דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסרים תשע"א

מסר מהרב ניר בן ארצי שליט"א לחודש אלול והימים הנוראים - תשע"א
"כל העולם כולו כמרקחה. כל העולם כולו בפאניקה. כל העולם כולו והתקשורת, אומרים כי כדור הארץ השתגע. כל העולם כולו במתח כלכלי וחברתי ואיומי מלחמה. שיטפונות קשים הפוגעים בכל מיני מקומות בעולם. שנאת חינם בכל מקום, הרי געש מתפרצים, רוחות עזות בכל מיני מקומות. קרחון ענק בקע מההר וזורם למקום אחר ומתמוסס. החום הקשה ברוסיה ובארץ פגע קשה באנשים. כולם מבוהלים.
יהודים באמריקה בחרדות ובפחדים ועוזבים את אמריקה. ישנם כאלה המתכוננים לעזוב וישנם כאלה שכבר עוזבים. מצב זה זהה גם באירופה. הקב"ה פוגע בחומר בכל מקום ומקום. האיומים מלבנון, מסיני ומאילת וכן מקרים קשים ומשונים שקורים בעם ישראל, אלו הן אזהרות לעם ישראל שיבין מה רוצה ממנו הקב"ה. הקב"ה רוצה שתהיה גאולה ברחמים. הקב"ה רוצה שיתגלה מלך המשיח. כל ההפרעות בעולם, הן אך ורק עבור גאולה ומשיח. להראות לעולם כולו, שהקב"ה הוא מנהיג העולם, כדי שעם ישראל יחזרו בתשובה שלימה, שיהיו באחדות ובאהבה ובשלום בתוכם.

מסר שני - מהרב ניר בן ארצי שליט"א לקראת הימים הנוראים ולקראת התגלות אורו של משיח
הרב ניר בן ארצי שליט"א במסר שני לקראת הימים הנוראים ולקראת התגלות אורו של משיח. מסר המשך למסר הקודם משבוע שעבר בו ממשיך הרב ניר בן ארצי שליט"א להכין את עם ישראל לקראת הבאות. הדבר מפורסם וידוע שעם ישאל והעולם כולו נמצאים בנקודת מפנה מאוד משמעותית יש רבים וטובים הצופים מאורעות קשים גם בארץ ישראל, ואילו הרב ניר בן ארצי שליט"א במסריו דרשותיו וכנסיו, מסביר וחזר ואומר שבארץ ישראל יתרחשו רק דברים טובים לעם ישראל ועל עם ישראל להתכוננן לקראת התגלות אורו של משיח בעולם.
דברי הרב ניר בן ארצי שליט"א לשנה החדשה הבעל"ט תשע"א
בשנה החדשה הבאה עלינו לטובה, העולם הולך לעבור טלטלה חזקה פי כמה מהשנה החולפת. בכלכלה, בביטחון, רעידות אדמה, שיטפונות, הרי געש, צונאמים, רוחות עזות, סכסוכים בין מדינות ובתוכם. אלפי יהודים יגיעו לָארץ מאמריקה ומאירופה. הכלכלה באמריקה ובאירופה תדעך, בסין היא תתרסק בשלב מסוים. בעם ישראל שבארץ ישראל - הכלכלה רק תפרח ותשגשג. לכל היהודים שיגורו בארץ ישראל ושיבואו מהעולם כולו לגור בארץ, תהיה ברכה והצלחה - גם אם ירצו לעבוד בחו"ל, העיקר שיגורו בארץ. כל היהודים בארץ ובעולם, טוב יהיה להם שישקיעו אך ורק בארץ ישראל. תהיה להם ברכה בכל. ארץ ישראל היא כעת כמו תיבת נח, כל מי שיעלה עליה וישקיע בה, יינצל מהגלים ומהשברים שיהיו בעולם.
יהודים רבים יחזרו בתשובה וישתוקקו להתקרב ולהדבק בקב"ה, כל זה מאהבתם ומרצונם החופשי. זהו אורו של משיח, שהולך ומתפשט בארץ ובעולם כולו. זוהי גאולה ברחמים והתגלות מלך המשיח - בימינו.

מסר מהרב ניר בן ארצי שליט"א לבני ישראל שבארץ ובעולם, לימים האחרונים של חג החנוכה תשע"א
מסר מהרב ניר בן ארצי שליט"א לעם ישראל שבארץ ובעולם לימים האחרונים של חג החנוכה תשע"א. מסר המבאר את הרמזים שנותן בורא עולם מלך מלכי המלכים הקב"ה לבניו, ומה צריך ללמוד מכל הסימנים שמתחזקים מיום ליום ומשעה לשעה. מסר הקורא לאחדות כל עם ישראל כולו, שהאחדות היא היא ההצלה של עם ישראל כולו.
עבור לתוכן העמוד