דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב ניר בן ארצי שליט"א ליהודים בארץ ובעולם כולו - ואתחנן תשע"ב

2/08/2012

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת ואתחנן תשע"ב

 

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, מגביר בצורה משמעותית את הלחץ על העולם באמצעות פעילות איתני הטבע.

מיום שישי שעבר, התחילו שיטפונות שיימשכו באופן קבוע, עשרים וארבע שעות ביממה, בכל העולם, גם במקומות שאדם לא יעלה על דעתו שיכולים להיות בהם שיטפונות. כמו סוג של צונאמי אבל באופן קבוע ויותר רגוע, כי המים מטהרים את העולם! זה לא יהיה כמו המבול שטיהר את העולם בתקופת נֹחַ, אבל יהיה טיהור בצורה יותר נעימה. הים רועש וגועש ולא יפסיק את פעילות גרימת השיטפונות. יהיו שיטפונות בלי הפסקה, כל פעם במקום אחר בעולם. יתגברו רעידות האדמה, ייפתחו מוקדים נוספים של פעילויות הרי געש, יתגברו הגשמים, הסופות והרוחות הקשות בכל מיני מקומות בעולם. יהיו עיכובים בטיסות, בעיות ותסבוכות לכלֵי השייט בים.

אחרי תשעה באב, יגביר הקדוש-ברוך-הוא את פעילותם וכוחם של איתני הטבע בכל המובנים והכיוונים, כדי לזכך ולטהר את העולם כהכנה להתגלות מלך המשיח!

ממשלת ישראל צריכה להתמקד בעיקר ולא בטפֵל! ממשלת ישראל, כשרוצים לבצע פעולה או לתכנן תכניות לעתיד, צריך לעשות זאת בסתר! כל דבר סמוי מהעין - יש בו ברכה! אם פותחים את הפה, מדברים ומפרסמים, גם מתגרים באויב וגם נותנים לו את הנתונים למדוד ולשקול את צעדיו. ממשלת ישראל צריכה להתלכד ולהיות באחדות. כשהאויב רואה את הממשלה במצב של התפוררות, חס ושלום, הוא מקבל אומץ נגד ישראל.

בית המקדש השני, נחרב בגלל שנאת חינם! בית המקדש השלישי - יקום מאהבת חינם! ירצו או לא ירצו, בורא עולם יביא את עַם ישראל לאהבת חינם - הכי טובה שהייתה אי פעם!

ליהודים שגרים בארץ אין מה לחפש מחוץ לארץ ישראל! אין להם הגנה, שיישארו בארץ ישראל ולא יחפשו אתגרים שליליים. יהודי מחוץ לארץ ישראל, מהווה מטרה לאויב!

בארץ ישראל, הכלכלה לא תיפול לעולם. למרות עליית המחירים, לא לפחד! הכל יהיה בסדר, כי הקדוש-ברוך-הוא נותן בינה וחכמה ליועצים הכלכליים של מדינת ישראל!

הכלכלה בארצות העולם מתמוטטת! מבחוץ נראה שהכל כביכול מסודר וטוב - ההפך בדיוק!

אסור לצבא-הגנה-לישראל שלנו להיות שאננים בהתנהלות מול מצרים, עזה, לבנון, סוריה וירושלים המזרחית! נכון שצבא-הגנה-לישראל נמצא בלחץ גדול, בכל זאת, צריכים להיות ערניים ולפעול בלי פאניקה! ריבונו של עולם נמצא איתכם!

סוריה תמשיך להימחק! כל העולם בפחד מהנשק הכימי שיש לסוריה. זהו תהליך אלוקי שמטרתו למחוק את כל הרוע מסוריה. חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ומנהיגיהם ישתתקו!

למנהיגי סוריה, לבנון, איראן ועזה, היו תוכניות רעות לפגוע בעם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא סיבך אותם כדי שיתעסקו עם עצמם. ארגון החיזבאללה נמצא במצב כמו ש'קיצצו לו את הכנפיים'. הארגון נתמך בסוריה, סוריה מסובכת - חיזבאללה נפול ושבור!

איראן 'נובחת'! היא רוצה להיות כמו המעצמות הגדולות - אחת מהן, במעמד שווה להן! המעצמות הגדולות לא יתנו לאיראן להפוך למעצמה!

ירדן, כמו 'נחש קוברה בתרדמת', מדי פעם מכישה בלי 'שיעלו' עליה. היא פועלת בשקט, בשיתוף עם החמאס והגדה המערבית, כדי להפריע לישראל.

לא להאמין לאף בכיר שבא לארץ ישראל - כבדהו וחשדהו!

ארץ ישראל היא כביכול ארץ קטנה, אך אצל בורא עולם ומול כל העולם כולו היא הכי גדולה! גדולה בביטחון, גדולה בעוצמה, גדולה בכסף - בכלכלה, גדולה ברוחניות - מקור הברכה לכל העולם! הרוחניות של ארץ ישראל - עוטפת את כל כדור הארץ! ארץ ישראל, מדינת ישראל וצבא-הגנה-לישראל הם הכי חזקים בעולם! אף אחד בעולם לא יכול לפגוע בהם! נגמרו האיומים שהיו על עַם ישראל! מארץ הקודש תפרח הישועה לכל העולם!

ליהודים בארץ ישראל אסור ליצור מחלוקות ולעשות הפגנות, זו בושה וחרפה! לא ללמוד מהגויים, זו עבודת אלילים! צריך לשלוח נציגים לממשלה, רק כך יִפְתרו את כל הבעיות.

יהודים בארץ ובעולם צריכים להבין, שאם לא יהיו באחדות ואהבת חינם, אף אחד בעולם לא יעזור להם! שבעה מיליארד בני אדם חיים בעולם - אף אחד לא מפרגן ליהודים!

יהודים שהם יהודים אמיתיים, שחיים מחוץ לארץ ישראל - יעלו לארץ ישראל דחוף! אל תחכו עד שתתבססו והכלכלה תתאושש! בורא עולם אומר לכם: 'חבל לכם על כל רגע שאתם מבזבזים בארצות הגולה, אני עקשן יותר מכם! אלך אתכם 'ראש בראש' לא אוותר עד שאחרון היהודים האמיתיים יגיע לארץ ישראל!' כדאי שתגיעו עכשיו, עם קצת הכסף שעוד נשאר, מאשר יגרשו אתכם בלי כסף, מבוישים, מושפלים, בלי ערך ובלי כבוד - לארץ ישראל הקדושה, על כי הרגזתם את הקדוש-ברוך-הוא! בורא עולם מדבר אִתכם בגובה העיניים, אל תזלזלו בו!

הכלכלה תיהרס באירופה, באמריקה וסביבותיה ובאוסטרליה, בגלל שיש שם יהודים! אי אפשר לנצח את הקדוש-ברוך-הוא! כל היהודים צריכים להבין, שהמהלכים שעושה הקדוש-ברוך-הוא הם לטובתם! זו הדרך בה הקדוש-ברוך-הוא מדבר עִם העולם כולו ועִם היהודים! כדאי ליהודים לבוא לארץ ישראל, הם, נשותיהם, ילדיהם וכל אשר להם! יבואו לגור בצפון ולהפריח את הנגב - זה התיקון שלהם. המקום השומם הזה, הנגב, יהיה המקום הכי פורח בעולם!

תשעה באב עבר, והקדוש-ברוך-הוא מזרז ומאיץ את התגלותו של מלך המשיח בן דוד! זה יורגש בכל מקום בעולם כולו ובארץ ישראל הקדושה יורגש הרבה יותר חזק! יורגשו אורו של משיח והתגלותו של מלך המשיח למרות הליצנים שלועגים! כל הליצנים והלועגים, יבואו למשפט לפני ריבונו של עולם ישירות - פנים מול פנים, על שלעגו להתגלות אורו של משיח והתגלות מלך המשיח בן דוד! רחמים גדולים עליהם! קרובה התגלות מלך המשיח! יאמינו או לא, ירצו או לא, משיח יוצא לדרך ועושה סדר בעולם כולו! כל המאמינים במלך המשיח יהיו המעגל הראשון סביבו!

  מסר הרב שליט"א לפרשת ואתחנן תשע"ב להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד