דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - וירא תשע"ג

31/10/2012

בס"ד                                                                                                                                       

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת וירא תשע"ג

 

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, נתן לחגים לעבור בשלום ונתן לעם ישראל את האפשרות לחזור בתשובה שלימה. אחרי החגים, ממשיך הקדוש-ברוך-הוא מהיכן שהפסיק, את הטיפול בעולם - הטיפול בפירוק והרס הטומאה בעולם!

כל איתני הטבע נמצאים בפעילות חזקה וימשיכו להתחזק מיום ליום! בכל יום 'יחטוף' מקום אחר את המכה שלו! רוחות וסערות קשות - יימשכו ויתגברו, שיטפונות, מפולות בוץ, צונאמי וגשמים - יימשכו ויתגברו, רעידות אדמה יימשכו ויתגברו, התפרצויות הרי געש ושריפות - יימשכו ויתגברו, סכסוכים חברתיים וכלכליים בכל ארץ ומדינה - יתגברו במלוא העוצמה, וארץ ישראל הקדושה מוגנת ושמורה. מי שלא מאמין - רחמי שמיים עליו!

עם כל התוהו ובוהו הזה, עם כל השיגעון בעולם - ישראל מוגנת והיהודים נוהרים לארץ ישראל! במוח היה - עכשיו בכוח! שנים רבות דיבר הקדוש-ברוך-הוא אל ליבם, ומזה שלוש שנים, עבר לכוח ההולך ומתגבר. כלום לא יחלוף - ילך ויתגבר! תקשיבו טוב, תקראו טוב - ילך ויתגבר!!!

האנטישמיות תתגבר, יש אלפי מקרים בעולם שהגויים יורקים, מגדפים, מקללים ומכים יהודים. לא מספיק יהודים מבינים, יש כאלה שמבינים ובאים לישראל. אין הגה לעולם, אין מושכות, אין שוט, אין דין ואין דיין - ולא יהיה! יהיה כמו בזמן נֹחַ והמבול, כי הקדוש-ברוך-הוא הורס את העולם הישן ובונה עולם חדש עִם מלך המשיח בן דוד! מכין לו ריבונו של עולם את התשתית ואת הדרך, כדי שיוכל לפעול בפרהסיה בכל העולם - בכבוד! גם עכשיו פועל המשיח ופוגע בכל מדינות עָרַב סביב ובכל העולם! עכשיו עדיין בסתר - עוד מעט בגלוי! שימשיכו ליצני הדור ללעוג - הקדוש-ברוך-הוא לא יוותר לאף ליצן! הנגב יתמלא ביהודים, השומרון והצפון יתמלאו ביהודים וכל אלה שאינם יהודים, מתחפשים ליהודים - בקרוב מאוד יברחו מהארץ – כולם. משיח יסלק אותם! זה לא הזוי - זה יהיה!

לא להאמין למסתננים לארץ! הם לא פליטים, הם נשלחו להרוס ולפגוע ביהודים! הם באים 'כאילו' לחפש עבודה, עושים עצמם מִסְכנים וזה לא נכון! הם נשלחו בכדי להרוס את תל אביב! כל יפי-הנפש המתנגדים לגֵרושָם - הם לא יהודים! משלמים להם כסף מארצות חוץ, על מנת לעשות מהפכה בישראל!

לא להאמין לחמאס ומצרים, הם עשו יד אחת! החמאס מתגרה בישראל כדי לגרום למלחמה כוללת גדולה סביב ישראל - בהוראת איראן!

ממשלת ישראל וצבא-הגנה-לישראל - לא למהר להיכנס לעזה וסביבותיה! לחשוב עשר פעמים - זה לא הזמן! הם רוצים לגרום להתלקחות ולמלחמת טילים בה ישתתפו לבנון, סוריה, תורכיה, ירדן, עזה, מצרים ואיראן!

ממשלת ישראל, לא לתת להם את 'התענוג' ולהיגרר למלחמה! להלחם בהם בדרך 'יפה ונעימה'!

צבא-הגנה-לישראל, לא לקחת סיכון! יש להתעסק איתם בכלים - מסוקים וטנקים - לא בגוף חשוף! הם משוכללים מאוד, הגויים הפכו למומחים במלחמות. חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ומנהיגיהם יהרגו את עמם ועמם יהרגו את עמם בתוך עמם!!!

סוריה ממשיכה להשמיד את עמה. הם אומרים שנהרגים כל יום רק מאה חמישים איש ואלפים נהרגים. הקדוש-ברוך-הוא מסבך אותם כדי שלא ילחמו נגד עם ישראל! אם חס ושלום תיפסק המלחמה בסוריה... חס ושלום! שימשיכו!!!

ירדן רוצה לתעתע בישראל. כל פעם הם אומרים שהם עוצרים את חוליות המחבלים - הכל שקר, בכדי שישראל תיכנס לשאננות מול ירדן. מירדן נכנסים מחבלים לישראל והירדנים עוזרים להם להיכנס.

בלבנון, הקדוש-ברוך-הוא ייתן להם להלחם זה עם זה. מדי פעם הם 'נכנסים' אחד על השני וימשיכו להסתבך ביניהם. הקדוש-ברוך-הוא בלבל להם את השפה!

תורכיה בכוננות גדולה מול סוריה. הם אומרים שהם אוהבים שלום, אבל זה רק חיצוני - הם לא אוהבים כלום.

באיראן שמחים על הבחירות בישראל ובארצות-הברית, אחמדינג'אד רוקד ושר, כאילו שכחו אותם - הם עובדים במרץ! אזרחי איראן לא אוהבים את פעילות הנשיא שלהם והם מחכים לתגובת ארצות-הברית, שתִתן גיבוי על מנת להפיל את המשטר. כשהעולם עושה סנקציות על איראן, זה נותן להם כוח להפיל את הנשיא שלהם.

לא השתנה דבר בכלכלה בעולם ולא יהיה פיתרון! הכלכלה תלך ותדעך, תלך ותתרסק! סין, שבזכותה נפלו אמריקה ואירופה – היא הבאה בתור ליפול בגדול! כשתיפול סין, אף אחד לא יוכל לעזור לה והיא תפיל אחריה מאות מיליוני בני אדם! זה קרוב!

הכלכלה של ישראל לא תיפול לעולם! היועצים הכלכליים מודרכים ממלאכים משמיים!

הנדל"ן בישראל ימשיך להתפתח, בכבישים, מגרשים, בתים ועסקים.

השנה תהיה 'רכבת אווירית' ענקית של עולים חדשים, שיבואו בהמוניהם! הם יקבלו ליווי שמיים ויבורכו מפי עליון!

כל המפלגות הדתיות, עליכם לעשות אחדות ולהיות מפלגה אחת! כך רוצה הקדוש-ברוך-הוא! תיזהרו לא לשמוע לו!

כל הנבחרים לכנסת ישראל צריכים 'לרדת מהעץ' ולהיות בענווה! העם לא צריך לשמוע רכילות כדי לבחור בכם. אסור לרכל אחד על השני! צריך להיות מציאותיים. כל מועמד לממשלת ישראל צריך לבדוק את עצמו, שרק טובת עם ישראל והגנתו עומדים לנגד עיניו! תיזהרו שלא יהיה מתוך אינטרס אישי לכיסא, כבוד ופנסיה - לא תקבלו את זה! לא להיות יפי נפש 'כאילו מודרניים'. אם חס ושלום יהיה משהו לא תקין, או שתהיה בחירה לא נכונה - הכל יצוף ותהיה לכם בושה גדולה בתקשורת, בעם ישראל ובכל העולם! ראו הוזהרתם! אף אחד לא גיבור מול הקדוש-ברוך-הוא! בורא עולם יגלה את מסתורי-המסתורין שלכם - ולכל אחד יש חבילה ענקית של מסתורין מן העבר! בשמיים הכל רשום! לכו באמונה ובלב שלם להצלת עם ישראל, בלי אינטרס אישי ותבוא עליכם הברכה! לא תעשו זאת - תהיה לכם בושה גדולה עד אין-סוף!

היהודים במדינת ישראל צריכים להיות זהירים בבחירת חברי-הכנסת. צריך להקשיב לזקנים כי הם עברו המון בחייהם ויודעים את האמת!

את כל התוהו ובוהו והשיגעון בעולם, עושה הקדוש-ברוך-הוא בשביל היהודים - בשביל עם ישראל. כולם שונאים את היהודים והקדוש-ברוך-הוא אוהב את היהודים מאוד! אל תוותרו על הקדוש-ברוך-הוא! תעזבו כל שכל והגיון ותיכנסו לתמימות ופשטות, יושר ואמת, אחדות ואהבת חינם מול כל יהודי! בורא עולם ימשיך לְפָרֵק הכל! יפרק כל דבר שיש בו טומאה ומפריע לעולם החדש, לאור החדש של משיח לצאת לאוויר העולם! בורא עולם ואיתני הטבע מְפַנִים למשיח את הדרך, הורסים ומתקנים ארץ אחרי ארץ, עיר אחרי עיר! ריבונו של עולם לא יוותר לאף אחד!

הגיע הזמן שיפתח העולם החדש! עולם של שלום, אהבה ואהבת חינם! עולם של התגלות מלך המשיח בן דוד ברחמים!

אנא מכם יהודים יקרים, נבונים וחכמים, תיקחו את כל הכתוב כאן לתשומת ליבכם עמוק - ותבצעו! תבוא עליכם הברכה מפי עליון!

  מסר הרב שליט"א לפרשת וירא תשע"ג להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד