דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - מקץ תשע"ג

12/12/2012

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת מקץ תשע"ג

 

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא אומר שכל העולם, כל דבר חי ונושם שנמצא על פני כדור-הארץ, מחובר לקדוש-ברוך-הוא! יש שמחובר בסתר ויש בגלוי, הכל חי בזכות ניצוץ קדוש שמעורר את העולם כולו לחיים, הים, האדמה, בני האדם, בעלי החיים והרוחות המנשבות בשמיים ובארץ.

אנחנו, בני האדם, לא מבינים מספיק מה כוחו של בורא עולם. הקדוש-ברוך-הוא אומר: 'אין זמן יהודים יקרים, הכל קרוב. מאוד קרוב. משיח צדקנו בן דוד צריך להתגלות, להפסיק לעבוד בסתר ולהתחיל לפעול בגלוי'. יש לחץ בשמיים לגלות כבר את מלך המשיח, יותר מאשר על פני כדור-הארץ.

העולם כולו נגד מדינת היהודים - ישראל. מי שבעד עם ישראל, יש לו ניצוץ יהודי. כל העולם לא מתעניין ביהודים, מתעניין רק באדמת הקודש - ארץ ישראל הקדושה.

כל האמהות והאבות היהודים, צריכים לנהל שיחות-נפש עם ילדיהם ולהזהיר אותם, שלא יענו למִסרונים או לשיחות טלפון מגויים המפתים את בנות ישראל הקטינות למעשים רעים. הם הורסים להן את החיים! זה חלק מהמלחמה הקרה שמנהלים הגויים, על מנת להרוס את עם ישראל, כמו הסמים, האלכוהול והמסתננים שמגיעים לארץ כדי להרוס את תל אביב. צריכים ההורים להיות ערניים ולטפל בבעיה בהסברים ולא בכוח, חבל על ילדינו!

כל מנהיגי החמאס שחקנים! מציגים את עצמם אנשים טובים ונחמדים - הם מזויפים ושקרנים. הם מקבלים מאות מיליוני דולרים עבור אזרחי עזה והסביבה, לוקחים אותם לעצמם, חלק לתחמושת - והאזרחים סובלים. אזרחים בעזה: אל תאמינו למנהיגי החמאס, שיפסיקו לנצל את אתכם! אזרחי עזה תתעוררו - מנהיגי החמאס גונבים ומרמים אתכם!

החמאס של היום זה עמלק של אז - אכזרי ביותר!

באיראן אותו סיפור בגוון אחר, את כל המיסים שגובים מהעם וכל הכסף שנכנס למדינה, הנשיא שלהם וחבורתו משקיעים במפעלים שמייצרים אטום. ריבונו של עולם מכין להם הפתעה שלא חלמו עליה. הכל יתפוצץ להם בפנים! העם האיראני צריך להתעורר ולעשות מהפכה כדי להחליף את השלטון.

איראן בינתיים בשקט, הנשיא שלהם חושב ששכחו אותו. מצטער להגיד לו שלא שכחו אותו בכלל! מתכננים לו מהלומה שלא חלם עליה, גם משמיים וגם מהארץ. שימשיך לדמיין, זה טוב! העם שלו גם רודף אותו. כל הכסף שהוא משקיע בתחמושת ובמפעלי האטום - זה בור ללא תחתית. הכלכלה נופלת באיראן. אחמדינג'אד לא יכול לעשות כלום, הכל הצגה ותפאורה כדי שיגידו שעוד אחד רוצה להקים מַעֲצָמָה.

בארצות-הברית יודעים מה התוכניות של כל הארצות הגדולות ומה הן זוממות.

מורסי חושב שהוא יכול לנצח את הקדוש-ברוך-הוא. מצרים תמשיך להיות בתוהו ובוהו, כמו שהיה בתקופות מֵי-המבול ומגדל בבל. הם יקבלו את עשר המכות שוב! אזרחי מצרים תתעוררו!

סוריה תמשיך להימחק. החיילים הסורים לא טיפשים, גם אִם יִפְקְדו עליהם לשלוח טילים כימיים - הם לא ישלחו, הם יודעים שהכל יתהפך עליהם! אסאד מפחד, הוא חולם חלומות על קדאפי ויודע בתוך תוכו שגם התור שלו יגיע כמו קדאפי! בינתיים, שימשיך לחיות וימשיך את עבודתו!

תורכיה פוחדת מסוריה ומרוסיה, כי הסורים הם אנשים אכזריים, אין להם צֶלֶם-אדם. התורכים פוחדים שהסורים 'יגלשו' לתורכיה ותהיה להם מהפכה - סבלנות, גם להם תהיה מהפכה!

בירדן יודעים שהחמאס והפלסטינאים רוצים לכבוש את ירדן, הם חופרים 'בור' למלך שלהם כדי להעלים אותו ואת המלוכה שלו.

ברמאללה חוגגים, כביכול קיבלו אישור מהאו"ם, לא יעזור להם כלום, יש מהלכים של הקדוש-ברוך-הוא - הם יפלו!

ארגון החיזבאללה הוא כמו תוכי בתוך כלוב, הוא מבולבל כל עוד סוריה מסובכת. תוכי בלי כנפיים, רק מְדַבר. חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה, כולל איראן.

ממשלת ישראל וכל חברי-הכנסת יפסיקו להשמיץ ולרכל זה על זה. ידברו בשפה יפה והעם יבחר את מי שירצה, העם לא טיפש. כל המשמיצים והרכלנים לא ייבחרו. כשתהיה אחדות ואגודה אחת בממשלת ישראל - אף אחד לא יוכל לדבר רע על עם ישראל. בעולם רואים את הבעיות בין המפלגות ומנצלים את חולשת ממשלת ישראל - נגד ישראל. להפסיק דחוף עם ההשמצות. לא לדבר בכלי התקשורת נגד הממשלה. אסור לדבר לשון הרע, מידה כנגד מידה לא פסקה מהעולם. מה שאדם עושה יחזור אליו - טוב או רע!

הקדוש-ברוך-הוא הבטיח לאבותינו, מדורי דורות, שארץ ישראל הקדושה שייכת ליהודים. רק הקדוש-ברוך-הוא יקבע מי יהיה בממשלה. הדיבורים לא עושים כלום, למעלה בודקים את הלב ולא את הפה!

צבא-הגנה-לישראל לא יישען על אף אחד. הצבא צריך למלא את תפקידו כראוי וחס ושלום לא להתעניין בפוליטיקה. לא משנה מי יעלה - הכל יהיה אותו הדבר. עם ישראל ישן בלילה, חי וקיים בזכות חיילי צבא-הגנה-לישראל!

יימשכו רעידות האדמה, השיטפונות, השריפות והאש, הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בכל העולם כדי שהיהודים יבואו לישראל וכדי שהגויים יפסיקו להפריע לעם ישראל!

האנטישמיות תִגְדַל בצורה שלא הייתה מאז תחילת העולם.

ממשלת ישראל - לא להתרגש מאף מדינה בעולם.

הנדל"ן יפרח ויעלה עד בלי די. הכלכלה בישראל היא הכלכלה הכי טובה בעולם ולא תיפול לעולם.

עם ישראל ימשיך להרבות חסד, ימשיך לייצר וְלִבְנות אהבת חינם.

אף אחד בעולם לא יכול לעזור ליהודים בעם ישראל ובעולם כולו - רק מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא!

העולם עומד על 'חוט השערה', על 'פיצוץ' שאין ממנו חזרה. משיח פועל ועובד בסתר, להגנת עם ישראל ולטובת עם ישראל. זו הסיבה שעם ישראל רואה את כל העמים מסביב מסובכים ועַם ישראל יושב ומתבונן!

עם ישראל, אל תהיו כפויי טובה. צריך להודות לריבונו של עולם ולקיים את עשרת הדיברות במלואן. אל תחכו!

כל מה שכתוב במסר הזה קורה ויִקרה בדיוק. אפשר לבדוק!

מצווה להעביר את המסר לכל מקום ומקום בארץ ומחוצה לה!

  מסר הרב שליט"א לפרשת מקץ תשע"ג - להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד