דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

לביאור המאורעות בארץ ובעולם מסר מהרב ניר בן ארצי שליט"א

22/04/2010 13:00
לביאור המאורעות בארץ ובעולם מסר מהרב ניר בן ארצי שליט"א

בטבע
מה חשבתם, מה שקורה בעולם לא ידו של הקב"ה בדבר?! לא כח אלוקים בדבר?! האם כדור הארץ השתגע? האם הר געש שהתפרץ וקירקע מטוסים והפסיק טיסות, זה זמן שחולף? רק יד ד' בדבר! אלפי נוסעים אינם יכולים לזוז, מקורקעים. סחורות מקורקעות, המסחר - תקוע. זהו נזק כספי גדול מאוד. האם כל זה לחינם?! האם כל זה זמני?! כל אדם יבין שרבונו של עולם עשה זאת. ישנם עוד הרבה מקומות בעולם שבהם הרי געש, שטפונות, מפלי בוץ, רוחות סוערות, עזות וקשות וסיבוכים בין מדינות ובתוכם. ד' מסכסך ביניהם. האם לא רואים יד ד' בדבר? מה צריך עוד להבין? שרבונו של עולם כועס?!

בכלכלה
הכלכלה באמריקה נפלה ותמשיך ליפול. הכלכלה באירופה נפלה ותמשיך ליפול. הסינים, תפקידם להפיל את האמריקאים ואת אירופה באלגנטיות ובנעימות בלי שיתכוונו לכך. בסופו של דבר - גם הסינים יפלו. הקב"ה עושה הכל בטבע, פועל ועובד בתוך הטבע.

קריאה לעליה לארץ
כל אלו רמזים ליהודים לבוא דחוף לארץ ישראל, לארץ הקודש. כל יהודי הגולה חייבים לבוא לארץ ישראל. הקב"ה עושה הכל כדי להזהיר את היהודים שלא יפגעו, ד' רוצה לעזור לכם. דרך איתני הטבע, הרוחות בשמים, האדמה, אש, מים ורוח. דרך הפגיעה בכלכלה, השנאה ליהודים והאנטישמיות. הכל הקב"ה עושה כדי לעזור ליהודים לצאת מהרגלם החומרי, מהרגל מגוריהם בגלות. רבונו של עולם משתמש ומפעיל אמצעים רבים כדי לרמוז ליהודי הגולה לעלות לארץ. אמצעים אלו ימשיכו עד שהיהודי האחרון יגיע לארץ וכדי שהעולם ימשיך להתקיים אך ורק בשביל ארץ ישראל הקדושה.

ביעור הרשע, השקר והטומאה
ימשכו רעידות האדמה החזקות, סופות, רוחות חזקות, הרי געש וצונאמיים. בכל מקום שיש טומאה, אם בבני האדם, אם במגדלי בעלי חיים טמאים למסעדות לא כשרות - הכל יעלם. הקב"ה ישתמש באש, ובכל אמצעי לגופו של דבר וענין, ינקה כל דבר רע של טומאה כדי להכין קרקע ומקום למלך המשיח לצאת לאור העולם, לפעול ולעבוד על מנת להציל את העולם - כי הגיע הזמן!

בארץ ישראל
עם כל מה שקורה בעולם, ארץ ישראל מתפתחת, הכלכלה משגשגת, יש עבודה לכל יהודי ויהודי הנמצא בארץ ולכל העולים שיבואו לארץ אם רק ירצו לעבוד. כל העמים שמסביבנו - לבנון, חיזבאללה, סוריה, ירדן, עזה וחאן יונס, אירן ומצרים, אף אחד לא חי בשלום עם עם ישראל. כולם מחכים לרגע המתאים כדי לתקוף, לא רק מחוץ לארץ, אלא גם מבפנים, בתוך אדמת הקודש, יש הרבה גויים המשתלטים וקונים בתים של יהודים מאילת ועד מטולה.

מה יש לעשות?
כל אלו סימנים כדי שעם ישראל יתעורר, יהיה באחדות ויחזור בתשובה, ירבה חסד ויפסיק לשון הרע. שעם ישראל ילמדו תורה ויתפללו לריבונו של עולם.
אלו סימנים שהקב"ה נותן ליהודי הגולה וארץ ישראל. כל התופעות האלו, ימשיכו ויגברו כל שבוע יותר מקודמו! הקב"ה מזהיר את עם ישראל, מכל הכיוונים, כדי שלא לפגוע בארץ ישראל הקדושה וכדי שיהודי הגולה לא יפגעו ויבואו לארץ וארץ ישראל תישאר שלמה ומוגנת.
הכל הכנת קרקע להתגלות מלך המשיח.
כל יהודי העולם שיבואו לארץ תהיה להם אריכות ימים גדולה, הגנה ושמירה לעד ופרנסה בשפע. אל תחכו לרגע האחרון להגיע רק עם תיק ביד. יהודים בארץ! העירו את היהודים בכל העולם כולו לעלות לארץ, דחוף! אין זמן לעולם, אין עוד הזדמנויות.
שידעו כל העולם כי יש מנהיג לעולם - מלך מלכי המלכים הקב"ה!

 

 

 

 

 

 

  קובץ PDF להורדה צפיה והדפסה
  קובץ word לקריאה והדפסה
  קובץ JPG לצפיה והדפסה
הדפס
עבור לתוכן העמוד