דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - ליום הכיפורים תשע"ח - ד' תשרי תשע"ח

24/09/2017

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

ליום הכיפורים תשע"ח

נמסר ביום ראשון, ד' בתשרי תשע"ח (24.9.17) | 8:30

 

אבא שבשמיים, אב הרחמים, מרחם על כל בריותיו ועל כל מעשה ידיו. כל מה שעושה בעולם – הכל ברחמים, הכל ביושר ואמת וברחמים גדולים. כל פעילות איתני הטבע והאנטישמיות, התפרצויות הרי הגעש, שיטפונות, סערות ורוחות, צונאמי קטן וגדול, תאונות ואסונות טבע קשים ביותר – הכל ברחמים גדולים. בורא עולם לא ביטל את ההבטחה שהבטיח אחרי המבול, שלא יהרוס את העולם - עומד בהבטחתו. היום בורא עולם זהיר מאוד במה שמבצע בכדור הארץ, שלא להרוס את כדור הארץ וכל מה שיש בו. בורא עולם עובד בזהירות גדולה מאוד, מכה כדי לנקות ולזכך מקומות, במקביל להבריח את היהודים מחו"ל שיעלו לארץ ישראל הקדושה, במקביל להרוס את הטומאה והתועבה בעולם ובמקביל גם נותן לארה"ב ולטראמפ תעסוקה.

כשטראמפ יבין וכשהעולם יבין, מי זה העם היהודי ומה זו ארץ ישראל הקדושה שהיהודים נמצאים בה, כשיבינו שהיהודים בארץ ישראל הקדושה הם עם נבחר ובזכותם חי כל העולם ויסתמו את פיותיהם של הפלסטינים והחמאס – רק אז תהיה להם מנוחה. לחמאס ולפלסטינים יש את מדבר סיני כדי להקים שם גורדי שחקים, יש להם מיליוני דונמים של אדמות במדינות ערב לגור שם. במצרים יש כמעט תשעים מיליון בני אדם, עוד מיליון או שניים של פלסטינים לא ישנו כלום. אבל הם רוצים להילחם דווקא עם היהודים בארץ ישראל הקדושה, שמחייָה ונותנת חיים לעולם הזה. זו שנאת חינם, להתנגח בנו סתם. הם לא מאמינים בכלום, מעניין אותם רק כסף ופרייה ורבייה, כל מה שאסור – אצלם מותר.

אבו מאזן עובד על כולם בעיניים, רוצה להתחבר לחמאס, לפלסטינים ולרצועת עזה, כדי להראות שהוא מנהיג חזק. לא כדי לעשות שלום, אלא כדי לשלוט בכל מקום. הם לא רוצים שלום, רוצים רק להרוס את ארץ ישראל. יש אדם שאוהב סמים, יש אדם שאוהב שתייה חריפה – הם, בדם שלהם להרוס את ארץ ישראל, סתם בלי סיבה. מוכנים להיהרג, למות ולהרוג.

צה"ל להיות ערני בגבולות ולא להאמין לאף דיבור של מנהיג ערבי.

הקדוש-ברוך-הוא קרא לכל היהודים משנת תש"ח (1948), להגיע לארץ הקודש, ורצה שיבואו ויכנסו לגור בארץ ישראל הקדושה, מיליוני יהודים הגיעו. ארץ ישראל הקדושה היא תיבת נֹחַ, ומי שגר בארץ ישראל הקדושה, מוגן ושמור כמו בתיבת נֹחַ. יהודי שגר מחוץ לגבולות ארץ ישראל הקדושה – לא מוגן ולא שמור, לא יודע מה יילד יום ולא יודע מה יִקרה בעוד שנייה.

ימשיכו רעידות אדמה קשות, צונאמי קשה, חצי צונאמי וצונאמי מלא, שריפות קשות, התפרצויות הרי געש, תאונות באוניות, מטוסים, רכבות ומכוניות, ויהיו אסונות טבע. יהיו הרבה טעויות במפעלים שמייצרים או שולחים טילים, הרבה פיצוצים בתוך עצמם.

איראן שלחה טיל כדי להזהיר את ארץ ישראל. על הטיל הזה כתוב 'לא להתעסק עם איראן'. איראן פוחדת פחד מוות מארץ ישראל ומצה"ל. איראן זה כלב שנובח ואין לו שיניים. הם ראו שקים מצפון קוריאה שולח טילים ומפחיד את כל העולם, למדו ממנו את הפטנט ושלחו טיל כדי להבהיל את ארץ ישראל במיוחד ואת האמריקאים. פוטין מחייך על כולם.

צפון קוריאה, לא להתעסק איתם. לא להתעסק עם קים, לא להתגרות ולא להתנגח, הכל משחקי כבוד של גבריות מי גיבור יותר. כולם פוחדים מהאטום, אז 'תרדו מהעץ' בבקשה, זה לא מועיל לעולם.

לבנון, פוחדים מנסראללה, לא מתערבים ונסראללה עושה מה שהוא רוצה. לבנון סומכת על ישראל ועל צה"ל שמפוצץ כל מה שמגיע – אז יש לה שקט.

סוריה נמחקת ומתה. חושבים שדאע"ש מת, אבל כל לילה נולדים אלפי דאע"ש חדשים. משימתם - להרוג את נשיא סוריה.

רוסיה, פוטין נהנה מכל ההפקר, מוכר נשק ועושה אימונים ותרגילים בסוריה ובמזרח התיכון.

מצרים, סיסי מדבר עם רה"מ בנימין נתניהו כדי להוריד מעליו את הפלסטינים, להעביר אותם לגב של נתניהו וישראל. אין שקט במצרים ולא יהיה, גם שם האדמה רועדת מהרעב.

תורכיה, דאע"ש גומר עליה, הכורדים גומרים עליה וארדואן - נמאס לו לחיות.

עיראק אין לה עמוד שידרה ולא בסיס, הכל מבולבל, מגדל בבל עובד.

סין, יפן ודרום קוריאה בפאניקה. הם פוחדים מהטילים של קים וצפון קוריאה.

בסין, תורכיה וירדן הכלכלה מתפרקת לרסיסים. כל היהודים שמשקיעים שם – להתקפל ולברוח משם כמו מאש. למכור כל מה שיש וליישב את ארץ ישראל.

הכלכלה של ישראל הטובה ביותר בעולם. אף אחד לא יודע וגם הממשלה לא יודעת.

הים מחכה להוראות של הקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא פועל והורס ובונה ולא שואל אף אחד. הקדוש-ברוך-הוא עושה כך למרות הבחירה החופשית, כדי להרתיע את העולם להחזיר אותו בתשובה.

אבא שבשמיים אומר להורים היהודים: תשמרו על בנותיכם מהגויים והערבים, הם רוצים להרוס את הרחם היהודית כדי שייוולדו ממנה גויים ערביים. הורסים בנות, רוצים לדלל את הכוח של היהודים בעם ישראל. הם נותנים לנוער ולנערות היהודיים סמים, שתייה חריפה והימורים בחינם – כדי להרוס אותם. עד מתי תהיו רדומים! תתעוררו!

שנה טובה ומבורכת לעם ישראל, גשם יבוא בעיתו, יהיה שפע של גשם, יהיו ארבע עונות טובות ומדויקות ומזג האוויר יהיה טוב מאוד בישראל. הכלכלה הכי טובה בישראל, והטכנולוגיה הכי טובה בישראל.

ראש השנה עבר טוב מאוד, יום הכיפורים יעבור טוב מאוד, כל בתי הכנסת מלאים עד אפס מקום. כל יהודי אמיתי, מהימין או מהשמאל – כולם יהודים, ומצווה אותם הקדוש-ברוך-הוא להיות באחדות ואהבה. ביום הכיפורים – אין מחיצות בין עם ישראל היהודים לבין הקדוש-ברוך-הוא. בורא עולם מחבק את כל היהודים ורוצה שהיהודים יעשו תשובה ויקיימו את עשרת הדיברות. רוצה שיהודים יכירו בטוב ויודו לה' יתברך בשלוש תפילות ביום, ובתפילין בבוקר. הקדוש-ברוך-הוא רוצה עולם חדש, נקי וזך ורוצה להשיל את עורו של הנחש, את הזוהמה, הלכלוך והזימה. במקביל, רוצה בורא עולם להרוס את העולם הישן, בשיתוף פעולה עם ארץ ישראל הקדושה ועם היהודים שבארץ ישראל הקדושה.

כל היהודים שעוברים ייסורים - לקבל באהבה, כי זה לטובתנו, זה רצונו של בורא עולם ואלו חשבונות של הקדוש-ברוך-הוא.

כל ההפרעות בעולם יימשכו, גם האנטישמיות ואסונות הטבע, עד שיתגלה מלך המשיח בפרהסיה.

משיח בדורנו, בקרוב ייצא לאור בפרהסיה, פועל ועובד, ובשר מבשרנו, לא רוח ולא מלאך רוח. הוא בשר מבשרנו וגם מלאך - נקרא איש אלוקים. משיח עובד, פעילותו גדולה בלילה, נשמתו של משיח מגינה ושומרת על ארץ ישראל הקדושה!

 

 

  מסר הרב שליט"א ליום הכיפורים תשע"ח להורדה
הדפס
עבור לתוכן העמוד