דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת וישב - כ"ב כסלו תשע"ט

25/11/2018

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

לפרשת וישב תשע''ט

נמסר ביום ראשון, י"ז בכסלו תשע"ט (25.11.18) | 8:30

 

אבא שבשמיים, ריבונו של עולם, מנהיג את העולם בדרך שמתאימה לרצונו של בורא עולם. אלפי שנים חלפו ובורא עולם בטח ובטח שלא ייתן לעולם להתנהל בצורה העקומה, ללא אמת, עם הרג, סיבוכים וסכסוכים בכל כדור הארץ. בורא עולם הוא יושר ואמת, קדוש קדוש קדוש. כשקמה ארץ ישראל הקדושה בשנת תש"ח (1948), הגיע קץ כל רע בעולם והתחיל בורא עולם לזכך ולטהר את העולם לפי רצונו. להביא אותו לעולם שמקיימים בו את עשרת הדיברות, לעולם של אהבת חינם, עולם של חיים לנצח, עולם שכולו טוב. יש גן עדן למעלה והעולם הזה יהפוך לגן עדן תחתון בכדור הארץ! ירצו – מה טוב, לא ירצו - בכוח.

עולם הרוע והשנאה, הרצח, ההרג והסכסוכים הולך ונגמר. היהודים שגרים בארץ ישראל התחילו הראשונים והם ימשיכו לטהר את ארץ ישראל הקדושה ואת העולם כולו במקביל וביחד עם גילוי משיח בפרהסיה בקרוב מאוד, כדי שייתן תנופה חזקה. כדי שיראו את ריבונו של עולם, את הניסים והנפלאות שעושה בפרהסיה וכולם יכירו, ישתחוו וייכנעו לקדוש-ברוך-הוא.

למה אסור לספר חלומות לכל אחד, למי שלא אוהבים, למי שלא אוהב אותך, או למי שיפרש את החלום לפי רצונותיו, נגדך? כי החלום מתקיים על פי הפירוש. בחלום יש שני חלקים, חלק טוב וחלק רע, וצריך תמיד לפרש אותו לפי החלק הטוב. חלום מובן או לא מובן – תמיד להפוך אותו לטוב, לחיים טובים ולשלום. חלום זו מתנה שנותן הקדוש-ברוך-הוא בגלל הבחירה של האדם. הקדוש-ברוך-הוא נתן לאדם לבחור לבדו ולא מתערב בבחירה החופשית. נתן לו את הברכה והקללה, את החלום הטוב והחלום הרע ועכשיו - תיבחר. לכן צריך ללכת רק למישהו מוסמך, או מי שיש לו רוח הקודש, שמבינים מאוד בחלומות. אין לך? – תפרש לעצמך. קח את הקטע היפה וכך תפרש לעצמך, רק טוב.

 

בפרשת וישב, יוסף הצדיק מתפאר ומספר לאביו ולאחיו את החלומות. נוצרה ביניהם קנאה שמביאה לשנאה ושנאה מביאה להרג. כמו קין שקינא בהבל והרג אותו. יוסף מספר ומתפאר בחלומות, חשב שהאחים ישמחו בו, גם ידע שאביו מבין מאוד מה זה חלומות. השנאה התגברה כי יוסף הוא בנה של רחל, בן זקונים שאימו נפטרה ונשארו יוסף ובנימין ללא אמא. נתן יעקב את כל האהבה ליוסף במקום אימו. יעקב היה ליוסף גם אמא וגם אבא. הקנאה הביאה להשתלשלות העניינים. יעקב שולח את יוסף לבדוק מה שלום האחים. זה דבר הזוי, הבן שיעקב אוהב מכולם, שידע רק תורה, שאינו איש של מלחמה ומריבות, הוא ילך במדבר לחפש את האחים שהיו מאוד חזקים? העניין מתגלגל, האחים מוכרים אותו והוא מגיע למצרים. אם יעקב והאחים לא היו מסבכים את חלומות יוסף, אם היו מקבלים אותם עליהם במאה אחוז ומפרשים אותם בדרך הנכונה - לא היו משתעבדים במצרים. הם היו עוברים תהליך כלשהו לא מסובך של זיכוך, הקל ביותר שהיה צריך להיות. בסופו של דבר, למרות הכל, התקיימו חלומות יוסף בדרך לא דרך. דרך של ייסורים, דרך הרעב בארץ ישראל, דרך הבור שהיה בו יוסף, דרך הבושה של האחים - דרך קשה מאוד ונכנסו לשעבוד קשה ביותר.

כששמע יעקב את האחים שאמרו "חיה רעה אכלתהו" נבהל, נכנס לעצבות ועזבה אותו רוח הקודש. יעקב ידע שיוסף לא מת, יודע שיש תעלומה לכן לא ישב באבל. הוא התאבל על יוסף אבל היה בו ספק. יעקב לא היה בטוח שיוסף מת בגלל החלומות שהוא חלם "ואביו שמר את הדבר".

כל זה קרה בגלל הקנאה, שהביאה לשנאה, שהביאה להרג, כמו קין והבל, כמו שנאת עשיו ליעקב עד היום הזה. בגלל הקנאה ירדו לשעבוד כבד במצרים בדרך לא דרך.

 

ארץ ישראל מוגנת ושמורה מכל דבר רע שבעולם ואנחנו, צה"ל והאזרחים, נעשה השתדלות בדרך הטבע של "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם". גם בכבישים, נהגים לא לשחק עם טלפונים, הודעות וואטסאפ. ברוב המקרים של תאונות הדרכים – הנהג אשם. לא להאשים את הקדוש-ברוך-הוא ולא את השוטרים שעוצרים אתכם.

חמאס הוא זרע עמלק ורוצה להרוס את מדינת ישראל.

חמאס, הפלסטינים, גי'האד וכל מדינות ערב שמחים מאוד, צוהלים ורוקדים כשרואים שבממשלת ישראל נלחמים זה בזה על הכיסאות, שלא ממש אכפת להם מעם ישראל, מאדמת הקודש ומחיילי צה"ל אלא נלחמים על הכיסאות. אולי חלק קטן מהם, מאוד קטן, אכפת לו עם ישראל ולא הכיסאות. כל הרוצים כיסאות – יפלו מהכיסאות. יש בורא עולם שמנהיג את העולם, או שישמעו בקולו או שיפלו מהכיסאות. כל חבר כנסת או שר, צריך להיות כל כולו למען הצלת היהודים באדמת הקודש, לזה הוא נועד. אם יעשה דברים אחרים, בניגוד לבורא עולם - ייפול מהכיסא. כל חברי הכנסת, שמאל וימין, צריכים להיות מלוכדים, אין שמאל וימין – להתאחד, אין לנו מדינה אחרת. כולנו יהודים, שמאל וימין יהודים, אין לנו מדינה אחרת. לערבים יש את כל העולם ועכשיו גם את כל אירופה והמזרח התיכון, הכל שלהם, מיליוני דונמים של אדמה, בלי סוף. סתם שנאת חינם ליהודים בארץ ישראל.

כל חברי הכנסת צריכים להתנהל בהיגיון ולחזור לאחדות, לכוח אחד של שמאל וימין ביחד. אסור שחברי כנסת יתפטרו, זו אחריות. הקדוש-ברוך-הוא לא יתחשב באף אחד. תדעו לכם, הקדוש-ברוך-הוא אכפת לו מאדמת הקודש ומהיהודים שגרים באדמת הקודש בלבד. מי שגר בחו"ל שיברח מהר ויבוא לגור בארץ ישראל הקדושה. שלא יבוא אחר כך בטענות ויגיד באיזשהו שלב 'איפה הקדוש-ברוך-הוא?'

חמאס ממשיך בהפגנות, חושב שיקבל מה שהוא רוצה.

אבו מאזן ממשיך בשקט בשקט עם הסכינאים ושולח אנשים לאיים בגדה המזרחית ובמזרח ירושלים. הקדוש-ברוך-הוא מחבק ומגן על ארץ הקודש!

אנטישמיות קשה מאוד יש בעולם, לא היה דבר כזה מתחילת העולם. בכל המדינות בעולם, בכל מדינה ומדינה שונאים את היהודים שנאת חינם, שנאה שאין לה הסבר, שמתגברת מיום ליום. כדאי ליהודים לעלות לארץ ישראל דחוף, לפני שיהיה מאוחר ויתחילו התלונות והבכי לקדוש-ברוך-הוא. אחר כך לא יעזור כלום.

איראן מאיימת ומתנפחת כמו טווס. הם לא יודעים שאם טראמפ יחליט למחוק את איראן - הוא ימחק אותה. לא מתעסקים עם טראמפ. מי שמאיים על המעצמה הגדולה ביותר בעולם, מסתבך עם ארה"ב ועם טראמפ.

ברוסיה מי שלא רוצה את פוטין, לא נמצא עוד. רוסיה חיה מתחמושת ונשק, יותר מכל דבר אחר.

סוריה ימשיכו להרוג ולההרג ולההרג. תסבוכות קשות ביותר, לא יפסיק. יד ה' בדבר. מי שמתערב מסתבך עם הקדוש-ברוך-הוא.

בישראל, צה"ל למד כבר היטב את כל הטילים ואיך להתמודד איתם.

חיזבאללה ונסראללה מחכה שאיראן תעביר לו תחמושת ברכבת אווירית, לא יצליחו.

תורכיה, ממשיכים עם רצח העיתונאי הזה, עשו ממנו אליל. כל יום הורגים כמה מאות ובוכים על העיתונאי שנרצח, עושים פרסומות על העיתונאי. בתורכיה מי שמתנגד – הורגים אותו.

מצרים, סיסי מתאזן בשקט. מעדיף לעבוד בשקט עם ישראל ובחיצוניות להראות שהם נגד ישראל.

ירדן תמשיך לחכות לעולמי עולמים. לא יהיה שלום. לא תהיה מדינה פלסטינית ולא שלום. לא תקבל שום הסכם.

הערבים לא רוצים שלום, הם רוצים לזרוק את כל היהודים לים. בטח ובטח שלא יצליחו, הם ילכו לים. כשבורא עולם יחליט להביא צונאמי - ייקח את כל רצועת עזה עם הצונאמי.

מה שהם רוצים לעשות ליהודים בארץ ישראל, הקדוש-ברוך-הוא יעשה להם, מידה כנגד מידה לא פסקה מהעולם.

עיראק מתה.

לבנון רוצה שלום כמו באירופה, רוצה להיות אירופאית.

צרפת הרוב ערבים מוסלמים, בקרוב יהיה שלטון ערבי בצרפת. שימשיכו לעודד את המוסלמים. שימשיכו היהודים לתפוס את יסודות הבתים שגרים ולא לעזוב...

אנגליה גם מסובכת עם פליטים ומוסלמים שבאים בהמוניהם. הפסיקו כבר לפרסם כמה מוסלמים וכמה מסתננים ופליטים באים מאפריקה. הם כובשים עיר אחרי עיר כמו תולעים, בכל אירופה. שלב אחרי שלב רואים איך אירופה הופכת לאפר והופכת להיות אפריקה. והיהודים? עוד מחזיקים ביסודות הבניינים, חושבים שהם גרים בארץ ישראל הקדושה. הם לא מבינים שהם גרים באדמה טמאה ואין להם שום הגנה, לא משמיים ולא מהארץ.

סין, יפן, צפון קוריאה ודרום קוריאה, אין קשר לישראל. יש להם את הסיבוכים שלהם באזור שלהם.

צפון קוריאה עושה הסכמים את ארה"ב כדי לתקן את הכלכלה שלה.

סין ויפן רוצים לאכול את העולם. העולם יאכל אותם בקרוב.

ושוב, אומרים עוד פעם משמיים: כל מי שבא לפגוע בארץ ישראל הקדושה, או ביהודים שבארץ ישראל הקדושה, הקדוש-ברוך-הוא מרעיד ומזעזע את אותה מדינה, מסבך אותה עם איתני הטבע, עם השלטון ועם תסבוכות למיניהם. אי אפשר לפגוע בארץ ישראל הקדושה, שממנה יש אור לכל העולם. דרך ישראל, דרך היהודים שגרים בארץ ישראל בלבד, נותנים חיים לכל כדור הארץ. אבא שבשמיים נמצא בארץ ישראל בלבד ובכל העולמות העליונים, בכל מקום ומקום.

הבעיה הקשה ביותר עם החמאס, שהוא מזרע עמלק ועם ישראל סובל מהחמאס. זה תיקון של שאול המלך, שריחם על הכבשים ועל בעלי החיים שלהם ששרדו עד היום הזה ומתנכלים ליהודים.

חיילי צה"ל לא להיות שאננים. להיות ערניים בזמן שאתם בשמירה ובמקומות מסוכנים. כל יהודי יקיים "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

אנחנו העם היהודי מיוחד. זכינו עד היום הזה שיש לנו את היהדות ולא התפזרנו ולא הצליחו להרוס את העם היהודי דרך ההתבוללות. כמו ששמרו רבותינו על היהדות והלכו נגד ההתבוללות, גם עכשיו צריכים היהודים ללכת נגד ההתבוללות. אם יש נשואים לגויים – לגייר אותם. אם לא - להתנתק מהם. יש כאלה שחושבים, שאם הם מתחתנים עם גויים זה כבוד, כאילו ניצחו את הקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא אומר להם: 'לי יש סבלנות, אתם חיים יום יומיים והולכים ונעלמים מן העולם. אני פה לעולמי עולמים, מיליארדי שנים ומיליארדי שנים קדימה, מחכה לכל אחד ואחד שחושב להרגיז ולהכעיס אותי עם ההתבוללות'.

כל מה שקורה בישראל זה טהרה וטומאה שרבים ביניהם. הימין מלשין על השמאל והשמאל מלשין על הימין וכולם מתגלים בסופו של דבר, ימין ושמאל. ככה רוצה הקדוש-ברוך-הוא, כדי שיתגלו כולם ויעשו תשובה כולם.

כל בתי הכנסת בישראל יתפללו ויבקשו גשם שימלא את הכנרת ואת ים המלח, והרבה גשם.

 

משיח שלנו נמצא חי וקיים בדורנו. הצדיקים שבשמיים והצדיקים שקבורים, ישני עפר בארץ ישראל הקדושה, מחכים אלפי שנים. גם האימהות בוכות ומחכות להתגלות מלך המשיח בפרהסיה. זה בדורנו, בדור הזה הקיים. כל הדור הזה הוא דור המדבר. העצמות במדבר סיני ואנחנו נמצאים חיים בארץ ישראל. דור המדבר.

האימהות עושות תפילות בשמיים ובארץ, ואנחנו בשר ודם נתפלל גם כן בכל מקום ומקום ונבקש את משיח צדקנו. זו לא בושה לבקש את משיח צדקנו כי זה ייתן לנו חיים לנצח ויפסיקו כל הייסורים של עם ישראל.

בלילה הנשמה של משיח מתחברת עם משיח עליון. ה'יחידה' למעלה, משיח למטה פועלים ומגינים על ארץ ישראל. להמשיך להאמין שזכינו בדור שלנו שמשיח ייצא בפרהסיה. כי אם לא ייצא, ייחרב העולם באטום. העולם נמצא באלפיות מילימטרים של זהירות שחס ושלום לא תפרוץ מלחמת אטום. יש מינימום עשרת אלפים טילי אטום בעולם, מספיק ארבעה מהם או אחד, כדי להחריב את כל כדור הארץ, לא צריך עוד 9,999.

בורא עולם אומר: סבלנות ילדיי, למרות שכולם מיואשים וכואבים ומיוסרים, אומר לכם הקדוש-ברוך-הוא: בניי, ילדיי, יש עוד כמה תיקונים בעם ישראל ואז אני אגלה את מלך המשיח בפרהסיה. אין אחורה רק קדימה, בדורנו, להמלכת מלך המשיח בפרהסיה בקרוב בדורנו!

 

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "וישב" תשע"ט להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד