דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסרים תשע"ז

בארץ ישראל הקדושה ימשיכו להיות ימים יפים. בורא עולם מראה לעם ישראל היהודים ולעולם כולו 'מה מסוגלות ידיי לעשות'.
כל נציגי האומות שבאו ללוויה של שמעון פרס, באו לינוק מארץ הקודש. באו שארץ ישראל תִפְתח להם שערים כדי ללמוד מהיהודים איך להתקיים בעולם.
כל אנשי הזימה והשוחד, משחדים ומשוחדים, נוכלים ורמאים, בכל עיר ועיר - יתגלו במערומיהם. יש להם הזדמנות: יום כיפור לפניהם לעשות תשובה לעולמים.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
חג הסוכות לפנינו ויש להרבות בשמחה, ולשמוח בספרי התורה ביום שמחת תורה הַקָרֵב.
הקדוש-ברוך-הוא אומר לכל העולם שהוא אוהב את ארץ הקודש, אוהב ומחבק את היהודים שנמצאים בה וקורא לכל היהודים שנמצאים בחו"ל לעלות דחוף לארץ הקודש.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
ממשלת ישראל ואזרחי ישראל, לא להתרגש מהחלטות אונסק"ו, כי המחליטים כולם גויים, אז מה יחליטו?
צה"ל וממשלת ישראל, צריך לשים לב שחלק מהגויים בעלי תעודת זהות כחולה, עוזרים למחבלים שבאים ממקומות אחרים כדי לפגוע ביהודים.
בשנה החדשה, מחג סוכות, יכו איתני הטבע את כדור הארץ בעוצמה אדירה שלא הייתה כמותה.
השמחה שהייתה בחג סוכות היא חלק מהאור הגנוז.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...
הגשם והסופות שהיו ביום חמישי בארץ ישראל הם מעשיו של בורא עולם, שפתח את הברכה ואת הדרך לכניסת החורף והתחלתו.
הערבים סביב מזרח ירושלים וחברון - חלק גדול מהם אין בהם אמונה. חלק מבעלי תעודת זהות כחולה, עוזרים מאוד לגויים שמחוץ לארץ ישראל.
הורים יהודים יקרים, לשמור על ילדיכם מהתבוללות, סמים, הימורים ושתייה חריפה.
יהודים יקרים, צריכים לתקן את מידותינו, לרחם זה על זה ולוותר זה לזה גם כשזה נראה בלתי אפשרי. יהודים, זה הסוף. כלו כל הקיצין! משיח בפתח ומחכים לשופרות!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

בזמן הקרוב, בדורנו - נזכה להמלכת מלך המשיח בפרהסיה. יהודים יקרים תאמינו, אין דיחוי ולא ימתינו עוד דור, זה יהיה הדור שלנו.
בורא עולם לא מוותר לאף אחד. אנשי זימה, רמאות, שוחד וגניבה, יצופו ויתגלו. בורא עולם מציף כל אדם שלוקח או נותן שוחד, מרמה, עושה מעשי זימה וחטאים למיניהם, כולם מתגלים, כולם צפים.
אין ליהודים מה לעשות באירופה, באפריקה, באסיה, באמריקה הצפונית והדרומית ובשום מדינה אחרת, חוץ מארץ ישראל. כדאי להם שיעלו דחוף לארץ ישראל, ליישב ולהתיישב מיליון וחצי יהודים בנגב, מיליון יהודים בגליל המערבי, חצי מיליון יהודים ברמת הגולן ומיליון וחצי יהודים בשומרון ובנימין.

לקריאת המסר המלא - היכנסו...

הקדוש-ברוך-הוא הראה לעולם כולו שהוא קובע מי יהיה נשיא בארה"ב ובכל המדינות. פתאום, באמצע הלילה התחרות מתחלפת, הילארי יורדת וטראמפ מתחיל להתקדם, מצליח ועולה להיות נשיא ארה"ב.
טראמפ הנשיא החדש, יגלה את כל הרמאויות, השוחד והנוכלות, כמה שאפשר. יש לו עבודה מרובה, לתקן את המעוות משנים קודמות.
איתני הטבע, רעידות אדמה, אש, חום, קור, שיטפונות, רוחות וסופות - כל זה יהיה רק בחו"ל! גוג ומגוג - מחוץ לגבולות ישראל. תוהו ובוהו - מחוץ לגבולות ישראל.
בישראל יהיה רק טוב ורק טוב בלי סוף!

לקריאת המסר המלא - היכנסו...  1. לעמוד הבא

עבור לתוכן העמוד