דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת חיי שרה - י"ט חשון תשע"ט

28/10/2018

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת חיי שרה תשע''ט.

נמסר ביום ראשון, י"ט בחשוון תשע"ט (28.10.18) | 8:30

 

הקדוש-ברוך-הוא רחום וחנון, מרחם על כל בריותיו, מרחם על היהודים, מרחם על היהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה. כל מה שקורה לאדם בעולם הזה בלי ידיעתו, פתאום, כמו אורח שמגיע או תקלות שלא ידע מהן, הכל מהקדוש-ברוך-הוא במאת האחוזים. מה שאנחנו תכננו ואנחנו יודעים שייקרה, זה לא מהקדוש-ברוך-הוא. גם אם העולם נע ומונע בבחירה חופשית - הקדוש-ברוך-הוא מכוון אותו בדרך הטובה ביותר לטובת האדם ולטובת כל בריה ובריה, בלי ידיעתנו. הקדוש-ברוך-הוא מתערב בבחירה החופשית בלי ידיעתנו. בורא עולם, לְעולם לא יתערב בבחירה החופשית נגדנו או בידיעתנו. לאדם יש הרבה תקלות ובעיות בלי ידיעתו – זה מהקדוש-ברוך-הוא ולטובתו. כל עכבה בלי ידיעתך - לטובה.

הקדוש-ברוך-הוא מראה לנו, לעם ישראל, ליהודים שגרים בארץ ישראל ולעולם כולו המון דברים טובים. נותן לעם ישראל ניסי-ניסים.

חטא אדם הראשון - נגמר.

כל מה שהבטיח הקדוש-ברוך-הוא – לא חוזר בו. למרות כל הקשיים שאנחנו עוברים, בסופו של דבר מה שהבטיח בורא עולם – יתקיים. הקדוש-ברוך-הוא עושה לנו ניסי-ניסים, מא' עד ת', רק כדי שנאמין בו. בורא עולם ברא אותנו כדי שנאמין בו. אברהם היה נאמן, המאמין הגדול ביותר בקדוש-ברוך-הוא בעולם. הקדוש-ברוך-הוא הבטיח לאברהם אבינו בן משרה - יהיה לו בן לשרה.

שרה אימנו הייתה אשת-חַיִל, יפת-מראה. שרה הייתה כנועה לאברהם, הייתה בה אהבת-חינם, הייתה בה אמונה יותר מאברהם והייתה לה רוח הקודש. שרה 'דחפה' את אברהם לכל דבר ועזרה לו בכל דבר, גם לעזור ללוט אמרה לו שרה וגם לגייר ולהחזיר את האנשים בתשובה עזרה לו. שרה לא התנגדה לאברהם, היא הייתה מאחוריו וכל הזמן 'דחפה' אותו, הוא היה הראש. לכן, הקדוש-ברוך-הוא אמר לו תשמע בקול שרה. שרה צחקה, הייתה לה שנייה של התנתקות באמונה וחזרה בה.

הדור שאנחנו חיים בו היום צריך להיות באמונה בעיניים עצומות, ללא תלונות ומִרמור על הכאב והייסורים - זו לא אמונה. צריך לשמוח בייסורים ולשמוח בבעיות שגרמנו לעצמנו ולקבל אותם באהבה ואז הקדוש-ברוך-הוא יעזור לנו לתקן. הקדוש-ברוך-הוא נתן לנו את הבעיות, הייסורים והתקלות אך ורק לטובתנו במאת האחוזים! אסור להתלונן ולהתמרמר, כי לכל דבר יש חשבון שהוא לטובת האדם. אולי הוא לא יודע את זה עכשיו, אבל יבוא זמן ויידע בדיוק למה קרה ככה, למה פה, למה עכשיו ולמה לא בעתיד. החשבונות של בורא עולם מדויקים במאה אחוז, כדי לזכות להיות במעגל הראשון.

משיח נמצא בדורנו! משיח נמצא בדורנו! הוא אדם רגיל, אוכל רגיל, חי רגיל, יש לו אשה וילדים, בלי שום תארים, לא פרסומות ולא יחצ"נים, ענווה ופשטות ועזרה לעם ישראל 24 שעות ביממה. וזה מה שמבלבל את כולם, 'מה, המשיח נושם כמו כולם?!', 'מה, משיח נשוי עם אשה וילדים?!', 'אוכל כמו כולם, מתלבש כמו כולם?!'

אם הייתה הגאולה בדין, בורא עולם היה מוריד מלאך והיו נשארים שש מאות אלף איש בכל העולם. הקדוש-ברוך-הוא רוצה שאנשים יחושו את המשיח וירגישו אותו כמו אדם רגיל. אבל הוא לא אדם רגיל. הוא רגיל לבני האדם, אבל מחובר לשמיים ישירות 24 שעות ביממה, מתנהל ומתנהג רגיל ולא ירגישו שום שינוי בתגובותיו הגופניות. אדם פשוט שלא מחפש כבוד. הנשמה של המשיח מורכבת מחלקיקים ומניצוצות של כל נשמות היהודים וכל הניצוצות והחלקיקים של כל נשמות היהודים, מחוברות לנשמה אחת, למשיח צדקנו ולקדוש-ברוך-הוא. בזכות נשמתו של משיח צדקנו, מחוברים כל ניצוצי וחלקיקי נשמות היהודים לנשמתו של משיח ובזכות זה כל היהודים מוגנים ושמורים.

כל מי שמתנגד למה שקורה לו בעולם הזה, או מתנגד להלכות ולא רוצה לתקן את מידותיו - נמצא בשוליים. מי שמאמין בכל מה שציווה אותנו הקדוש-ברוך-הוא, יחיה חיים טובים וארוכים ויהיה במעגל הראשון.

אני לא מביא מלאך משיח. אנשים חושבים שמשיח זה מלאך, שזה רוח, שזה משהו שונה ומשונה וזה לא נכון. ההפך בדיוק, משיח הוא בן אדם בתוככם, כדי שלא יהיו חרדות, פחד, בהלה ופאניקה ובמקום לקרב את היהודים לקדוש-ברוך-הוא, בני אדם יברחו ממנו. משיח חי בדורנו! משיח חי בדורנו! אין הליכה לאחור. אשרי מי שזכה, ראה והכיר אותו וידע בליבו שזה משיח, הוא יהיה במעגל הראשון.

משיח חי וקיים בדורנו! הקדוש-ברוך-הוא מנטרל ומפרק את כל ההפרעות סביבו, הקדוש-ברוך-הוא מרחיק את כל המפריעים ואת כל המתנגדים לחזור בתשובה ולתקן את מידותיהם.

משיח בא לתקן את זוהמת הנחש, משיח בא להחזיר את עם ישראל בתשובה, להדביק אותם לאבא שבשמיים.

כל המתנגדים אליו סובלים ולא יהיו במעגל הראשון ולא יהיו בכלל, כי הם פשוט לא רוצים לתקן את מידותיהם, רוצים להישאר עם הסטרא אחרא, עם הטומאה והלכלוך.

תקשיבו טוב עַם ישראל: יבוא יום וקרוב היום שמשיח בן דוד צדקנו, יסתכל לבני אדם, ליהודים בפנים ודרך פניו של המשיח, כשיהודי יסתכל על פניו של המשיח, על עיניו של המשיח, הוא יידע בדיוק מה לתקן, ללא דיבורים. מלך המשיח יעביר דרך העיניים למבט של היהודי, מה לתקן בדיוק והוא יידע מה בדיוק לתקן.

המתחזים והמחפשים כבוד, המנסים להראות שהם יודעים עתידות, רוב רובם באים מהסטרא אחרא. הקדוש-ברוך-הוא ניטרל, מנטרל וינטרל אותם לעולמים, כדי שלא יפריעו למלך המשיח לעשות את עבודתו נאמנה, להציל את ילדיו של הקדוש-ברוך-הוא.

משיח בן דוד יהיה מוקף כולו זהב רוחני, ולא יוכלו לגעת בו ולהתקרב אליו. אור הגנוז עוטף, אור זהב עוטף וכל יהודי שיתקרב ירגיש ברוחו שהוא נדחף לאחור, שאי אפשר להתקרב אליו. היום הזה קרוב, שמחה גדולה לעם ישראל וכולם יהיו קרובים לקדוש-ברוך-הוא. כולם יהיו שמחים שנתן להם משיח שחי בדורנו להגן על עם ישראל!

בארץ ישראל, כל הגשמים הם גשמי ברכה. רק בארץ הקודש. לגויים אין גשמי ברכה. המקומות והכבישים שמוצפים, זו בעיה של תשתיות, של עובדים וקבלנים שלא ביצעו עבודתם ביושר ואמת. זה לא עונש מהקדוש-ברוך-הוא, חס ושלום.

גוג ומגוג - מחוץ לגבולות ארץ ישראל. אסונות טבע - מחוץ לגבולות ישראל. סכסוכים וסיבוכים - מחוץ לגבולות ארץ ישראל. הבטיח בורא עולם שלא יהיה מבול - לא יהיה מבול! יהיה צונאמי מדי פעם, אש, שריפות, הרי געש, רוחות קשות ורעידות אדמה, רק כדי לזעזע את העולם ולהזהיר אותם לחזור בתשובה ולא לפגוע בארץ ישראל ובעם היהודי שגר בארץ ישראל. ארץ ישראל אדמת הקודש, זה הבן של הקדוש-ברוך-הוא. בחר את היהודים תמימים שאמרו 'נעשה ונשמע'.

מעניין ביותר, כל היהודים אומרים: בעזרת ה'. דתי או לא דתי, כולם אומרים: בעזרת ה'.

ממשלת ישראל צריכה להיות מלוכדת, חבל על הזמן. יש לנו מדינה אחת, צריכים להתלכד ולהתאחד ולפעול, כדי להציל את אדמת הקודש ולהציל את היהודים בארץ ובעולם. לא לפעול כדי להחזיק כסאות וכבוד.

אסורה ליהודים ההתבוללות, זה בדיוק נגד המשיח, נגד בורא עולם. זו זוהמת הנחש. אם יש יהודים החיים עם גויים – לגייר אותם ולהתחתן. משיח ייצא לאור בזמן הקרוב ותהיה להם בעיה קשה ביותר שלא הייתה כמוה. ההתבוללות עושה שנאת חינם. ההתבוללות עושה פיזור היהודים בעולם. ההתבוללות הורסת את העם היהודי.

האנטישמיות גדלה במימדים אדירים. שום שמירה לא תעזור, שום הגנה או חברת שמירה. אם הפעם באו עם נשק אוטומטי, בפעם הבאה יבואו עם טילים, טילי כתף או סוגי טילים אחרים, כדי לפגוע ביהודים. התיאבון נפתח בצורה אכזרית ביותר, הם רוצים ממש לפגוע ביהודים בחו"ל ולהתאבד. הקדוש-ברוך-הוא קורא לכל היהודים בעולם – לעלות דחוף דחוף לארץ הקודש! הקדוש-ברוך-הוא מתחנן לפניכם, תעלו דחוף לארץ הקודש. פה אמא ואבא וההגנה שלכם, בארץ ישראל. לא תעלו - תתחרטו ולא יהיה מי שיעזור לכם.

ירדן, מלך ירדן במצוקה, פוחד שיהרגו אותו. הוא בשלום עִם ישראל, עכשיו לא בסתר. יש בירדן בין שלושה לחמישה מיליון פליטים ומסתננים שאוכלים אותו חי ולוחצים עליו לסגור את הקשר עִם ישראל. אם ישראל תסגור את הקשר עם ירדן – ירדן תִמָחֵק כמו עיראק וכמו סוריה.

במצרים רעב כבד ללחם. רוצים לצמצם את הילודה במצרים. ארה"ב ממלאה אותם בכסף.

יש תחרות בין ארה"ב ורוסיה, ארה"ב מביאה כסף ורוסיה מוכרת תחמושת ונשק.

רוסיה מכבדת את ישראל, יש שיחות וכבוד גם בסתר. רוסיה סיפרה לישראל מה זה הטילים האלה ואיך להתנהל איתם. העיקר – להודיע בזמן מתי צה"ל תוקף.

'המוסד' של ישראל עוזר לכל המדינות בעולם כי יש לו עזרת שמיים, ראייה משמיים.

חמאס רוצה לשלוט ברצועת עזה, רוצה להרוג את אבו מאזן. יש לחמאס המון מנהרות שמסתעפות כמו צורת המנורה וכמו צורת כף יד עם אצבעות. את כל הכסף הם משקיעים במנהרות ולא נותנים כסף לפלסטינים לאוכל. כל המתפרעים והמפגינים מול גדר הגבול, מקבלים כסף מהחמאס. זו הפרנסה שלהם. הפרנסה ברצועת עזה - חפירת מנהרות ולהפגין מול גבול ישראל.

אבו מאזן מתנגד לחמאס כי רוצה לקבל את כל הכסף אליו. אבו מאזן רוצה שהחמאס ישמע לו. התאווה של אבו מאזן, הג'יהאד, החמאס וכל המשוגעים ברצועת עזה, שכם, ג'נין ובכל המקומות - לפגוע בעם ישראל. שונאים את היהודים, אי אפשר להוציא להם את השנאה מהלב, חרוט להם ושרוט להם בלב. ימותו עם זה. לא יהיה שלום איתם.

ממשלת ישראל מתונה ומונעת מלחמה רגלית ברצועת עזה, כי לא רוצים לפגוע בחיילי צה"ל.

תורכיה, מצב העיתונאי לא מעניין את ארדואן. הוא רוצה להראות כמה הוא 'רחמן וטוב לב', הוא בוכה על הצרות שלו ולא על העיתונאי. כל יום הוא מחסל מאתיים תורכים בשנייה. נהרגים אלפים בעולם, אלפים בתורכיה, אלפים בסוריה ובעיראק, וארדואן כאילו בוכה על העיתונאי כדי להראות לעולם שהוא 'בחור טוב לב ורחמן', כדי שארה"ב תעזור לו שהכלכלה שלו לא תיפול.

עיראק תמשיך להיהרס. אין דין ואין דיין.

בסוריה ממשיכים עם המלחמות שלהם, הרג ורצח תמיד, הרוגים תמיד, אין שלום, תתרסק. רצון הקדוש-ברוך-הוא שאף אחד לא יתערב. מי שמתערב יסתבך עם הקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא סוגר חשבון עם הסורים שרצחו בדם קר חיילי צה"ל במלחמת יום הכיפורים. עבר זמן והקדוש-ברוך-הוא נוקם ומחזיר על מה שעשו לחיילי צה"ל.

לבנון לא אכפת לה מאף אחד, ארה"ב שומרת מרחוק.

טראמפ רואה משהו שאינו תקין - רוצה לתקן ורוסיה מכניסה תחמושת.

חיזבאללה והאיראנים רוצים לנגוס מישראל. אומר להם הקדוש-ברוך-הוא: 'אף אחד לא יצליח לגעת בס"מ אחד מאדמת הקודש, היא שייכת לי!' לא יהיה שלום.

צרפת, קודם שידאגו לטפל במוסלמים ובמסתננים אצלם, שיטפלו בבעיות הפנימיות שלהם וכשיגמרו, יטפלו בפלסטינים בישראל. לא יהיה שלום. היהודים בצרפת בסכנה גדולה.

כל העולם אוהבים את ישראל ולא מודים. אם היו יוצאים בפרהסיה ואומרים שאוהבים את ישראל – היה שקט בעולם. בזכות ארץ ישראל הקדושה, היהודים שגרים בארץ ישראל, משיח צדקנו, משיח חי בדורנו שנמצא בארץ ישראל בארצנו - כל העולם קיים! רוב הגויים בעולם יודעים את זה ואם ייצאו בקול רם בעולם שאוהבים את ישראל ואת היהודים שגרים בישראל – יהיה שקט בעולם.

האנטישמיות בכל יום גלויה יותר מאתמול. אם יש ליהודים שכל, חכמה בינה ודעת, לא יגידו 'לנו זה לא יקרה', אלא יתקפלו במהירות מחו"ל ויבואו לישראל - יהיה להם שלום ויחיו.

בחו"ל מכים את היהודים במקומות העבודה ובמקומות אחרים, בכל מקום ומקום. לא נותנים ליהודים לצאת לרחובות. הם לא יוצאים מהבתים שלהם. בשלב הבא – יכנסו לבתים שלהם ויפגעו ביהודים. אז למי אתם מחכים?! – לעלות לארץ ישראל דחוף!

איראן מחכה לראות מה קורה עִם ישראל. לא מתעסקת עִם ישראל, מחפשת דרכים אחרות ולא ישירות. מחפשת דרך שארה"ב לא תפריע לה. יש באיראן הפגנות קשות ביותר של נשים. נשות איראן – אל תפחדו, תמשיכו עם כל הכוחות שלכן להפיל את המשטר המזויף של החיזבאללה השקרן והרמאי, שרוצה להשמיד את איראן. בשביל מאה אנשים שמחזיקים את השלטון, מיליוני איראנים יכולים לעזוב את העולם. נשים - להמשיך להפיל את השלטון באיראן. לא לפחד. השלטון יפול בסופו של דבר. יקום שלטון חדש וממשלה חדשה באיראן, וכל האזרחים האיראנים ייצאו לחופש, לשמחה ושלום, ייצאו מהכלא הזה.

לקבל את המסר הזה באהבה ולהמשיך להידבק בקדוש-ברוך-הוא, בלי להתמהמה. קרובה הישועה של עם ישראל מאוד. משיח בדרך לצאת בפרהסיה. חלק לא מרגישים וחלק מרגישים. פתאום יבוא היום וייצא בפרהסיה ויפסיקו היהודים לסבול!

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "חיי שרה" תשע"ט להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד