דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners

מסר הרב שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת "בלק" - ו' תמוז תש"ף

בס"ד

 

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת בלק תש"ף

נמסר ביום ראשון, ו' תמוז תש"ף (28.06.20 08:30)

 

'לא היה בעולם מי שיעשה רעה לישראל בכל, כמו מדיין. והעמלק, הוא משום קנאת ברית, שהם התקרבו אל הברית כדי לפגום אותה. ע"כ קינא הקב"ה קנאת עולם שלא תשכח' (זוהר פרשת בלק).

עמלק פגעו בברית של עם ישראל על כן הקדוש-ברוך-הוא נוקם על פגם הברית של עם ישראל. קנא הקדוש-ברוך-הוא קנאת עולם שלא תשכח וציווה "תמחה את זכר עמלק מתחת השמים לא תשכח".

כוחם של בלק ובלעם היה כוח הכישוף שבא מעמלק, שהיו בעלי כוחות כישוף עצומים. במלחמת שאול בעמלק הפכו עצמם העמלקים לצאן ובקר, זו הסיבה שהזהיר הקדוש-ברוך-הוא את שאול להרוג ולא להשאיר מהם זכר, לא מבני האדם ולא מהבהמות והצאן. שאול חס על הצאן ונכשל.

עיסוק בכשפים, קלפים, טארוט, קריאה בקפה, זה עיסוק שהוא מצד הסיטרא אחרא וכוחות הטומאה, זה אלוהים אחרים. בעולם הזה יש טוב ורע, אמת ושקר, ענווה וגאווה, גנבה-קמצנות וצדקות-מעשרות, והאדם צריך לבחור מה הוא רוצה להיות, לאיזה כיוון הוא רוצה ללכת, דתי שומר תורה ומצוות, או חס ושלום ההפך, הבחירה בידי האדם. אנחנו צריכים להתאמץ לבחור בקדוש-ברוך-הוא וזה לא קל. אפשר לבחור בקדוש-ברוך-הוא אבל לא קל להידבק בו. לבחור בקדוש-ברוך-הוא זה לעשות את רצונו. לא קל לעשות את רצון ה', הרבה יותר קל ללכת לכיוון החומריות והטומאה, מאשר להידבק בריבונו של עולם.

לפי שישראל אמרו נעשה, כלומר הקדימו נעשה לנשמע, ראויים הם להיות בניו של בורא עולם. מלאכי השרת לא אומרים נעשה, הם עושים את רצון ה', ועם ישראל הקדימו את העשייה לשמיעה ואמרו 'נעשה', לא רוצים לשמוע, עושים את רצון ה'! לכן בחר בהם הקדוש-ברוך-הוא להיות לו לעם ולכן ישראל אינם יראים מכל מיני מעשי כשפים שיכולים מכשפי העולם לעשות. אין להם יראה ממכשפים וקוסמים, משום שהקדימו נעשה לנשמע. טעם אחר, שכשהוציא הקדוש-ברוך-הוא את ישראל ממצרים, שיבר בפניהם את כל המכשפים והקסמים שלא יוכלו לשלוט בעם ישראל, אפילו קודם קבלת התורה. בלק ידע שלא יועילו לו קסמיו כנגד ישראל ולכן פנה לבלעם.

אנחנו צריכים לבחור להידבק רק בקדוש-ברוך-הוא. קשה להשיג את הקדוש-ברוך-הוא, אבל אם תשיג אותו תהיה מלך בעולם. להשיג את הקדוש-ברוך-הוא זה להידבק אליו. אם מקיימים את עשרת הדיברות, לומדים תורה ומתפללים שלש תפילות ביום, משיגים את הקדוש-ברוך-הוא, נדבקים בו והולכים אחריו - הופכים למלכים בעולם הזה ולא יחסר כלום.

משיח בן דוד עובד ופועל! כל יום נפתח ונפתח, עוד פרוסה ועוד פרוסה, עוד אדם חכם ועוד חכמי תורה מגלים את מלך המשיח ומבינים. יש כאלה שפוחדים מה יגידו עליהם, הרוב פוחדים על כבודם ופרנסתם. בורא עולם אומר: משיח שלנו לא יהיה במערות, לא יבוא על חמור לבן ולא כל מיני דמיונות. עולם כמנהגו נוהג. משיח יעשה סדר בעולם, יזכך וינקה את כל העולם מזוהמת הנחש. יחזיר את היהודים בתשובה. הקדוש-ברוך-הוא מחבר בין תחילת העולם להתחדשות העולם עכשיו, דרך גילוי משיח, משיח ממשיך.

הקדוש-ברוך-הוא רוצה מאיתנו שנשבח אותו ונודה לו על הטוב שנותן לנו יום יום, ועל הטוב שנתן לנו את מלך המשיח לגאול אותנו, את עם ישראל לחיי נצח. לא מובן איך אנחנו אוכלים, לא מובן איך אנחנו ישנים ועובדים, איך יש פריה ורביה, איך נולד וגדל תינוק, הרבה דברים לא מובנים. אם לא הקדוש-ברוך-הוא שנותן הוראה לנשמה ולרוח להפעיל את הגוף, לא היינו זזים, לא היינו חיים בכלל. טוב להודות לקדוש-ברוך-הוא על הכל, על כל הטוב שנתן לנו ולהקפיד לברך כל ברכה מילה במילה, בקול רם וברור, כדי שישמעו ויענו 'אמן'.

משיח יתגלה במהרה, הרבה יותר מהר ממה שחושבים. ימשיכו להפיץ את מלך המשיח בישראל, בכל הארץ ובעולם ואחר כך יתחילו תקיעות השופרות!

מתוכנית 'המאה' של טראמפ, ממשלת ישראל צריכה לקחת את מה שטוב לישראל ולזרוק את הרע. בורא עולם עושה עבודה מלמעלה, מסבך את ארה"ב, מסבך את טראמפ ואת הבית הלבן. אם טראמפ ילך עם רצון היהודים בישראל, יהיה לו כל הטוב שבעולם. אם לא, יהיה לו ההפך בדיוק. ישראל מדינה קטנה אבל יש לה יכולת וכוח חזק כמו ארה"ב ורוסיה וכל ארץ בעולם. למה עם ישראל לא כל כך מצליח עם הפלסטינים? כי היהודים הם עם רחמן. בורא עולם אומר: הבא להורגך השכם להורגו! אל תרחם על האכזרים, לא על החמאס, ג'יהאד, פלסטינים ולא אף אחד. לא לפחד מאף מדינה בעולם, להחליט החלטות לטובת ישראל בלבד ולא להתחשב באף אחד. יש לערבים עשרות מדינות גדולות ולא יקרה כלום אם יקחו אליהם את החמאס והפלסטינים, עוד שני מיליון..

טראמפ עסוק בקורונה, בבחירות ובאנטישמיות ומחפש דרך לדחות את תוכנית מאה. הוא עסוק בסיבוכים קשים בארה"ב.

המזרח התיכון, מדינות ערב במצב כלכלי קשה. אוכלים זה את זה, מרמים ומשקרים זה לזה ורוצים להרוג זה את זה.

באיראן ובתורכיה יהיה אותו דבר ויותר גרוע. איראן ותורכיה רוצות לכבוש את סוריה לא כדי לעשות סדר, אלא רוצות לקחת ממנה חלקי אדמה.

סוריה נמחקה ותמשיך להימחק.

איראן תעלה בלהבות. הקורונה תאכל אותה חיה, הרעב יאכל אותה חיה והיא תקבל את עשר מכות מצרים בצורה קשה ביותר. אם איראן תעשה טעות, שגיאה נגד ישראל - תימחק מהארץ ומהשמיים.

בישראל יש שליטה על הקורונה. בגלל הצעירים שזלזלו ולא שמרו על עצמם, חזרה הקורונה. אל תגידו 'לי זה לא יקרה'. למרות שחזרה הקורונה, בישראל יש שליטה. צריכים ללכת לפי ההוראות.

בארץ ישראל הקדושה יש פרנסה לכולם. הפרנסה בידי בורא עולם.

לא לאפשר חזרה לשגרה בטיסות, אם יאפשרו, יבואו מאות חולי קורונה לישראל, אם לא אלפים. עדיף לחכות, מאשר להציף את ישראל ובתי החולים בחולי קורונה.

הקדוש-ברוך-הוא ישתבח שמו לעד, ממשיך לגלות במערומיהם את הרמאים, הגנבים, אנשי הזימה והשוחד, נואפים וחמדנים מהצווארון הלבן ועד הצווארון השחור, מדתיים וחרדים ועד לאנשים שאינם שומרים תורה ומצוות, כולם מתגלים. אומר בורא עולם: 'דרך ארץ קדמה לתורה'. בורא עולם גידל בני אדם ולא חיות שאוכלות זו את זו. בורא עולם רוצה שכל ילדיו יהיו בעלי מידות טובות, שיעשו נחת לבורא עולם. שלא יאכלו זה את זה, אלא יוותרו זה לזה, שתהיה ביניהם אהבת חינם ומידות טובות לשלום, אהבה ואחדות.

בורא עולם אומר ליהודים בחו"ל: ילדיי, בואו מהר לישראל לפני שהגויים יאכלו אתכם חיים. הגויים בחו"ל עושים עבודה יפה, מגרשים את היהודים ועוזרים להם להסתלק ולבוא לישראל. מאז שקרא הקדוש-ברוך-הוא ליעקב 'ישראל', התחילה שנאה עד הרגע הזה. לא בישראל.

כשיתגלה מלך המשיח בפרהסיה, סופית, אף מדינה ואף אדם בעולם, יהודי או לא יהודי, לא יוכלו להרע עוד לעם ישראל שבארץ ישראל ולא יוכלו לדבר אף מילה על ארץ ישראל, אדמת הקודש ועל היהודים שבארץ ישראל. כל העולם ירצו לשרת את עם ישראל.

איתני הטבע, רוח, אש, רעידות אדמה, שיטפונות, ימשכו קשה.

הים נע ונד, לא יציב - רוצה משיח!

האדמה רועדת - רוצה משיח!

הרוחות מנשבות - רוצות משיח!

הרי געש, אש ושריפות - רוצים משיח!

יש טלטלה בכל העולם תוהו ובוהו - רוצים משיח!

הכל התערבב והתבלבל, רק משיח צדקנו בן דוד יכול לעשות סדר!

 

  מסר הרב שליט"א לפרשת "בלק" תש"ף להורדה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד