דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת פנחס - י"ח תמוז תשע"ח

1/07/2018

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת פנחס תשע"ח

נמסר ביום ראשון, י"ח בתמוז תשע"ח 1.7.18 | 8:30

 

מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא, אב הרחמים, מאריך אף עד גבול מסוים. לא משנה מה שעבר, היום, בגלל שקרובה התגלות מלך המשיח בפרהסיה, הקדוש-ברוך-הוא מקצר זמנים והכל מרגע לרגע. הכל מתנהל במהירות גדולה בעולם כולו וגם בארץ ישראל, למרות שלא כל כך מרגישים שזה במהירות, בגלל הכמות האדירה של תיקון העולם - אצל בורא עולם זו מהירות.

הקדוש-ברוך-הוא מאוד רכושני כלפי ילדיו היהודים שגרים בארץ ישראל הקדושה, וכל נשיא או ראש ממשלה, אדם או מדינה בעולם, שינסו לפגוע ביהודים שגרים בארץ ישראל בלבד, או לפגוע בשמה של ארץ ישראל או לפגוע בשמם של היהודים שגרים בארץ ישראל - יקבלו הנחתות ומכות קשות ביותר במיידית. למה במיידית? כדי שיבינו מיד מה סיבת הסיבות לְמָה שקרה להם, וְלָמָה הקדוש-ברוך-הוא הנחית עליהם הנחתות.

הקדוש-ברוך-הוא מזהיר את כל העולם כולו, 'אל תיגעו לי בארץ ישראל הקדושה כי היא שייכת רק לעם היהודי, ואל תפגעו לי ביהודים האמיתיים שגרים בארץ ישראל הקדושה'. מזהיר ומתרה ללא תנאים. שלא תבואו בטענות מדוע חוטפים מכות קשות ביותר מאיתני הטבע וכל מיני סיבוכים ותסבוכות כלכליות, צבאיות, מדיניות וחברתיות.

כל מדינות העולם צריכות את ארץ ישראל ואת עזרת היהודים שגרים בארץ ישראל הקדושה בלבד. כל העולם נזקק למוח היהודי שבארץ ישראל. היהודים שגרים בארץ ישראל, כוחם הרבה יותר חזק, פי כמה וכמה, מהיהודים שגרים בחו"ל.

למרות השריפות בארץ ישראל, הכל יחזור להיות ירוק וחי והכל יתהפך על הגויים הערבים. יהיו להם שריפות בבתיהם בכל מקומות מגוריהם. מידה כנגד מידה לא פסקה מן העולם. בורא עולם לא מוותר לאף אדם בעולם שפוגע בארץ ישראל הקדושה וביהודים שגרים בארץ ישראל. שכל אדם בעולם יקח בחשבון, לפני שהוא חושב או עושה פעולה נגד ישראל, אחר כך אין חזרה, הוא יחטוף ובמיידית, מפציעה קשה ועד מוות, רעידות אדמה, שיטפונות, התפרצויות הרי געש, רוחות קשות, אסונות ועוד.

הקדוש-ברוך-הוא אומר ליהודים: כל מי שיש לו אמונה בקדוש-ברוך-הוא: ימין עושה חַיִל. מי שמתחיל ברגל ימין מהבוקר, ומודה לקדוש-ברוך-הוא שהחזיר לו את נשמתו, מברך ברכות השחר ומתפלל להודות לה' ולשבח את ה' – אז פותח לו הקדוש-ברוך-הוא אופקים מבורכים בכל. הקדוש-ברוך-הוא לא עושה רע לאף אחד. אדם עושה רע לעצמו, לפי בחירתו. בנשמות אין בן או בת, נשמה זו נשמה. כל מי שמאמין ומודה, ומשבח את הקדוש-ברוך-הוא – מכיר בטוב שבא לו מהקדוש-ברוך-הוא, הקדוש-ברוך-הוא נותן לו רק טוב, חיים טובים, בריאים וארוכים ופרנסה בשפע.

הקדוש-ברוך-הוא מגן חזק מאוד על ילדיו שגרים בארץ ישראל הקדושה. אלו שנמצאים בחו"ל, שפועלים ועובדים בתפקיד להגנת המולדת ארץ ישראל, הקדוש-ברוך-הוא מלווה אותם ושומר עליהם גם כשהם מחוץ לגבולות ישראל.

אסור לממשלת ישראל להיות כנועה לאף מדינה בעולם, כי כולם רוצים לינוק מארץ ישראל ומהיהודים שגרים בארץ ישראל בלבד.

כל חברי הכנסת וממשלת ישראל, להפסיק לשון הרע. נבחרתם לכנסת לשרת את אזרחי מדינת ישראל ולא לשרת את עצמכם וטובתכם. צריך לפתוח לבבות ולבנות את ארץ ישראל הקדושה. לא לעצור את הנדל"ן בשום כיוון. יש מחיר למשתכן וחושבים שתיעצר עליית המחירים. עצרו את הקבלנים מלבנות ולמכור ובסופו של דבר – לא יהיו, חס ושלום, בתים למכירה בארץ ישראל. יהיה ביקוש אדיר של עולים חדשים שיבואו בהמוניהם ובסוף, המחירים יעלו הרבה יותר וכל התוכנית תיפול לפח. ישראל – יד ה' בדבר. לבנות בתים ללא הפסקה בארץ הקודש, הכל הכנה לגאולה ומשיח ובניית בית המקדש השלישי. כל היהודים בעולם צריכים לבוא לגור בארץ ישראל. ירצו או לא ירצו, כל היהודים האמיתיים שיש להם נשמה של יהודים – יבואו לגור בארץ ישראל.

כל חברי הכנסת והשרים, להיות באגודה אחת, בשמחה ואהבה. נאה דורש נאה מקיים. זה הכוח של חברי הכנסת והשרים - אגודה אחת ואחדות. זה הכבוד של כל אחד ואחד, זה הכבוד של כנסת ישראל והכבוד של ארץ ישראל הקדושה בשמיים ובארץ.

החמאס מזרע עמלק. לא מוותר, רואה שישראל לא מצליחה מול הבלונים והעפיפונים. אין דבר שמדינת ישראל וצה"ל לא יכולים לעשות בעולם כדי לבטל רוע כלשהו והפרעה כלשהי. צה"ל לא רוצה מלחמה איתם, עושה מה שמעדיף. לחמאס יש תרגיל מתוחכם, תרגיל עמלקי. הם ממשיכים עם העפיפונים והבלונים כדי לבלבל את צה"ל שימשיך לחפש אותם, כדי שימשיכו במקביל לחפור בשקט. הם ממשיכים לחפור מנהרות בשגעון עשרים וארבע שעות. שחרבם תבוא בליבם ויהרגו זה את זה. צה"ל, להמשיך לחפש את המנהרות עשרים וארבע שעות בלי השפעת הבלונים והעפיפונים.

החמאס ואבו מאזן לא להאמין להם, הם לא רוצים שלום, רוצים לזרוק את היהודים לים. החמאס והפלסטינים חיים בלכלוך, לא מסוגלים לחיות בדרך מודרנית, לא מסוגלים להיות בני אדם, לא מסוגלים להיות אינטליגנטיים ומודרניים, הם חיים בצורה בהמתית, הם אוהבים את הלכלוך והפסולת, הזימה והזוועות.

האנטישמיות בעולם כולו מתפתחת, גוברת וגוברת, מתחזקת מאוד מאוד מאוד, בזמן קצר ביותר. בורא עולם לא יעצור את האנטישמיות בעולם, אחר כך יעשו כל מה שחפץ ליבם והם לא בני אדם נורמליים הם מטורפים.

בירדן הכל הרוס. אוכלים זה את זה, אין להם פתרונות. מלכם פוחד פחד מוות מהמסתננים הסורים שיהרגו אותו.

חיזבאללה ונסראללה נלחמים עם הסורים והמורדים וגם עם האיראנים. יהיה להם שם סלט מיונז, אבל סלט מקולקל.

באיראן האזרחים מתעוררים, יצאו מהתרדמת ומההיפנוזה שהשלטון מהפנט אותם. כרגע יצאו בכמויות אדירות וזה ילך ויגדל ויגדל עד שהצבא האיראני יתהפך על הממשלה. סבלנות. יד ה' בדבר ולקדוש-ברוך-הוא יש זמן, ויש תוכניות שלו.

העיראקים גמורים, אוכלים והורגים זה את זה. יש להם דאע"ש וקיצוניים, אין שום שלום ואין שום התקדמות לשלום.

לבנון רוצה להישאר לבנה, לא רוצה מלחמות, לא רוצה נבלות.

קים חושב שארה"ב וטראמפ לא מבינים. הושיטו לו יד, נתנו לו הזדמנות. אם ייקח את ההזדמנות הזו ולא יתהפך - יצליח. לא ייקח – יסתבך עם עמו ועם עצמו. בכל זאת הוא מפחד שהכלכלה בארצו תיהרס אם ימשיך עם עניין האטום. חושב שלא רואים אותו.

המסתננים והפליטים המוסלמים מכל העולם, כובשים את כל אירופה. אירופה הופכת בכל יום ויום למוסלמית, שוקעת בבוץ ובים והם חיים באשליות. בינתיים, האנטישמיות, המסתננים והפליטים באירופה מגרשים את היהודים. זה התפקיד שלהם, זו המשימה שקיבלו. אחר כך יגרשו את הנוצרים או יהרגו. יהודים בגרמניה, צרפת, אנגליה, לברוח מהר מהר והרבה יותר מהר. ולבוא לגור בארץ ישראל.

אזהרה לממשלת ישראל, צה"ל, שב"כ ומוסד: כל הפליטים שבורחים מסוריה, ירדן לא נותנת להם להיכנס לשטחה. ממשלת ישראל וצה"ל להתעורר להתעורר דחוף! זה תרגיל מלוכלך כדי שהפליטים יכנסו לכבוש את רמת הגולן באלגנטיות. בשקט בשקט, בלי מלחמה להתבסס ברמת הגולן, מאלפים לעשרות-אלפים, למיליונים. ריבונו של עולם אומר לכם: אסור אסור אסור לפתוח להם שום פתח ושום שער. לא לקבל אף פליט ואף מסתנן מסוריה. אל תהיו יפי-נפש, בסוף תהיו מכוערי-נפש. סכנה גדולה ביותר לפתוח שערים ולהכניס פליטים לכיוון

רמת הגולן. בורא עולם מזהיר: אסור! יהיה רע שברע לכיוון ישראל אם יתנו לפליטים להיכנס. זה פטנטים וטריקים של הירדנים והסורים ביחד! מקומם בסוריה, ירדן, תורכיה או אירופה, לא בישראל! למרות שענן אש שומר ומגן על אדמת ישראל, אנחנו גם צריכים לשמור על נפשותינו, "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

ארה"ב ורוסיה מחזרות אחרי המזרח התיכון, כל אחד מציע דברים ועל גב מדינת ישראל. לישראל אסור להיכנע לאף אחד מהם, כי ארה"ב ורוסיה יונקות מארץ ישראל הקדושה.

ישראל היא מרכז העולם, המקום הקדוש ביותר בעולם, שייכת ליהודים שגרים בה. כל מדינה ואדם שבשלום עִם מדינת ישראל – זוכה לברכות עד אין-סוף מפי עליון. מי שלא - מפסיד ונהרס ומתכלה מן העולם.

ארה"ב ורוסיה, מחבקות את מדינות ערב כדי להגיע לשלום. הן לא רוצות אטום, רוצות שיהפוך לדברים חיוביים ולא להרג. אסור לישראל להסכים לטראמפ בדברים שלא מתאימים למדינת ישראל. ארץ ישראל, מדינת ישראל וצה"ל צריכים לדעת פעם אחת ולתמיד - הן צריכות אותנו ולא אנחנו אותן.

ארה"ב מברכת את ארדואן שהצליח בבחירות. הוא לא הצליח ולא הרוויח. הוא זכה בעזרת איומים והרג נוראי. פחדו ממנו. בקרוב מאוד לא יוכל לעמוד על רגליו. ארדואן בקרוב מאוד לא יוכל לעמוד על רגליו. אזרחי תורכיה מחפשים לפגוע בו.

לאיראן יהיו מהלומות קשות והשלטון יפול ויתרסק. לא נלחמים בישראל ישירות, רק בדרך עקיפה, דרך סוריה.

חיל-האויר שלנו, של היהודים בישראל, מלאכים מלווים אותם בשמיים שיסעו לשלום ויחזרו לשלום. כל תחמושת שמגיעה מאיראן ובאה דרך תורכיה ע"י תחבולות - ישראל מפוצצת ופוטין לא מתנגד. מבין שזו הגנה של ישראל. העיקר שיש פרנסה בזה.

הנסיך האנגלי שבא לישראל, לא מזיק ולא מועיל. בא בשקט והלך בשקט.

אבו מאזן צוחק על כולם, הוא והחמאס. כמו תינוק. לא רוצה שלום. אחרי שהם הלכו - איזה שלום? רוצה מלחמה.

בירושלים צריך הרבה זהירות במיוחד מערבים בעלי תעודת זהות כחולה שמטעים את היהודים.

בורא עולם מבקש, אסור ליהודים להתבולל. יהודים חייבים לשמור על היהדות.

כל העולם יודע, שהקדוש-ברוך-הוא שומר ומגן על ארץ ישראל וגבולותיה. הקדוש-ברוך-הוא משכנו, מקומו וביתו – בארץ ישראל. שהיהודים יקיימו את עשרת הדיברות, יהיה להם טוב עד בלי די.

אנחנו נמצאים בתקופה שהיא כמו עשרת ימי תשובה, שלפני יום הכיפורים. נמצאים בתקופה שמחכים כל רגע ורגע לגילוי מלך המשיח. נמצאים בתקופה שצריכים כל היהודים לקיים את עשרת הדיברות ולהתחזק ביראת-שמיים, להפוך ממר למתוק, מרע לטוב, משנאה לאהבה, מגאווה לצניעות ואהבה, משנאת יהודים לאהבת יהודים, כדי שתהיה לנו ההזדמנות להיות במעגל הראשון בזמן שמשיח עומד להתגלות בפרהסיה.

כל הגויים בעולם יודעים שיש משהו מיוחד בישראל, שיש משיח צדקנו שמגן ושומר על גבולות ישראל. מחכים ליום המיוחל, שכולם יצביעו על מלך המשיח צדקנו. לרדת מהספק ומהפחד ולהבין שזה עכשיו! עכשיו זמן של גילוי משיח בפרהסיה! להצביע ולבקש מהקדוש-ברוך-הוא שיוציא אותו בפרהסיה. זה הזמן, זו התקופה במאה אחוז. אל תהיו בספק. כל מה שאנחנו כותבים פה – יקרה.

משיח בן דוד גלוי הרבה יותר ממה שהיה, רואים אותו, אין סתר, שומעים אותו ורואים אותו, מחייכים אליו והוא מחייך לכולם ואוהב את כולם. משיח שליח ה', הוא של כל עם ישראל. נותן להם תבונה ודעת, מזכך אותם להידבקות בקדוש-ברוך-הוא.

צריכים להיות מעגלים מעגלים והקדוש-ברוך-הוא מכוון שכולם יהיו במעגל הראשון. יהודים יקרים, לצאת מהספק ולהאמין במה שכתוב פה. המאמין יזכה למעגל הראשון.

הלועגים, הלעגנים והמבזים, יבואו למשפט מול כל העולם. חבל. אל תנסו את הקדוש-ברוך-הוא. תאמינו תרוויחו וגם תהיו במעגל הראשון!

 

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "פנחס" תשע"ח להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד