דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת ראה - כ״ד אב תשע"ח

5/08/2018

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת ראה תשע"ח

נמסר ביום ראשון, כ"ד באב תשע"ח 5.8.18 | 8:30

 

בורא עולם, אבא שבשמיים, מנהיג את העולם. גילוי בורא עולם בעולם הזה - דרך איתני הטבע. דרך פעילות איתני הטבע מדבר איתנו, דרך הרוח, האש והשריפות, התפרצויות הרי הגעש, הרוחות הקשות, רעידות האדמה, השיטפונות, השלג שנמס, חום, קור וגשם. זה דיבורו של בורא עולם עם העולם הזה ועִם עַם ישראל וארץ ישראל. יש עוד דרך שבורא עולם מדבר עם בני אדם ועם העולם – דרך ייסורים ובעיות, דרך תקלות שעושה לאדם בעולם הזה והייסורים שעובר אדם בעולם הזה.

כל מה שקורה ברצועת עזה, השריפות שעושים, דרך זה מדבר איתנו הקדוש-ברוך-הוא וצריך לפתור את הבעיות האלה. דרך ההפגנות על חוק הלאום במדינת היהודים מדינת ישראל – מתגלים האנשים המוסתרים והמסכסכים בתוך עם ישראל, המרצע יצא מן השק. מדינת ישראל וממשלת ישראל צריכה להתעורר דחוף! כל ההפגנות וכל ההפרעות בארץ ישראל ובעם ישראל באות מהגויים בחו"ל וגם מהערבים שגרים בארץ ישראל. מאירופה, מאיראן, כווית וקטאר וממקומות אחרים בעולם, מזרימים מאות מיליוני דולרים כדי לפגוע בארץ ישראל הקדושה - לעולמי עולמים לא יצליחו! אף מדינה ואף אדם בעולם לא יצליחו לפגוע בארץ הקודש, ארץ ישראל, כי היא מקור הברכה, מקור החיים ומקור האור שדרכו ניזונים מעל שבעה וחצי מיליארד בני אדם בעולם. בזכות ארץ ישראל הקדושה והיהודים שגרים בארץ ישראל הקדושה בלבד, העולם הזה קיים.

היהודים צריכים להבין שאין לנו ארץ אחרת. יש לנו רק את מדינת ישראל, ארץ הקודש ששייכת ליהודים, לעם היהודי. איטלקים גרים באיטליה, מצרים גרים במצרים, ירדנים בירדן, סורים בסוריה, צרפתים בצרפת, יהודים גרים בארץ ישראל מהתחלת העולם ועד עכשיו.

כל הערבים, הפלסטינים והחמאס, ובכל המקומות שמפריעים – זו סתם שנאת חינם. מקנאים ביהודים שגרים בארץ ישראל, שהם הכי מוצלחים בעולם ובזכותם חי העולם כולו. לא רק שאין לנו ארץ אחרת, גם הגויים באירופה מגרשים את כל היהודים. מאפריקה כבר גורשו רוב היהודים, חלק הגיעו לארץ ישראל וחלק למקומות אחרים בעולם. אבל אפריקה מתרוקנת מיהודים כליל. הרבה מדינות באירופה מתרוקנות גם הן מיהודים. חלק העדיפו להתבולל ולעזוב את העולם בהתבוללות, לעזוב את הקדוש-ברוך-הוא וחלק הגיעו לארץ ישראל. כמו שאפריקה התרוקנה מיהודים, גם אירופה תתרוקן מיהודים ובמקביל יברחו היהודים גם מארה"ב כמו מאש ויבואו כולם לגור בארץ הקודש.

אף אחד בעולם לא ניצח את הקדוש-ברוך-הוא. אלה תוכניותיו, ירצו או לא ירצו - אלה תוכניותיו. בורא עולם עושה רק טוב ואנחנו חושבים שעושה רע. בורא עולם עושה רק טוב לארץ ישראל ולעולם, אפילו שיש דברים שליליים או אסונות קשים של איתני הטבע. הקדוש-ברוך-הוא עושה רק טוב, מְנַעֵר את העולם, מזכך את העולם, מטהר והופך את העולם. בארץ ישראל הקדושה יהיו חיי נצח ליהודים וכל הגויים בעולם יעבדו את ארץ ישראל, ירצו או לא ירצו. זו הדרך.

יבינו ויידעו כל היהודים וכל שבע וחצי מיליארד בני אדם בעולם, שהערבים, הדרוזים או כל מגזר אחר שבישראל שווים ליהודים בקבלת ביטוח לאומי ובהטבות. הם מקבלים הכל טוב ולמרות זאת, יש סכסכנים שרוצים לפגוע בעם היהודי ובממשלת ישראל.

אלפי שנים ניסו לפגוע בעם היהודי ולהשמיד אותו ואף פעם לא הצליחו, ידו על העליונה! ועכשיו, שיש גאולה ומשיח, אין שום סיכוי, אפילו לא הקטן ביותר, להפריע לארץ הקודש וליהודים שגרים בארץ הקודש! הגויים בחו"ל משקיעים הרבה כסף כדי להשפיע שיעשו הפגנות בארץ ישראל. מתוך מאה אחוז מפגינים, אולי 5 אחוז מפגינים באמת, 95 אחוז - זיוף. ממשלת ישראל לא להיכנע לאף אחד, לא בישראל ולא בעולם. ממשלת ישראל לא להיכנע ולא להתרגש מאף אחד. מדורי דורות שייכת ארץ ישראל לעם היהודי. מי שלא רוצה לחיות בישראל – חופשי לעצמו. ממשלת ישראל צריכה לפקוח עיניים ולחפש מי מתסיס את הדרוזים נגד מדינת ישראל.

היהודים השמאלנים יודעים בוודאות שארץ ישראל שייכת ליהודים ותוכניותיהם בדיוק כמו אותן תוכניות של הימין, רק בסתר. גם בגלל העניין הפוליטי הם הופכים את עורם כדי למשוך קולות מאנשים שהם נגד הימין. חבל מאוד. בורא עולם לא ייתן לאף אחד לפגוע בארץ הקודש, חבל לכם על הזמן וחבל על המאמץ. אתם נלחמים עם אלוקים.

פתאום מתגלים כל מיני אנשים שהם נגד. צה"ל, השב"כ והמוסד – לפקוח עיניים. זה מדליק נורה אדומה בישראל. אסור לוותר על ארץ ישראל, ארץ ישראל שייכת לעם היהודי אלפי שנים. יש שמאל שהם אינם יהודים ויש שמאל שהם יהודים. השמאל היהודי תוכניותיו אותן תוכניות כמו של הימין, רק בסתר. השמאל הלא יהודי הם גויים, ערבים ואחרים גם מחו"ל, שמשפיעים על הערבים במזרח ירושלים ובמקומות אחרים, להפריע לעם ישראל. זו הטומאה שרוצה לנצח את הטהרה ולא תצליח!

החמאס והפלסטינים מצאו שיטה חדשה, כל פעם שצה"ל מפציץ אותם, הם מבקשים הפסקת אש. הכל זיוף, זה תרגילי מלחמה קרה ודם קר. בדיוק כמו פרעה מלך מצרים שקיבל מכות וביקש שיפסיקו את המכות. עד שתגיע המכה העשירית, מכת בכורות ואז יכירו טוב את הקדוש-ברוך-הוא! החמאס רוצים להרוס את ארץ ישראל, את השמאל ואת הימין, את כולם. אין להם מטרה אחרת, להם ולכל הגויים במזרח התיכון.

רוסיה כבשה את סוריה ושולטת בסוריה, כי ישראל היא יד ימינה של ארה"ב. רוסיה אומרת שישראל היא יד ימין של ארה"ב, לכן רוסיה רוצה לשלוט בסוריה, כדי שיהיה שיווין בין הכוחות.

בסוריה לא יהיה שלום לעולם. הכל מסובך עד אין-סוף. המורדים, דאע"ש, חיזבאללה וכל המטורפים שנמצאים בסוריה לא יוותרו לאף אחד, גם לא לחיילים הרוסים שיהיו שם, ילחמו גם בהם.

איראן הולכת ונופלת ונופלת. יש מהפכה פנימית בתוך תוכה, קרוב הזמן שתהיה מהפכה. איראן מתגאה שהיא חזקה בים.

ארה"ב מנמיכה את איראן. רוצה שהשלטון של החיזבאללה באיראן ייפול ושיהיה שלטון איראני נקי.

תורכיה, ארדואן הורג את כל המתנגדים לו. ארדואן רגוע כי דאע"ש איתו. תורכיה ואיראן יפלו.

עיראק, אין מי שיעזור לה.

ירדן מחכה לנתח של העוגה. לא יהיו שתי מדינות!

מצרים עושה הכל כי יודעת שישראל חזקה מאוד, חזקה מכולם בעולם. ישראל עוזרת למצרים בשקט. סיסי נלחם במדבר סיני, כדי שלא יהיה לו בלאגן במצרים מכיוון סיני. עושה הכל כדי לקבל כסף מארה"ב.

חמאס, אין בהם אמונה, לא להאמין בהם. הם מתכננים כל הזמן איך לחטוף חס ושלום, חיילי צה"ל.

חיילי צה"ל להיות ערניים בצמתים ובבסיסים הצבאיים, לא להגיד 'לי זה לא יִקרה'.

בכל גבולות הצפון, רמת הגולן ומסביב, לפקוח עיניים חזק, יש הרבה מחבלים מפוזרים ומסוכנים מאוד. צבא-הגנה-לישראל שומר, לא ינום ולא ישן שומר ישראל. צה"ל פוגע לפי הצורך.

ארה"ב, טראמפ ימשיך לעזור לישראל בסתר ובגלוי, לא ילך לאחור לעולם. חלק נגד וחלק לא נגד - טראמפ בעד ישראל. יודע שהקדוש-ברוך-הוא בחר אותו כדי לעשות סדר בעולם ולעזור לארץ ישראל ליהודים שגרים בארץ ישראל. כל עוד הוא ימשיך לעזור לעם ישראל בדרך הטובה והנכונה, הקדוש-ברוך-הוא יגן וישמור עליו ויפתח לו דרך לבריאות טובה וחיים טובים וכל המפריעים לו - יבלבל מחשבותיהם.

יהודים שגרים בחו"ל, חבל להמשיך לגור שם. לחזור ולעלות לארץ ישראל – דחוף דחוף. האנטישמיות קשה מאוד מאוד מאוד!

ההתבוללות מכעיסה מאוד את ריבונו של עולם, הסמים, השתייה החריפה וההימורים. ההורים צריכים לשמור על ילדיהם, להטיף להם מוסר כמה שאפשר ולשמור עליהם מכל ההפרעות האלה.

על כל חברי הכנסת להיות בשלום ולקדם דברים טובים של ארץ ישראל הקדושה, לפתח את ההתיישבות בארץ ישראל, בנגב, בגליל המערבי, רמת הגולן ובקעת הירדן, יהודה ובנימין, שומרון וערבה. תפסיקו להשקיע בבניית בתים במרכז הארץ. יש המון אדמה מסביב למרכז הארץ.

משיח בן דוד מגן בלילה בזמן שישן, בבוקר קם כמו אדם רגיל. בלילה זו עבודה אחרת. יש לו שתי נשמות. אחת עובדת בלילה ואחת עובדת בבוקר וביום.

האימהות שלנו בשמיים, כולן מחובקות, שרות, רוקדות ומתופפות. השמחה שלהן גדולה. יודעים שקרוב הרגע ליציאת משיח בן דוד בפרהסיה, הם מתכוננים. גם בישראל לקנות תופי-מרים ולבקש מבורא עולם שיגלה בפרהסיה את משיח צדקנו. היהודים בישראל, מי שמאמין בגאולה ובמשיח בן דוד שנמצא וקיים, עובד ופועל, וקרוב להתגלות בפרהסיה - תיכנס בו שמחה, אושר, בריאות טובה ואיתנה, יפתחו לו פתרונות טובים לפרנסה טובה ויצליח בכל דרכיו.

משיח נמצא ואין אחורה! משיח נמצא וכולם מוכנים וממתינים ועם זאת, לזרום בשמחה קדימה. רובם, בארץ ובעולם יודעים מי זה, צריך רק לבקש שבורא עולם יוציא אותו בפרהסיה. משיח בן דוד יש לו צינור מיוחד ישיר לקדוש-ברוך-הוא, צינור בינו לבין הקדוש-ברוך-הוא שאין לאף אדם. בזמן שייצא בפרהסיה, יגמרו כל הצרות והבעיות, המחלות, הסיבוכים והתסבוכות בארץ ישראל הקדושה ולכל היהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה, לעולמי עולמים ויהיו להם חיים ארוכים עד בלי די!

 

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

  מסר הרב שליט״א לפרשת ״ראה״ - כ״ד אב תשע״ח
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד