דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - חיי שרה תשע"ג

7/11/2012

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת חיי שרה תשע"ג

 

ריבונו של עולם אומר ליהודים בארץ ישראל ובעולם כולו: 'אתם חושבים שאני צוחק אתכם? מתעתע בכם? אתם לא מבינים שאני רציני? כל יום אני מעלה את הדין לרמה קשה יותר מאתמול! אף מקום בעולם לא מוגן ולא יהיה מוגן חוץ מארץ ישראל הקדושה!'

כל היהודים שהם יהודים אמיתיים, ללא יוצא מן הכלל, יבחרו דחוף בארץ ישראל הקדושה ובקדוש-ברוך-הוא! לעזוב את החומר והכסף, את העגל ותאוות הגוף, החיים שווים מיליארדים! לשרוד ולחיות אפשר רק בארץ ישראל הקדושה! הקדוש-ברוך-הוא רציני ביותר! אתם תראו מכה אחרי מכה, כל מכה תכאב יותר מהקודמת. בורא עולם מדבר אלינו היהודים, באמצעות איתני הטבע, כי לאיתני הטבע אין בחירה חופשית. בורא עולם מדבר עם היהודים בגובה העיניים. כולם, ללא יוצא מן הכלל, מבינים במאה אחוז את רמזיו ודיבורו של הקדוש-ברוך-הוא! לא רק היהודים מבינים - כל בני האדם בעולם מבינים! לא רק בני האדם מבינים - כל החיות והבהמות בים, ביבשה ובאוויר, מבינות את רמזיו של הקדוש-ברוך-הוא! לא רק בני האדם והחיות מבינים - כדור הארץ, השמש, הירח והכוכבים גם הם מבינים! כולם מבינים שהגיע זמן התגלות מלך המשיח! הגיע הזמן, שכל היהודים בעולם יבינו שהסתיימה הגלות ויבואו דחוף לארץ ישראל הקדושה - נגמר הזמן! הקדוש-ברוך-הוא רָמַז שנים רבות ולא יחכה לאף אחד!

יהודים יקרים לא להתמהמה. לא לחכות לרגע האחרון, לא יהיה 'הרגע האחרון' - נגמר! תעזבו את העגל ותאוות העולם, תגיעו דחוף לארץ ישראל ותדבקו באבא שבשמיים!

חברי-הכנסת וכל הרוצים להיות חברי-כנסת, תפסיקו להשמיץ ולפגוע אחד בשני - "אורריך ארור, ומְבָרְכֶיך ברוך"! הקדוש-ברוך-הוא לא רוצה שחברי-כנסת ידברו דברים שמביישים את עצמם ושהעם יהיה בדילמה במי לבחור. אם חבר-כנסת משמיץ ובוגד בחברו - למה שלא ישמיץ ויבגוד במדינת ישראל? יש דרך-ארץ! חבל, העם לא טיפש, היהודים חכמים מאוד! אם חברי-הכנסת יראו את עצמם בטלוויזיה, יראו איך הם מתנהגים - הם לא יצאו יותר מהבית! אל תשכחו שהקדוש-ברוך-הוא ימיין אתכם אחד אחד, לפי האופי והכוונות הטובות, יבדוק אם פיכם וליבכם שווים והצלת וטובת העם היהודי עומדים לנגד עיניכם – רק אלה יבחרו! קראתם, שמעתם, ותִראו בעיניים במי יבחר הקדוש-ברוך-הוא. לב מלך ביד ה'! ה' הוא הבוחר מלכים ושרים - לא העם!

חיילי צבא-הגנה-לישראל לא להיות בשאננות! לא לסייר רגלית בגבולות, רק עם רכבים משוריינים שמגינים על גוף האדם. האויבים מחפשים את הרגע הנכון כדי לחטוף ולפגוע בחיילי צבא-הגנה-לישראל, זו השיטה הברברית שלהם כדי לקבל את בקשותיהם.

ארצות-הברית: הסופה הקשה שהייתה בשבוע שעבר, היא לא האחרונה! האמריקאים יקבלו עוד סופה, ואחריה סופה עוד יותר קשה שיגידו: 'לא היה דבר כזה מעולם!' בסופה הקשה 'סנדי' בה עשה הקדוש-ברוך-הוא תוהו ובוהו בארצות-הברית, ופגע ברכוש, אבנים, סלעים ועצים, אומר בורא עולם לאמריקאים: 'אם לא תעזרו לעם ישראל, אהפוך לכם הכל!' הקדוש-ברוך-הוא ייעד את האמריקאים בעולם, לשמור על מדינת ישראל בדרך הטבע! אם ארצות-הברית רוצה להצליח - היא חייבת לעזור ולתמוך בגלוי בעם ישראל!

דבר שני, הקדוש-ברוך-הוא פגע קשות ביהודים בסופה הזאת, כדי שיבינו שהם צריכים לעלות דחוף לארץ ישראל! כל מילימטר של הסופה 'סנדי' התנהל על ידי הקדוש-ברוך-הוא. לא הייתה שום טעות! לא היה שום מקרה ולא כל מחשבה אחרת. אל תתעסקו עם הקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא עכשיו בדין וחרון-אף קשה מול כל העולם!

הקדוש-ברוך-הוא שונא זימה ותועבות, מקום שיהיו בו זימה ותועבה - ישטוף אותו הקדוש-ברוך-הוא במים או יפרק אותו ברעידות אדמה - תִראו בעיניים ולא תאמינו! לא יהיו שוב סדום ועמורה!

כל מי שעושה דברים לא נקיים ועובר על עשרת הדיברות, ריבונו של עולם אמר, הבטיח ויקיים - האיש הזה, או האנשים האלה, יתגלו במערומיהם, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, בזמן הזה, בשנה הזאת!

באיראן 'מתים מפחד' שיהיו שם רעידות אדמה, סופות, סערות ורוחות קשות כמו שהיו בארצות-הברית - הם יודעים מה כוחם של היהודים אצל בורא עולם! כל מי שנוגע ביהודים בארץ ישראל הקדושה, בורא עולם ימחק אותו מעל פני כדור הארץ! האיראנים משלימים בשקט את עבודת ייצור האטום ושמחים מאוד בסופה שהייתה בארצות-הברית ובבחירות באמריקה ובישראל. איראן, הארצות סביבנו וכל ארצות העולם 'משקשקים' מפחד שאיתני הטבע יפגעו בהם כמו שפגעו בארצות-הברית - הם יודעים שיד ה' בדבר!

סוריה הולכת ונמחקת ואף אחד לא יוכל לעצור זאת, זה בידיים של ריבונו של עולם! הדיבורים על הפסקת-אש הם שקר! הם ממשיכים את ההרג בגלוי ובסתר - הסורים הם עַם אכזר! הקדוש-ברוך-הוא משלם להם כגמולם, על מה שעשו לחיילי צבא-הגנה-לישראל במלחמת יום כיפור. הם ישלמו פי מיליון!

החמאס ממשיך לשלוח טילים לישראל כדי לעורר, חס ושלום, מלחמה כוללת באזורנו. הם רוצים להראות שהם שולטים ולא שומעים לאזהרות של אף אחד.

מצרים 'כאילו' בשקט. הכל בה מבעבע לקראת התפוצצות בשל הרעב ההולך וגדל וילך ויגדל. יהיה להם במה להתעסק.

ירדן בשקט, יודעת שהחמאס, המחבלים וכל היצורים הרעים פועלים משטחה ונכנסים לישראל, ומתה מפחד שתהפוך להיות כמו סוריה. מאות אלפי פליטים סורים פולשים לירדן - כך יהיה שם מהפך בשלטון.

ללבנון אין כוח, השלטון בה מעורער, חסר יסוד ואין לה תמיכה מאף מקום.

ארגון החיזבאללה עסוק בעצמו, בצרות שלו ומחכה להוראות של איראן וסוריה.

את הסודנים צריכים להחזיר לארצם לפי החוק, כמה שיותר מהר! סודן שונאת את ישראל, היא שולחת נציגים לתל אביב - יש לה שלוחה במרכז תל אביב. המסתננים רוצים לכבוש ולהרוס, חס ושלום, את ארץ ישראל במלחמה קרה, יש להם תאווה לפגוע בעם ישראל. כל יפי-הנפש שמרחמים עליהם, צריכים לרחם על הקשישים ועל הנוער מגיל עשר ומעלה - הם מִסְכנים באמת! הם העתיד של עם ישראל וצריך לעזור להם להתנגד לשתיה החריפה והסמים! לעזור ליהודים ויהודיות לא להתבולל עם הגויים! ההתבוללות היא מכה קשה בארץ ישראל! ההורים צריכים להיות ערניים ולא לוותר לילדיהם - מפתים אותם והורסים את היהודי שבהם. באמריקה היו צריכים להיות עשרים מיליון יהודים, מעל עשרה מיליון יהודים התבוללו ונכחדו!

השיטה בה פועלים הגויים כדי לפגוע בעם ישראל: א. החדרת מסתננים לארץ ישראל. ב. התבוללות. ג. החדרת סמים ומשקאות חריפים לארץ ישראל. ד. גרימת הפגנות המוניות על ידי כסף המוזרם מארצות חוץ.

יהודים שהם יהודים אמיתיים, בארץ ישראל ובארצות הגולה, בורא עולם לא משחק! בורא עולם עומד לשטוף, לנקות ולטהר את העולם כולו, שלב אחרי שלב, וכל שלב חזק יותר מקודמו! הבחירה בידיים שלכם. אל תהססו, תגיעו דחוף לארץ ישראל ותקיימו דחוף את עשרת הדיברות!

הגיע זמן גאולתכם יהודים יקרים! הגיע הזמן לומר די לסבל ולייסורים הקשים של היהודים במשך אלפי שנים! אבא שבשמיים רוצה לתת לכם חיים לעולמי עולמים - בעולם הזה! מלך המשיח פועל, עובד ויודע את תפקידו! מפרק מדינה אחרי מדינה! בינתיים בסתר - אחרי ההכתרה - יופיע בגלוי!

  מסר הרב שליט"א לפרשת חיי שרה תשע"ג להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד