵרֵד וייפול!

על ממשלת ישראל למצוא פתרונות דיור לזוגות צעירים. חבל על הצעירים שלנו, שמחפשים מקומות דיור ולא מוצאים. צריך להקים להם ישובים בכל מקום, בנגב, בשומרון ובצפון - הם ישמחו מאוד. לא חייבים דווקא בתל אביב, יהודים צריכים להתפזר מתל אביב - אין להם מה לעשות שם.

המתמודדים על הנשיאות בארצות-הברית, מי מהם שיתמוך בעם ישראל בגלוי בכלי התקשורת - הוא יהיה הנשיא הבא! בורא עולם יסבך את הקלפיות ויבחר את מי שיתמוך בגלוי בעם ישראל!

כל הדברים הלא נקיים, הנעשים בעם ישראל על ידי יהודים, דתיים או לא - יתגלו כולם במערומיהם!

יהודים בארץ ובעולם, תפסיקו את ההתבוללות בגויים. בורא עולם לא ירחם עליכם, אנחנו יהודים! אסור לנו להתבולל בגויים. הגויים רוצים להרוס את עם ישראל ולפגוע בו - לא להתפתות להם, הם כמו הנחש שפיתה את חווה!

בלבנון, דיברנו בעבר, יאכלו אחד את השני בלי רחמים.

סוריה ממשיכה להרוס את עמה, הם הורגים את עמם בגלוי ובסתר, מדווחים על מאה וחמישים - מאתיים הרוגים וקוברים אלף שמונה מאות בסתר - כולל הַצַלָם עִם המצלמה ביחד!

במצרים תהיה מהפכה. יש במצרים מעל שמונים מיליון בני אדם שאין להם מה לאכול והמצב החברתי קשה מאוד! שמונים אחוז מהעם - נגד הנשיא מורסי. יש במצרים הרבה מכות חושך!

עשר המכות הולכות לפי הסדר של כל מדינה ומדינה - חוץ מארץ ישראל.

ירדן גם היא מחכה בתור, יש תור לְפָנֶיהָ למהפכה, אבל קרוב היום שלה!

החמאס פועל בגלוי ובסתר. מלך ירדן לא יודע מה לעשות, פוחד פחד מוות שתהיה מהפכה בירדן כמו בסוריה. מגיעים מירדן מחבלים לישראל, והחמאס מתכנן תוכניות להיכנס לישראל לעשות הרבה פיגועים.

איראן מנצלת את זמן הבחירות בארצות-הברית ובישראל, שמחה וצוהלת שכביכול מרפים ממנה ומנצלת את הזמן להשלים את מה שהיא רוצה לעשות. שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה, מנהיגיהם יהרגו את עמם ועמם יהרגו את עמם בתוך עמם!

תורכיה נמצאת בכוננות דרוכה מול סוריה. לָעולם היא מראה שהיא מודרנית, אבל בתוכה הכל הפוך - תוקפים ואומרים 'מאיפה מגיעה המתקפה?!'

בעזה מתנהלת מהפכה שקטה, הם נלחמים על המלוכה ובינתיים מחסלים זה את זה. הקדוש-ברוך-הוא בלבל את שפתם כמו שבלבל במגדל בבל, הם יורים לכל עבר, אין דין ואין דיין! לא כתוב על אף טיל מי שלח אותו - ממש מגדל בבל, מודרני יותר!

בכל העמים סביבנו ובכל העולם, לא יודעים מה יילד יום.

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני בגלל הבחירות. כשיש בחירות צריך הרבה זהירות וצבא-הגנה-לישראל צריך למלא את תפקידו. עם ישראל כולו נשען על צבא-הגנה-לישראל ועל בורא עולם!

יהיו בעולם רעידות אדמה חזקות מאוד, גשם, שיטפונות, מפולות בוץ, אש, התפרצויות הרי געש ורוחות קשות. כל איתני הטבע יהיו בבלבול נוראי וביחד עם זה, תהיה עלייה גדולה לארץ ישראל. הרבה יהודים עולים לארץ ישראל - בסתר ובגלוי!

יהודים יקרים, בניו של הקדוש-ברוך-הוא, בורא עולם מתעתע בכל העולם! אם באמצעות פעילות איתני הטבע, אם בכלכלה שמתפרקת ומתרסקת באירופה ואין פיתרון, אמריקה וסביבותיה ששוקעות כל יום יותר ויותר וסין שבדרך להתרסקות, אם באמצעות הסכסוכים בעולם, השנאה והאנטישמיות ואם באמצעות הסיבוכים בארצות עָרַב סביבנו - הכל עושה ריבונו של עולם עבור היהודים שגרים בארץ ישראל הקדושה! בורא עולם רוצה שתשובו אליו, עושה הכל בשבילכם! טיפ-טיפת בינה וחכמה, תסתכלו סביב ותראו איך צעד אחרי צעד, שלב אחרי שלב, בורא עולם עובד ופועל לטובת עם ישראל - בכל!

בבקשה מכם, יש מנהיג לָעולם הקורא לכם בניי! בואו אליו, אל תפסידו את התזמון להדבק בקדוש-ברוך-הוא. תקיימו את עשרת הדיברות ואל תגידו 'אני גיבור, לי זה לא יקרה!' כל יהודי שיגיד כך - ימתין, ותוך עשרה ימים בדיוק, יקבל תשובה! לא להתעסק עם הקדוש-ברוך-הוא. ריבונו של עולם עושה הכל לטובת היהודים!

בקרוב מאוד יתגלה מלך המשיח! ירצו או לא - בקרוב מאוד יתגלה!

  מסר הרב שליט"א לפרשת לך לך תשע"ג להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד