דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסרים תשע"ב

הנשיאים וראשי הממשלות, מסובכים ומלאי טעויות. כל יום יִסְתְרו את דבריהם מאתמול וישימו עצמם ללעג בפני עולם ומלואו. סופו של נשיא של סוריה - אם לא יברח - יהיה כסופו של קדאפי! בורא עולם עובד בצורה יפה ומסודרת, הוא מפרק, הורס וגומר מדינה אחרי מדינה.
הקב"ה, מעיר ומעורר אתכם לעזוב את האדמה הטמאה, לעזוב את החומר והכסף ולעלות מיד ודחוף לארץ ישראל הקדושה!
אל תאכזבו את הקב"ה! הוא פונה אליכם ברחמים, הקב"ה רוצה שתעלו לארץ עכשיו!

לקריאת כל המסר - הכנסו...
הקב"ה מנהיג את העולם לגאולה של העם היהודי, של התגלות מלך המשיח!
מצב בעולם הולך ומסתבך, כל יום נעשה יותר קשה ויותר גרוע מאתמול.
הקב"ה מבקש מעַם ישראל היהודים, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, לפעול ולעבוד לאחדות ואהבת חינם, לסלוח זה לזה ולאהוב זה את זה!
זה דור אחרון של גאולה של עַם ישראל ברחמים! הדור הזה זכה שיתגלה בו מלך המשיח!

לקריאת כל המסר - הכנסו...
יהיו ניסים טובים ומופלאים שכל יהודי ויהודי ירגיש בניסים המיוחדים האלה!
רבונו של עולם ייתן כסף למי שמעשר ולמי שנותן כסף ותרומות לנזקקים, עניים, לבתי כנסת, ללומדי תורה ולחולים!
רק כך העשירים בארץ לא יפלו מעסקיהם, יהיו חזקים ויתעשרו עוד יותר - נכון גם לגבי שכירים. לא יעשו את זה - יפלו בגדול!
על כל היהודים בעולם, לעזוב את חוץ לארץ ולהגיע דחוף לארץ ישראל. לקחת את ספרי התורה מבתי הכנסת וכל התכולה ולעלות את כל בתי הכנסת בעולם דחוף לארץ ישראל.
להמשך - כנסו...
אבא שבשמיים מבקש מכל היהודים שיהיו מאוחדים ומלוכדים כי זו ההגנה שלהם, זה הכוח שלהם וזו ההצלחה שלהם!
הקב"ה מגן ומסוכך על ארץ ישראל הקדושה! קורים ניסים רבים, וכשעַם ישראל באחדות, באגודה אחת, מלוכדים ועושים חסד - הקב"ה מגן ומסוכך על עַם ישראל חזק מאוד! רואים את הניסים, נשלחים טילים מלבנון ומעזה ובורא עולם מגן על ארץ ישראל הקדושה - ורק על היהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה!

לקריאת המסר המלא - הכנסו...
באיראן, ימשיכו להתפוצץ בינם לבין עצמם. הקב"ה לא יתן להם את התענוג לפגוע בעם ישראל!
ממשלת ישראל צריכה לפקוח חזק את העיניים ולדאוג לילדי ישראל! דור שלם יכול להיהרס בגלל הסמים, שתיית יין ופשע. צריך לצאת במסעות הסברה ענקיים כדי להציל את ילדינו, בנינו ובנותינו! בזה תשקיעו את כל הכסף, את כל הכוחות והמשאבים - להצלת ילדי ישראל! לא להתעסק עם דברים אחרים.
רוצה הקב"ה לזכות את כל ישראל שיהיו במעגל הראשון בהתגלות מלך המשיח! תהיה שנאה ליהודים בכל מקום בעולם! יהודים מקומָם בארץ ישראל הקדושה! ריבונו של עולם מגרש את כל היהודים מהעולם כולו שיבואו לארץ ישראל הקדושה! לתת מעשר מהעסק ומהחשבון הפרטי. ככה תקבלו כפל כפליים, תהיה לכם הגנה ושמירה והעסק לא ייפול לעולמי עולמים!
לקריאת המסר המלא - הכנסו...
יהודים יקרים: אל תהיו בספק, אל תתמהמהו ואל "תשחקו" עם יד אלוקים! כל אדם שילעג - לא ירחמו עליו - יד אלוקים היא דין והיא מתגלית ברחמים, אך יש גבול - והגבול עומד להיגמר!
השיטפונות, רעידות האדמה, הרוחות, החום והתפרצויות הרי הגעש - יתנו מכות קשות מאוד בעולם, שעין אדם לא ראתה עדיין! כולם יהיו בהלם מוחלט כשיראו זאת בתקשורת.
כל היהודים יקיימו את עשרת הדיברות! עדיף עכשיו כשיש עזרת שמיים.
במדינת ישראל - במקום להתעסק באהבת חינם, קירוב לבבות, חינוך הנוער ופתרונות פרנסה לכולם - מתעסקים עם חרדים ולא חרדים. הממשלה צריכה לעשות ולא לדבר!
התקשורת עושה הפרעות! ריבונו של עולם מבקש מהתקשורת - אם כבר יש תקשורת - לא "לנפח", לדבר רק אמת!
יהודים יקרים בחו"ל: הקב"ה מתחנן שתעלו לארץ ישראל הקדושה - עכשיו! אל תאמינו לסיפורים שהכלכלה משתפרת - אלה רק דיבורים - ההפך הוא הנכון! כל תחנות החלל בעולם השולחות חלליות - יפלו זו אחר זו ויתרסקו. בורא עולם אומר להם "סוף - תפסיקו לשחק עם השמיים!" לווינים יש עדיין - אבל רק בינתיים!
לקריאת המסר המלא - היכנסו...
מלך מלכי המלכים, הקב"ה, מתחנן לכל יהודי העולם: תעלו דחוף לארץ ישראל הקדושה, לפני שיהיה מאוחר ותפסידו את הכבוד, העושר והחומר שאתם מחזיקים ואין בהם תועלת! אל תתמהמהו - נגמרה גלותם של בני ישראל!
הרי הגעש מחממים את הכור שלהם, כדי להיות מוכנים לפלוט את הלבה. רעידות האדמה מתכננות ומתכוננות לרעידה הבאה - ובארץ ישראל הקדושה, המוגנת והשמורה - תהיה פרנסה לכל יהודי!
כל ראשי הקהילות ומנהיגי הקהילות בארץ ישראל, צריכים לצאת בזעקה גדולה להפסיק את מלחמת האחים בארץ ישראל הקדושה! המנהיגים הם האחראים על הכל!
היהודים העשירים בארץ ובחו"ל: אם ברצונם להמשיך להיות עשירים - יעשו רצון ה' ויתנו מעשרות, מהחשבונות הפרטיים והעסקיים לנצרכים, ישיבות, לומדי תורה, הקמת מקוואות ובתי כנסת בארץ ישראל הקדושה.
לקריאת המסר המלא - היכנסו...
העולם נמצא ברעידת אדמה קבועה! גם בתוך כדור-הארץ וגם מעל פני כדור-הארץ! שום דבר לא יציב, הכל בכוח, בקושי ובתסבוכות, כי הגיע הקץ לשנאה ולגאווה בעולם!
השקט ששורר בין מדינות עָרַב – השקט שלפני הסערה הגדולה! הקב"ה מסכסך בתוך העמים ובניהם.
הקב"ה הבטיח, שעד שיתגלה מלך המשיח, לא ייתן שקט ומרגוע לא למדינות עָרַב ולא לכל העולם חוץ מארץ ישראל הקדושה!
צבא הגנה לישראל עושה עבודתו בנאמנות, מכל הלב! צריך לכבד את כל חיילי צה"ל - מהקטן עד הגדול - מגיע להם שיברכו אותם כל דקה בכל הברכות שבעולם!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
ריבונו של עולם קשר את הידיים לכל מדינות ערב! כבל אותם בידיים! הם לא יודעים מה סוגר אותם ולמה ידיהם כבולות!
אדמה, שיטפונות, התפרצויות הרי געש, חום, שרפות, צונאמי, סופות ורוחות עזות! הכל עומד להתגבר! משבוע הבא, ירגישו עליה בולטת של זעזועים בעולם ושנאה קשה מאוד ליהודים!
כל גדולי ישראל: לא להיות "מודרנים", להיות בענווה! צריך לכאוב לכם הלב על היהודים בארץ ישראל ובעולם שרבים ביניהם! לקב"ה כואב - הוא יכאיב גם לכם. הקב"ה רוצה אחדות ואהבה בעם ישראל, לא משנה איזה סוג של יהודי, צבעו, סגנון תפילתו, מראהו ומה מעמדו בארץ ישראל, כל היהודים שהם יהודים – שווים!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
העולם עומד לחטוף מכה של נפילה קשה בכלכלה - בגלל היהודים שנמצאים בחו"ל, כדי שיבואו לארץ ישראל הקדושה! בארץ ישראל הקדושה, הכלכלה תתרומם ותהיה פרנסה לכל יהודי ללא יוצא מן הכלל!
כל שקר, כל זיוף, כל רמאות, כל שוחד - כל דבר בזוי שיהודים עשו בארץ ישראל הקדושה ובעולם - הכל יתגלה! הרבה יהודים צריכים להתכונן להיפגע - או שיעשו תשובה! כולם ללא יוצא מן הכלל! בדור הזה, משיח עובד ופועל! אדם פשוט הנמצא בארץ ישראל הקדושה! לא כדאי לכם לא להאמין! בגלל שמשיח קיים פועל ועובד - כל העולם נמצא בתוהו ובוהו! חוץ מארץ ישראל הקדושה שבה נמצא!
לקריאת המסר המלא - היכנסו...

  1. לעמוד הבא

עבור לתוכן העמוד