דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת לך לך - ה' חשון תשע"ט

14/10/2018

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת לך-לך תשע''ט

נמסר ביום ראשון, ה' בחשוון תשע"ט (14.10.18) | 8:30

 

הקדוש-ברוך-הוא מתרה ומזהיר את כל העולם כולו: כל מי שפוגע בעם ישראל - נלחם עם הקדוש-ברוך-הוא. כל מי שפוגע בארץ ישראל - הקדוש-ברוך-הוא פוגע בו ישירות!

הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכל היהודים בעולם יהיו מרוכזים בארץ ישראל. לא שמח שיש התבוללות, זה מכעיס אותו מאוד וכואב לו. הקדוש-ברוך-הוא נתן כבר הלכה – אם רוצים להתחתן עם גויים, ללכת לפי ההלכה ולגייר אותם. זו בקשתו של הקדוש-ברוך-הוא.

הקדוש-ברוך-הוא אומר: אם יהודי משתדל מאוד, במקסימום יכולותיו, לקיים את עשרת הדיברות, שום דבר רע לא יאונה לו, כי בעשרת הדיברות יש רק דברים טובים ובריאים ולטובת האדם בעבר, להווה ולעתיד.

הקדוש-ברוך-הוא בחר את עם ישראל כי הבטיחו 'נעשה ונשמע', הבטיחו לקיים את עשרת הדיברות. עם ישראל עם מיוחד וייחודי, שורד, נשמר עד הרגע הזה וימשיך להתחזק ללא הפסקה, ובנוסף לזה יש גאולה ומשיח, בית מקדש ותחיית המתים.

בגלל ההתבוללות יש הפרעות, דם הגויים, של הערב-רב זורם במתבוללים ונוצר מתח. לא יעזור לאף אחד, יהודים ישארו יהודים ומדינת ישראל תישאר לעולמים מדינת ישראל! משיח פועל ובקרוב ייצא בפרהסיה. חיכינו אלפי שנים למשיח צדקנו והגיע הזמן, בקרוב, הדור הזה זכה למשיח.

ישראל נמצאת בעידן שהגויים סביבנו נלחמים מי חזק יותר, נלחמים לפגוע בעם ישראל ובסוף הם נלחמים עם עצמם. חרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה.

עם ישראל מוגן ושמור, טהור וקדוש. מי שיש לו משהו נגד ארץ ישראל, הקדוש-ברוך-הוא מטפל בו אישית על-ידי מכות קשות ביותר. היום אפשר לראות בתקשורת שהמדינות שמפריעות מקבלות מכות קשות.

כל הפיגועים בארץ ישראל בחיילים ובאזרחים – קורים בגלל שנותנים אמון בגויים, הגויים מתהפכים. זה כמו לגדל אריה שבסוף טורף את בעליו. "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

יהודי הוא רחמן וחושב רק טוב, אבל הגויים הם ההפך בדיוק. הגויים הם שונאים, רוצחים ואכזריים, אין להם רחמים ואין להם חסד, לא אמונה ולא נתינה. לא להאמין בגויים. להיות ערניים ולא לומר 'לי זה לא יקרה'. היהודים מיוחדים בעלי אמונה ורחמים, חסד ונתינה.

בארץ ישראל צריכים להיות ערניים בנושא המנהרות, המנהרות מסוכנות ביותר. צריך לאתר אותן לפני שמגיעות לשטח ישראל. כל גבול רצועת עזה – הכל מנהרות. המטרה שלהם לחטוף, חס ושלום, חיילי צה"ל. כל ההפגנות שהם עושים בגדרות מטרתן להשפיל את חיילי צה"ל. המפגינים שבאים בעל-כרחם לגדרות, זה מעשה ידיו של אבו מאזן. יש לו שליחים ברצועת עזה והם מתסיסים את המקום. בקרוב אבו מאזן יפסיק לתפקד ולהפריע סופית.

צה"ל נמצא בהמתנה מתוחה, מחכים להוראות. ממשלת ישראל לא רוצה מלחמה.

חמאס, אסור לוותר להם ואסור לרחם על אכזריים, אין אמונה בהם, יחד עם אבו מאזן הם צוחקים על כולם. צריך לשמור על הגבולות.

בסוריה ימשיכו המלחמות, הבלאגן וההרג.

רוסיה רוצה למכור תחמושת ונשק, רוצה להיפטר מהנשק הישן. רוסיה אוהבת את ישראל בשקט, כי יש לה שוק במדינות ערב ומוכרת להם תחמושת במיליארדי דולרים. בגלל הנשק והתחמושת קשורה אליהם.

איראן לא יכולה לפעול נגד ישראל ישירות, הם טיפשים ולא מצליחים להעביר תחמושת לחיזבאללה ולנסראללה. הקדוש-ברוך-הוא עוזר לצה"ל לפוצץ את כל התחמושת שמגיעה מאיראן לחיזבאללה. איראן פוחדת מישראל יותר מאשר מארה"ב.

ירדן חברה של ישראל בשקט. מחכה שיהיו, חס ושלום, שתי מדינות. המלך מסתתר כמה שאפשר כדי שלא יהרגו אותו, מפחד מהפליטים. ארה"ב עוזרת לו בגלל שהוא שומר על שקט.

מצרים רוצה לעשות שלום עם החמאס, הכל אינטרס לטובתה ולעצמה, כדי שארה"ב תעזור לה וכדי שיפסיקו להפריע ולאיים על סיסי מסיני. הוא מקבל כסף מארה"ב, רגוע וטוב לו, וישראל שומרת עליו אישית.

בתורכיה הכלכלה קשה מאוד, ארדואן מדבר בלי תועלת. תורכיה הרוסה.

עיראק עוד לא הצליחה לשקם את עצמה ולא תשקם.

הקדוש-ברוך-הוא נתן לילדיו היהודים מתנה - שכולם צריכים אותם - נתן להם דעה, תבונה וחכמה. כל המדינות מקנאות בישראל, שיש בה את הכל. מה שיש לישראל עוזר ומשקם גם מדינות אחרות.

אירופה - השב"כ והמוסד מגינים עליה ומגלים להם דברים כדי שלא תיפול. רק המוסד יודע מה קורה בכל העולם ועוזר למי שצריך. רוב אירופה פליטים מוסלמים שמכסים את אירופה. יהודים – לברוח משם לישראל.

ארה"ב, טראמפ איש שלום שלא פוחד מכלום. הוא גלוי באהבתו לארץ ישראל, לא מסתיר את אהבתו ליהודים שגרים בארץ ישראל. רואה מדינה קטנה ופורחת. יש לו שמחה גדולה, יודע שישראל זו טבעת נישואין של כל העולם. העולם כולו לא יכול לחיות בלי העם היהודי, זה כמו קשר נישואין. בלי ארץ ישראל, בלי עם ישראל, העולם חָרֵב וחוזר לתוהו ובוהו. ממדינת ישראל יכולים לפעול לכל העולם. נתן הקדוש-ברוך-הוא לטראמפ שיאהב את ארץ ישראל.

הקדוש-ברוך-הוא נשבע שלא להביא מבול, אבל מכעיסים אותו ואין דרך ארץ, אז מביא אסונות טבע לכל מיני מקומות, כדי יאמינו שיש דבר כזה הקדוש-ברוך-הוא. שיאמינו שאף אחד לא יכול לגבור על כוחו של הקדוש-ברוך-הוא, שאף אחד לא יכול לנצח את הקדוש-ברוך-הוא, רק להיכנע אליו ולתקן את עשרת הדיברות.

מה שקורה בתאונות הדרכים זו בחירה של האדם, שבוחר לא ללכת על-פי החוקים. משתמשים בטלפונים, הודעות וואטסאפ ואומרים 'לי זה לא יקרה'.

איתני הטבע ימשיכו לפעול בעולם, צונאמי, שיטפונות, הרי געש, אש ושריפות, רוחות קשות וסערות, רעידות אדמה וסיבוכים בין מדינות ובתוכן.

כל היהודים בעולם, מאירופה, אסיה, אפריקה ואמריקה הדרומית והצפונית – לעלות מהר לארץ ישראל!

אלפי שנים רודפים אותנו הגויים, עד שייצא משיח צדקנו ויעשה סדר לעולמים. כשהקדוש-ברוך-הוא ייתן את האות לגילוי משיח בפרהסיה – יגמרו כל הצרות בישראל ובעולם. צריך להרבות בחסד ונתינה ובאהבת חינם בין היהודים בלבד.

יש ענן אש סביב גבולות ישראל, מגן ושומר על ישראל. הקדוש-ברוך-הוא מגן ומשיח מגן ושומר בלילות, ביום עובד רגיל. משיח צדקנו חי וקיים בדורנו, הוא אדם כמו כל בני האדם, אוכל וישן, ויש לו את הזכות מבורא העולם לדבר איתו ישירות. נכנס דיבור למוחו ויוצא מפיו לעם ישראל, להעביר להם מסרים ולכל העולם, בלי שתהיה שליטה בדיבור. בעזרת ה' כשיגיע הרגע המיוחל, הרגע שכולם מייחלים לו, יהיה כוח עצום בישראל!

 

 

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "לך לך" תשע"ט להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד